Жахливий мобільний застосунок і погана підтримка

beardedbeer 15 березня 2024, 13:40
Відкладав у них валюту через механізм 3-місячних депозитів. Часом переказував валюту родичам в валюті на валютні картки.
В якийсь момент валюта почала переводитись на гривневі картки, тобто валюта яку я по 3 місяця чекав депозитами — продавались в гривні. Звісно я «сам винен бо обирав гривневу картку для переказу», єдине що може сказати «привітний», але безтолковий персонал в підтримці. Хоча я впевнений що робив все завжди однаково. Звісно, в такій ситуації як мінімум можна зробити висновок що користувацький інтерфейс застосунку в якому таке може статись — жахливий. І це справді так в багатьох аспектах порівняно з іншими банками якими я користуюсь. Зато якісь досягення котами є, нахіба вони треба. Може там є досягнення « *** якого намахав монобанк»?
monobank
monobankua 15 березня 2024, 15:36
Коли виводите гроші з валютного депозиту, то можна вивести на свою валютну карту Моно або зняти за кодом в касі банку.
Вже з валютної картки можна здійснювати перекази на валютну карту Моно близького родича після підтвердження родинного зв'язку.
Важливий момент, що переказ необхідно здійснювати на карту, валюта якої відповідає валюті відправки. Якщо при відправці буде вказано картку одержувача в іншій валюті — кошти конвертуються та надійдуть на гривневу картку.
Ми написали вам в особистих повідомленнях, щоб уточнити всі деталі

oleksdesigner
oleksdesigner
15 березня 2024, 14:23
Персонал підтримки не може відступити від інструкцій та шаблонів відповідей, тощо це карається штрафом від зарплати, тому можна безліч питати його та отримаєте ту ж саму відповідь. Ви дуже ненадійне місце обрали для депозитів, тому що нема відділень — немає готівкової валюти або будете оббивати пороги інших банків, в які вони перекажуть ваш депозит, по 10 разів щоб її зняти
beardedbeer
beardedbeer
15 березня 2024, 14:32
Обрав свого часу їх виключно тому, що потрібно було відкладати євро, а мій улюблений банк якогось біса через механізм 3-місячних депозитів дозволяв тільки долари. Тепер звісно розумію що це була помилка
15 березня 2024, 17:59
С валютой вообще надо держаться подальше от Моно. Валюта в Моно-это убытки для клиента
MarselKN
MarselKN
15 березня 2024, 18:53
Убытки для клиента — это иметь кривые руки. С валютного депоза можна вывести только на валютку
15 березня 2024, 19:51
«Убытки для клиента — это иметь кривые руки.»

Причем здесь хитрожопость Моно до «кривых рук»?
Попробуйте забрать валютный депозит от Моно и забирать этот депо месяцами. Это от «кривых рук» ?

А попробуйте купить у Моно евровые ОВГЗ по 997 евро со сроком погашения 15 мая 2024 года. А потом , когда заберете свои наличные евро и получите за каждую облигацию по 991 евро . Это как?

А это так, что вы на 2 месяца отдадите деньги Моно , для того, что бы еще и в убытках остаться . Это тоже от «кривых рук»

А страшные долларовые купюры при попытки забрать доллары от Моно — это тоже от «кривых рук»?

НЕТ, господа !. Держать валюту в банке? ТОЛЬКО НЕ В МОНО !!! Это прямые убытки. Причем не от «кривых рук» как тут несут бред некоторые господа, а просто потому, что Моно берет комиссию при попытке забрать свою валюту наличными. Либо же Моно создает такие условия, что вы месяцами будете забирать у Моно свою валюту
Danilich
Danilich
15 березня 2024, 23:07
Забудьте про операции связанные с наличной валютой в этом проекте — ее напросто нет, а валюту они вынуждены покупать у других банков под ваш заказ. Не факт что другой банк (включая универсал) ее привезет на день заказа и что там будет -убитый хлам или нормальные бумажки никто не гарантирует
SergeyNina
SergeyNina
15 березня 2024, 23:40
Проверьте карты на которые вы переводите деньги не поменялись ли они. Долларовая карта — долларовая карта. Где-то что-то поменялось и скорее всего это косяки софта банка

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Жахливий мобільний застосунок і погана підтримка