Банк який халатно відносится до своїх клієнтів

Julia244 31 січня 2024, 20:15
Добрий день. Хочу почати з того що, я була майже 8 років клієнткою монобанка, за стільки років я багато з чим стикалось але з таким зустрілась уперше.За всі роки співпраці з ними я лиш 2 рази брала кредит …Один був на суму 15000 тис.гривень, віддавала я його з процентами.не змогла вчасно.тому що я з м.Херсон, на той час я була в окупаціі ,і не мала змогу мати доступ до додатку. Але) це не дало змогу якость монобанку увійти у положення .і він підіймав відцоток…а потім зовсім заблокував усі функції до картки.Що мене обурило зовсім…Далі, я взяла у монобанка не значну суму 5000 грн…мені скинули на картку 2500 не для кридиту…бачу ці гроші. швидко заблокували і поставили обмеження, що я знову не зрозуміла)) Коли я звернулась до кол.центру мені відповіли…що погасіть 1000 грн який є на рахунку, а потім, втановіть картку (білу) для власних кошт.вибачте що?? звичайно ця послуга є платною.)) Я погасила 1000грн і попросила щоб мені заблокували карту і закрили рахунок, на що мені в кол центрі на моє прохання запропонували щоб я охолола)) щоб закрити рахунок на ньому повинно бути сума десь 147 грн.навіть за це вони беруть кошти. Попросила щоб мені рахунок закрили у цей же день…та ні, все не так просто…ім требо було виністи мені мозок…і все одно вони закрили рахунок тільки після 3 днів. Тому, на моему досвіді співпраці з банком монобанк …не раджу тримати у них свої гроші…тому що, вони могуть заблокувати їх без всяких підстав…і не звязувались з ними стосовно кредиту.
monobank
monobankua 1 лютого 2024, 12:26
Нам шкода, що вас склалась така думка та ми прагнемо розібратися.
Банк аналізує багато факторів та параметрів, які можуть вплинути на доступ до кредитного ліміту. Ми розуміємо всю складність ситуації, тому ми не списуємо пені, штрафи при невнесенні мінімального платежу, при цьому невнесення мінімальних платежів може негативно вплинути на кредитну історію.
Окрім чорної кредитної картки можна відкрити додаткові картки, наприклад білу дебетову, відкриття картки безкоштовне, при необхідності можна замовити пластик картки за 100 грн.
Також хочемо зауважити, що закриття рахунків є безкоштовним. Для закриття потрібно оплатити заборгованість та відсотки, щоб по картах та розстрочкам не було боргу.
Вже залишили вам особисте повідомлення, щоб уточнити деталі по вашій ситуації.

MarselKN
MarselKN
31 січня 2024, 20:27
Монобанку 6 лет. Как это 8 лет вы клиент? Моно не начисляется увеличеные проценты за просрочку с 2020, когда началась пандемия. Белая карта открывается бесплатно (виртуальная). Закрытие карт бесплатное, а 147грн это видимо проценты, которые пишутся завтра. Думаю автор отзыва не разобрался и не хочет разбираться, не воспринимает информацию, а видно просто скандалит с поддержкой.
Lolik1837
Lolik1837
1 лютого 2024, 11:59
Не любитель Моно , но автор 100% не разобрался в ситуации. Я уж не говорю о том, что долги отдавать надо вовремя . Даже находясь в Херсоне при оккупации , люди спокойно имели возможность отдавать свои долги в Моно банке. Это можно было без проблем сделать и через пункты обмена в Херсоне и через знакомых на украинской территории. Почему автор отзыва допустил просрочку, хотя и не было проблем оплатить — непонятно. Зато теперь все вокруг виноваты, особенно банк. Но только не вина автора

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Банк який халатно відносится до своїх клієнтів