Монобанк жах

Olekciy86 8 грудня 2023, 20:27
Надали жінці без її прохання і згоди великий кредитний ліміт (60 тис) більшість коштів вкрали з карти. Є кримінальне впровадження, є витяг в реєстрі, але банкові вона повинна віддати всі гроші, які вона в них не просила.
Зрозуміло, що поки вирішиться справа, пройдуть роки. А гроші треба повертати якнайшвидше повертати, щоб не було %, хоч ніхто і не просив ці кошти.
monobank
9 грудня 2023, 10:13
Нам дуже прикро, що сталася така ситуація
У випадку, якщо збільшення ліміту відбулося автоматично, ми попереджаємо про це сповіщенням в застосунку
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні

kingcity
kingcity
8 грудня 2023, 21:18
Просто взяли і вкрали гроші ? Чи може Ваша дружина повелась на розвод шахраїв — наприклад, сама їм дані карти і код підтвердження надала ?
8 грудня 2023, 22:37
Надали жінці без її прохання і згоди великий кредитний ліміт (60 тис)

Як це без її прохання? Жінка подала заявку на відкриття кредитної карти — це заявка на кредитний ліміт. А яка ще згода потпібна?

більшість коштів вкрали з карти

гроші на картці дуже добре захищені, просто вкрасти їх неможливо
SergeyNina
SergeyNina
8 грудня 2023, 23:59
Увы, если она продиктовала код подтверждения оплаты мошенникам или подтвердила оплату в приложении уже нет выхода кроме как платить. Если оплаты были без подтверждения то есть смысл оспаривать оплаты
Lolik1837
Lolik1837
9 грудня 2023, 6:36
«А был ли мальчик?» (С)

Была ли кража вообще?

Из отзыва это непонятно — это во первых.
А во вторых — автор больше переживает, что «дали большой кредитный лимит». Не было ли просто элементарного «растрынькивания» денег на радостях, что этот лимит есть и что его есть возможность тратить?

Очень и очень многие люди этому подвержены — привычки «***» деньги чуть не до ноля. Особенно чужие деньги.

Именно поэтому существует немалая категория людей, которые по этой причине боятся вообще получать кредитные карты с кредитным лимитом — не могут удержаться от трат.

Что-то мне подсказывает, что это возможный случай
Руднєва Степанія
Руднєва Степанія
12 грудня 2023, 13:35
Це я та жінка, в якої були не зрозуміло списані кошти, різними трансакціями різним людям протягом певного часу, коли я телефони не користувалась, а потім він розрядився, а потім я не змогла зайти в додаток моно. Були втрачені і мої кошти, але там невелика сума. Якщо банк гляне мою історію, то я ніколи не заходжу в кредитні кошти (максимум не розраховувавши 100−200 грн) , які максимально швидко стараюсь покрити. Взагалі не люблю кредити і борги. І за всю історію співпраці з банком, я не переводила такі суми на будь- яку оплату. І це зовсім не вигідно робити, бо там %. Тому логіка працює, а банкова безпека — ні! Знаю від знайомих програмістів, що є можливість створювати клони і таким способом списувати кошти, а якщо в середині банку є витік інформації, то це дуже ймовірно.
12 грудня 2023, 22:31
Програмісти точно не можуть розповісти про клони, бо створення клонів фізичних карт взагалі ніяк не пов’язане с програмуванням.

Але клон карти не допоможе при переказі грошей з карти — взагалі ніяк.

Він теоретично може допомогти при оплаті в магазинах, при цьому ніяких додаткових процентів з карти не списується. Оскільки ви згадали про проценти зрозуміло що мова йде саме про переказ грошей.

Витів в середині банку теж ніяк не допоможе створенню клона карти.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903