Банк заблокував бо так захотів !

Юля Чорна 2 грудня 2023, 21:29
У мене винекла така ситуація що на мене подали скаргу що купили у мене товар оплатила, а я не відправила товар!!! Хотя я все відправила і підтримці все показала що я відправила і все закінчилось добре!!! Но відповідь банка мене взагалі убила ((заре вам тут їх відповідь!
Мені дуже шкода, що склалася така ситуація, але банк може відмовити Клієнту у випуску картки, обслуговуванні, а так само в наданні / відновленні кредитного ліміту на свій розсуд і без вказівки причин відповідно до пункту договору 6.3.1.
І як після цього можно працювати і довіряти банку!!!
Не рекомендую банк, блокують карт бо їм так захотілось без вказівок причин!!! Це я таке перший раз таке чую
monobank
monobankua 3 грудня 2023, 11:14
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити.
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації

2 грудня 2023, 22:16
Це картка ФОП чи приватна ?
3 грудня 2023, 14:27
Приватна карта
3 грудня 2023, 15:00
Я так і думав. Банк запідозрив Вас у порушенні правил користування карткою чи незаконній підприємницькій діяльності, приватну картку заборонено використовувати для підприємницької дільності, зокрема для отримання оплати за товари чи послуги.
6 грудня 2023, 19:39
КриптоВалюта це незаконне підприємницька діяльності ???
6 грудня 2023, 19:51
У відгуку ви пишете, що продавали товар і отримували за нього оплату на картку. До чого тут криптовалюта ?

«…подали скаргу що купили у мене товар оплатила, а я не відправила товар!!! Хотя я все відправила…»
4 грудня 2023, 17:35
«Приватна карта»

Автор, а вы вообще понимаете, что ЗАПРЕЩЕНО В ЛЮБОМ БАНКЕ заниматься торговлей с использованием карты физического лица.

Для этого есть карты для ФОП.
Так какие у вас вообще претензии к банку тогда? Таких как вы блокируют и правильно делают . Вам тяжело карту ФОП открыть?

Вот и торгуйте теперь своими БУ — шными трусами за наличку
3 грудня 2023, 9:31
І як після цього можно працювати і довіряти банку!!!

А в чому проблема то? Банк відповів на запитання яке ви не навели, прицьому банк розповів те що закріплено в законодавстві і чим користуються абсолютно всі банки.

Не рекомендую банк, блокують карт бо їм так захотілось без вказівок причин!!!

Тобі заблокували? Ні. То нащо ти брешеш? Як можна довіряти відгуку людини яка свідомо та відкрито бреше?

Ну і приклад з іншої сфери життя: ти коли чоловікам відмовляла у взаємності — завжди даєш розлогу відповідь чому ти не хочеш мати з ними стосунків?
3 грудня 2023, 14:23
Так заблокували карту
3 грудня 2023, 18:31
Де про це сказано?

Я бачу зворотне: «Хотя я все відправила і підтримці все показала що я відправила і все закінчилось добре!!!»
6 грудня 2023, 19:35
Читайте уважно !! Я мала на увазі все закінчилось добре із товаром ,що людина получила те що купляла у мене !! А із банком закінчилось що мене поставили в блок !! Прочитайте уважніше що я написала
3 грудня 2023, 15:28
Юлия, как-то странно получается .

У вас не только в Моно банке карту блокировали, но и в Привате

Это наводит на мысль, что не такая уж вы «белая и пушистая» и что , вполне возможно , у банков есть реальные причины блокировать ваши счета
6 грудня 2023, 19:17
Із привата все розібрались слава Богу !! Я написала заяву в кіберполіцію ,і через 5 днів блок зняли ! Хоть це радує) хотя банк говорил чекати 60 днів !! А на карту тільки проходила пенсія
3 грудня 2023, 16:21
Какой оборот по карте за мес был? Приват банк просто так не блокирует, скорее как обычно продала крипту 3му лицу и приняла всего лишь чек…
Принимая оплату от 3го лица тем самым нарушая правила биржи, вы должны хотя бы обезопасить себя, и принимать от 3х лиц требуя: фото банк карты (физической) или документ отправителя, так у банка подавшего скаргу, будет повод разорвать договор с клиентом который её подал.
Сейчас у многих глупых людей воруют аккаунты банков, в Украине процветает мошенничество, виртуальное, звонилки всякие звонят, шлют смски с разводом, будьте бдительны)
3 грудня 2023, 16:29
Та тут не про крипту мова йде. Людина продає речі в інтернеті і приймає оплату на приватну картку. Ще й, напевне, без реєстрації ФОП.
3 грудня 2023, 18:06
Это она так говорит а по факту никто не знает как есть)

у ней и на приват блок был, я спросил про крипту она сказала именно по карте приват нет, а значит возможно другие банки бывают в торге.
Приват ей пишет шахрайськи действия а она отрицает, явно бред говорит, скорее была продажа крипты и именно ей закинули грязь на счёт, яж говорю с приватом проблем нет если лимиты не нарушаются и грязь не залетает
6 грудня 2023, 19:31
Тут мова іде про крипту саме по карті монo
6 грудня 2023, 19:44
Ну да люди повинні фоп тов відкривати щоб собі на їду заробляти !! А наші слуги народу повинні все собі в кармани ложить !! Максимум що я можу продавати це старі або не потрібні речі на олх ,і даже якщо людина якась там на торгувала на 20 тисяч то вона повинна половину давати державі??? А що нам держава дасть ??
6 грудня 2023, 19:29
Я на приват не вивожу валюту !! Потому що на приват приходить пенсій і мені потрібно щоб приват був !! Я на написала заяву в кіберполіцію і через 5 днів блок сняли !!! По моно був оборот по карті ,но ліміт я не перевищала від банка не було не яких питань! Людина подала на мене скаргу ,що я типа не відправила товар (товар це ustd на біржі ,і це не було через трейтью особа) я показала ордер що я перевела людини тій валюту і с моей сторони немає не якої проблеми ,я продала свою валюту і перевела людині !! А та людина була шахраїм я після цього подивилась відгуки про ту людину на біржі !! Я моно свій акаунти як вони просять завжди ,показала цей ордер ,що він був завершений успішно !! І після того шахрая сразу банк сказав блок !!
6 грудня 2023, 20:05
Нужно жаловаться на бирже на этот аккаунт, предоставить доказательства и его заблокируют.
фио на бирже и фио отправителя в банке были одинаковыми?
Ну это в порядке бреда, потому что в моно, они прежде всего бы спросили, покажите переписку и аккаунт с которым вы проводили сделку, и если имена там совпадают, то скорее заблокировали бы того кто подал жалобу.
6 грудня 2023, 20:25
Просили надати скрин ордера я надала ,потім попросили надати скрин біржі де видно ПІБ номер телефону і почта ,все по стандарту !! Я все надала ,даже надала скрин відгуків про цю людину ,що та людина не перший раз таке робити ,і у багатьох були після його оплати
6 грудня 2023, 20:34
Проблеми
7 грудня 2023, 16:11
Хотелось бы увидеть именно скрин про то что у него фио совпадает с фио отправителем с банка, жалобы могли быть при оплате от 3х лиц, а люди потом получали блоки и потому и меняли отзывы, я ниразу пока ещё не видел чтоб имена совпадали и люди занимались мошенничеством таким)
Хотя нет видел, в Чехии, там скорее всего регают на пенсионеров аккаунт бинанс, и скидывают с их банка и вроде всё ок имена совпадают, а потом дед идёт пишет заяв в полицию и блокают счёт. А он доказывает что не шарит в крипте, а походу это мошенническая схема, деда регнул какой нить внучок чтоб заработать и бабки с банка ещё вернуть) таких сразу на нары сажать над, но из-за некомпитентности органов и банков, они считают что деда обманули, в общем бред несут.
6 грудня 2023, 20:06
Юля Чорна, якщо ви торгуєте криптовалютою, то так і потрібно говорити, а не розказувати байки про продажу старих речей на olx «щоб на їду заробити».
P2P операції з криптовалютою відносяться до операцій з неприйнятно високим ступенем ризику і за них рано чи пізно буде блокування картки і скоріш за все розрив ділових стосунків з банком.
Використовуйте інші інструменти для торгівлі криптою, безP2P.

І так, податки потрібно платити. Звичайно, мова не йде про поодинокі час від часу продажі власних вживаних речей, але якщо це систематична торгівля якимось товаром, то ФОП потрібно реєструвати. І відповідно тоді використовувати картку ФОП.
6 грудня 2023, 20:33
Да це зрозуміло ! Просто у нас така розвинута Україна ,а придумати не можуть нічого стосовно крипти щоб можно було спокійно її виводити і без проблем !! Я думаю крипта є почті в кожної трейтей людини !! Чи придумала якись ФОП по операція Крити !! По типу провіряти як світло поточний рахунок і попередні і розуміти яка різниця ,і виходить різниця це твій дохід на місяць !! І платиш налоги за цю суму, а не за оборот в цілом !!! Знаю щоб таке зробить це тяжко !! Но ми же розвинута Україна !!
6 грудня 2023, 20:40
Тільки як ти поясниш банку що надходження яки були по карті це не заробіток, а оборот ??? А налоги повинні заплатити за всі надходження по карті ,тобто на карту надійшло 600 тисяч за місяць із 600 тисяч ти заробила тільки 6 тисяч !! Но налоги ти повинна заплатити за 600 тисяч, а не за 6 тисяч !!то нащо така мені крипта за яку я піду у великий мінус
6 грудня 2023, 21:45
Так а чем вы думали когда влазили в это ? Хотели «бабла срубить» по лёгкому ? Да так , что бы и налоги не платить .
7 грудня 2023, 12:09
Так пусть сделают налоги с прибыли ктож против?
7 грудня 2023, 15:21
Питання у тому як податковій довести суму прибутку…
7 грудня 2023, 16:04
Ну как, так же как и передают доказы банку, скриншоты торгов (пусть проверяют, считают), а если возникнут доп вопросы по поводу правдивости скриншотов, можно и видео снять. Ну и конечно же заполнять какие нить декларации по прибыли, а скрины это уже как доказы будут, что прибыль посчитана верно. И налог уплачен тоже верно.
Тут проблем в некомпитентности налоговых и их старых порядков, им скажи про крипту они убегут, крест в руки возьмут и будут как от демона от тебя отбиваться:)По этому я считаю налоговую надо обновить, либо создать отдельную структуру там которая занимается именно виртуальными активами и понимает дело.
7 грудня 2023, 16:10
Обновити податкову — утопія, одні казнокради іншими будуть змінюватись. Хіба що дійсно створити окрему структуру по криптоактивах і набрати в неї людей, які раніше не мали відношення до фіскальних органів.
11 грудня 2023, 6:04
Було б круто ,якщо б так зробили ! Надіюсь що наша країна стане процвітаючой країною в сфері крипти
11 грудня 2023, 6:01
Я не против платити податки! Но для крипти ще не придумали ФОП чи якись налоги! Завжди говорять відкривайте 3-ю категорію ! Ок я відкрию , но платити я буду податки за всю суму надходжень по карті ,а не заробіток ! Немає ще такої категорії щоб можна все офіційно оформляти ,заполнять ,і платити за заробіток, а не за оборот !! Оборт може бути і 2 мл ,а заробіток із цих 2-х мл буде тільки 25 тисяч !! А заплатити відсоток я повинна буду за 2 мільйона ((то виходить що я піду у великий мінус. Надіюсь що наша процвітаюча країна уже щось придумає із налогами по крипті ,і країна стане багаче ,потому що не я одна так працюю !! І є багато людей які по стану здоровʼя не можуть виходити на роботу,а живуть на одну пенсію,і щоб вижити і прокормити дитину ідуть торгувати р2р бо це зручно сидя дома заробляти гроші !! Надіюсь що скоро буде все офіційно і буде краще жити всім
11 грудня 2023, 6:20
Ви собі можете уявити що таке р2р і крипта ?? Крипта кожний час міняє ціну ,ви знаєте за день можете бути около 50 ордерів успішно виконаних це тільки на надходження і десь до в 2 рази більше на витрати ,і кожен ордер це інша ціна ,ви собі не можете це представити як це буде складно все порахувати ,притом що за день ти можеш не скупити крипту ,і кошти будуть лежати на карті а вранці ціна на крипту взагалі буде іншой !!Було б круто якщо б вони придумали щось похоже на (рахунок світла) поточний і попередній рахунок і зразу б було видно скільки ти заробила ! Ну і звісно спочатку зареєструвала в налоговой свой акаунти на всіх біржі ,і в кінці місяця можно було подивитися попередні рахунок і поточний і рахувати свій прибуток по всім біржа на яких ти сидиш і заплатила налоги! Предоставила інформацію якщо крипту переводила на другу біржу і то що виводила доплюсовали до баланс ,отминусували попердий рахунок і получили свій дохід за місяць!!! Все логічно і просто ! Тільки як це зробити правильно тому що бірж є дуже багато !! Це потрібно щоб сама біржа співпрацювала із українськой налоговой чи як !! Щоб біржа офіційно представила всю інформацію по транзакції чи щось таке хз це дуже складно як по мені
11 грудня 2023, 10:13
Если записывать каждый день суммы и делать скрины торгов, и сразу и считать то всё ок, не надо месяц торговать, а потом сидеть по 2 суток считать все ордера. Так делают только бухгалтера на фирмах :D, А может и не так я не сильно вдавался
Не дай боже чтоб ещё биржа работала с укр налоговой ахаха мы тут не в Китае и не Северной Корее и даже не в Европе, у нас надо максимально проще и прибыльно
11 грудня 2023, 11:06
Скрин для банка не являются официальным документом !! А для налоговой будет считаться мало верится
11 грудня 2023, 11:51
Для этого я и говорил что нужны люди которые в этом шарят:) Налоговая это старая советская система она не подходит
Почему тогда моно банк требует скриншоты имени на бирже и скрины торгов, значит они сталкивались с этим и немножко шарят
11 грудня 2023, 11:08
Когда банк мне прислав смс раскажить нам про все надходження ,я им все предоставила все ордера ,скрини своей биржи ,надала адрес аккаунта свои личные данные ! Но банк сказал что ордер це не официйний доход
Аа Аа
Аа Аа
11 грудня 2023, 13:48
Ви подавши заяву на виведення коштів? Вам повернули власні кошти?
11 грудня 2023, 15:22
На карті не було коштів,мені с приводу цього платіжа подзвонили 5 листопада ,а платіж був проведений 25 жовтня
11 грудня 2023, 15:23
Но я знаю що кошти повертають швидко ,якщо там вони є
11 грудня 2023, 13:57
Ордер это не официальный доход всё верно, он имел в виду где вы заработали эти деньги чтобы потом торговать, вот эти документы нужны были. Надо было предложить банку открыть депозит у них в банке на 3к грн

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Банк заблокував бо так захотів !