Є що виправляти

BrandonX 16 листопада 2023, 12:41
1. Нема підтримки в Signal. Так вийшло, що більшості держслужбовців заборонено використовувати Telegram (я вважаю що це тупість, але не мені писати правила). Viber та Facebook — розсадники спаму. Тому було б непогано мати підтримку у Signal. У будь-якому разі все сходиться в одне місце в підтримці, тому, я сподіваюся, це не стане проблемою.
2. Відсутність кнопки «повернути гроші». Це мінус. Так, я можу це зробити вручну, але це буде вважатися окремою транзакцією, не відмовлю від коштів. Дуже часто іншим людям переводять якісь копійки шахраї, щоб потом влаштовувати проблеми через «шахрайство» та погрожувати заявами в поліцію. А зараз кудись ходити не хочеться (я думаю усі розуміють чому).
3. Чому неможливо поставити окремий PIN на застосунок? Це незручно. Я маю на увазі локальний, не той що транзакції авторизує.

Підтримка на висоті. Пити в якусь дурню про те як захистити свою картку, й мені надали розширену інформацію з покроковою інструкцією. За це ВЕЛИЧЕЗНЕ дякую.
monobank
monobankua 16 листопада 2023, 15:36
Ваш відгук ми обов'язково врахуємо, дякуємо!
Додатково відповіли вам у особистих повідомленнях

Oleksii Ch
Oleksii Ch
17 листопада 2023, 9:18
1. Згоден. Не вистачає Сигналу, пошти голубами та підтримки за допомогою сигнальних вогнищ.
2. Немає такого коду «відмова від грошей» в п2п. То для онлайн платежів транзакція може бути не завершеною, коли гроші стають в холд і ще можна відмінити. Будь яка додаткова операція з п2п — нова.
3. У вас є пін та можливо біометрія на телефоні. Найголовніший та найліпший кордон безпеки — налаштунки вашого смартфона.
Андрюха Луганський
Андрюха Луганський
17 листопада 2023, 19:49
2. І чому вам не хочеться кудись ходити?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank