що ж це у вас за джерела такі🤔

Іван .. 16 листопада 2023, 5:10
відмова у обслуговуванні банку
monobank
monobankua 16 листопада 2023, 12:38
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити.
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації

16 листопада 2023, 9:57
Добрі джерела
kingcity
kingcity
16 листопада 2023, 10:26
Поставив 5 зірок за відмову в обслуговуванні :)). Н-да, цікаво, унікальний випадок… :))
16 листопада 2023, 19:15
Як ви вважаєте чесно зароблений кешбек це власні кошти? у банку сказали ні! чи правильно це? ні. я не можу передати свій кешбек на благо. питання чи правильно що чесно зароблений кешбек це не власні кошти?
16 листопада 2023, 19:26
Ніфіга не зрозумів

16 листопада 2023, 19:29
Ну кароче, у банку сказали що кешбек це не мої кошти. і я не можу ним скористатися, просив у підтримці показати графу де таке написано, падають на мороз
16 листопада 2023, 19:35
Як саме ви збирались скористатись кешбеком? Ви вивели кешбек на свій рахунок?
16 листопада 2023, 20:12
Я хочу перерахувати свій кешбек на благо, у чаті не надають пунк але доказують що вони праві, по виклику сказали що дійсно немає такого пункту пишіть у чат, мороз кароче
16 листопада 2023, 20:27
Щоб перерахувати кешбек на благо достатньо вибрати відповідний пункт на сторінці кешбеку, а там обрати цікавий фонд. В кінці місяця сума буде перерахована.
16 листопада 2023, 20:38
Дві з половиною години мені не можуть надавати пункт де написано, що мені як користувачу якому відмовили у обслуговуванні, не можна скористатися своїми коштами на балансі кешбеку, на благо
16 листопада 2023, 21:58
А, ось про що мова. Так ці кошти дійсно не твої якщо ти не вивів їх на свій рахунок.

Твоїми вони стають лише після виводу на банківський рахунок з одночасною сплатою податку з доходу. До цього моменту це просто сума подарунку від банка яка розрахована ним згідно правил нарахування кешбеків.
Fantomas2020
Fantomas2020
17 листопада 2023, 11:50
Кэшбэк нужно было выводить до блокировки счёта и не важно на благо или себе на счёт. После блокировки нужно беспокоиться о собственных деньгах, чтобы забрать их в полном объёме. Не понимаю такого настойчивого желания перевести кэшбэк на благо после блокировки счёта.
Валерка Котовский
Валерка Котовский
16 листопада 2023, 21:40
Да они пользуются приказами НБУ о закупке вирт активов на сумму не выше 100к, сейчас многих покосили, по этому если делаете переводы с крипты моно\моно пишите комментарии о возвратах долга, подарках близким и т. д. и т. п.
Джерел у них нет ни каких, это просто отмазка.
Oleksii Ch
Oleksii Ch
17 листопада 2023, 7:34
Схоже в монобанку зʼявилася чергова покинута дівка, яка ніяк не може пробачіти колишньому.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / що ж це у вас за джерела такі🤔