Крапля дьогтю в цистерну меду…

Ta Ra 13 листопада 2023, 20:06
Доброго здоров’я.
Банком та додатком задоволений — що стосується оплат, переказів тощо. Хочу вказати за дрібну неприємність що є настільки нелогічною і безглуздою. Ситуація з внутрішнім паспортом громадянина України. Річ в тому що в 45 років потрібно в паспорт вклеїти нову фото. Я це зробив. В витягу на останній сторінці паспорта чітко (юридично) написано що потрібно вклеїти лише фото — інакше паспорт буде недійсний. Більше ніяких пунктів та підпунктів про те, що на фото має стояти печатка чи додаткові відмітки. Як написано так і зробив. (Не мав і не маю жодної можливості попасти в паспортний стіл) Для того щоб я через додаток монобанк купив автоцивілку я маю завантажити свій внутрішній паспорт-який в мене не прийняли із-за того що немає додаткових відміток. Це здалось такою маячнею. Автоцивілка яка має відношення тільки до автомобіля (немає значення хто власник) в додатку моно вимагає обов’язкової відмітки на моєму фото в 45 років? В мене є закордоний паспорт, ДІЯ, водійське…але то все не підходить. На сьогодення-багато людей взагалі наразі втратили свої внутрішні паспорти то чому немає альтернативи в тій ситуації? (Автоцивілку я оформлю через партнера Моно. На диво там все гаразд. Але не в тому контекст, а в нелогічності певних дій -які я думаю просто потрібно усунути- щось застаріле з часів радянщини напевно)
Самому банку вітання -дякую що ви є.
З повагою Тарас.
monobank
14 листопада 2023, 10:18
Дійсно, для оформлення страхування необхідний актуальний внутрішній документ громадянина України
Ми передали колегам інформацію, для розгляду і можливих змін в майбутньому
Дякуємо

13 листопада 2023, 21:05
Фотографію в паспорт лише у територіальному підрозділі ДМС вклеюють. Власник паспорта не може цього робити.

13 листопада 2023, 21:16
Хоча, якщо термін вклеювання фото настав за 30 днів до 24.02.2022 або після цієї дати, то нагадайте їм наступну інформацію:

Відповідно до Постанови КМУ від 21 жовтня 2022 р. № 1202 Деякі питання реалізації актів законодавства у сфері міграції в умовах воєнного стану установлено, що паспорти громадянина України зразка 1994 року, до яких не вклеєно фотокартку особи у разі досягнення нею 25- чи 45-річного віку, строк вклеювання до яких настав за 30 днів до 24 лютого 2022 р. та після 24 лютого 2022 р., є документами, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України та підлягають обміну або вклеюванню нових фотокарток відповідно до досягнутого віку протягом 30 календарних днів з дня припинення чи скасування воєнного стану.
13 листопада 2023, 22:02
Дуже дякую за інфо. Саме так і було. Тому він дійсний згідно тієї постанови.
А те що я сам вклеїв фото- якщо подивитись очима юриста-остання сторінка паспорта-витяг пункт 8. Там написано чітко. Зроблено що написано. Ссилка на dmsu.gov.ua відсутня) Це сарказм))
Ну я думаю сам контекст ви зрозуміли) Неможливість оформлення страховки із-за того))
14 листопада 2023, 8:23
Сам пишеш що сарказм — то які претензії до банку? Вони не поставили смайлик у своїй відповіді?
14 листопада 2023, 9:47
Автоцивілка яка робиться на легкове авто. Немає значення на чиє і немає значення хто робить. Прив’язка до він коду. Навіть номер Авто у автоцивілці можна замінити при потребі. Мова про то що маючи купу інших документів пропала функція вищевказаної дії саме по причині поновлення внутрішнього паспорта в додатку. Так як додаток Моно — я і описав ситуацію.
14 листопада 2023, 10:23

Ви вперто ігноруєте головне в цьому питанні. І, до слова, робите це так само не-дуже-вумно (тут має бути інше слово на букву т) як раніше коли вклеїли у паспорт фото власноруч.

Автоцивілка це не товар який продається страховою компанією всім підряд так як наприклад в магазині продаються чашки чи освіжувачь повітря.

Автоцивілка це договір між особою (фізичною або юридичною) та страховою компанією на страхування відповідальності будь якої людини яка буде керувати автомобілем який хоче застрахувати ця особа. Саме тому потрібен паспорт чи інший документ який посвідчує особу.

І я впевнений що ви цілком розумієте цю відмінність, але вам по приколу сношати мізки банку так само як було по приколу вклеїти фото у паспорт.

Тому я цілком розумію реакцію Олексія — ми, відвідувачи цього сайту, очікуємо прочитати у відгуках щось з реального досвіду інших людей. Можливо ми знайдемо щось корисне, можливо ми зможемо комусь щось підказати. Замість цього ми читаємо як людина яка (з нудьги?) зробила свій паспорт нечинним тепер скаржиться що банк не дає їй можливості оформити договір страхування бо для оформлення потрібен паспорт. Ще якось можна б було дорікати якби це були власні забаганки банку. Але це вимоги законів таких як цивільний кодекс та закон про страхування відповідальності власників транспортних засобів
14 листопада 2023, 10:27
Я вас почув. Прошу вибачення. Дійсно нерозумно з мого боку.
14 листопада 2023, 10:35
Звісно ви не питали в мене поради. Але напишу «як би зробив я».

У вашому відгуку є одне важливе запитання: «На сьогодення-багато людей взагалі наразі втратили свої внутрішні паспорти то чому немає альтернативи в тій ситуації?»
Але воно загубилось на фоні розповіді про те як ви вклеїли фото спираючись на те що у витягу не зазначено хто саме вклеює паспорт.

В Дії вже існує можливість передавати документи, а загранпаспорт став документом який може посвідчувати особу. «Прописка» вже не є частиною паспорта і існує сама по собі і її також можна передати через Дію.

Але Моно не підтримує цю можливість при оформленні автоцивілки — ось про що б писав я якби з моїм паспортом щось трапилось і це заважало би мені оформити автоцивілку.

14 листопада 2023, 10:43
Так написав і зробив зайвого, а корегувати не міг. Дякую дуже. Ваша порада і відповідь kingsity дійсно цінна.
SergeyNina
SergeyNina
13 листопада 2023, 21:16
Вы не имеете права вклеивать фото в паспорт сами, теперь ваш паспорт скорее всего под замену пойдёт. Там есть процедура вклейки фото в паспорт, а не просто так.
13 листопада 2023, 22:11
Дякую за відповідь. Закон не порушено) Як зможу то ID зроблю.
13 листопада 2023, 22:39
При вклейке фото сотрудник выдавливает печатью оттиск штампом на фото, и чернилами делается запись, поэтому то что вы вклеили самостоятельно недействительно
13 листопада 2023, 23:04
Але яке відношення то має до автоцивілки через додаток Моно. Наприклад через додаток Моно своєї мами я можу оформити автоцивілку і собі і будь кому.
14 листопада 2023, 8:24
Полис сейчас можно купить где угодно, через гугл найти можно где оформить, либо даже в кабинете водителя https://hsc.gov.ua/elektronnij-kabinet-vodiya/ можно выбрать кучу страховых
14 листопада 2023, 8:40
Там теж спитають про паспорт
14 листопада 2023, 19:07
Чушь полная
в гугле взял первый сайт https://polis.ua и полис можно оформить на данные из водительского, так что автор спокойно может купить полис не через прогу гoвнобанка, а напрямую у любой страховой
14 листопада 2023, 22:35
Водійське тепер теж має строк дії, сюрпрайз.
На прострочене водійське тобі оформлять лише *** на воротник.
14 листопада 2023, 22:41
До слова в застосунок Монобанку можна передати документ з Дії, наприклад закордонний паспорт.
14 листопада 2023, 8:26
Для оформлення автоцивілки потрібен паспорт
але паспорта немає бо він став недійсним
13 листопада 2023, 23:50
Жесть, черговий користувач шапочки з фольги сам вклеїв фото в паспорт, бо ніде не написано, що це заборонено. Лишилося ще на 100 гривнях намалювати ще два нулі та нити, що ніхто не приймає ці десять тисяч гривень…
14 листопада 2023, 0:14
Дякую Олексію за відповідь. Не малюйте нулі. Все буде добре.
14 листопада 2023, 8:50
В мене буде, у вас не факт.
Бо тепер маєете повністю не дійсний паспорт з ознаками підробки документів.
14 листопада 2023, 10:29
Дякую. Вибачте за турбування та глупість з мого боку.
14 листопада 2023, 10:49
На помилках вчаться. Зате Ви набули досвіду як не треба робити :) і напевне зробили з цього висновки, а це теж важливо. Ну і трохи розширили свої знання в певній області законодавства. Так що, як кажуть, «не буває так зле, щоб на добре не вийшло» :). Успіхів у подальшому.
14 листопада 2023, 11:19
😎👍
14 листопада 2023, 21:19
Это называется самоуправство, страховку нужно покупать на нормальных сайтах или партнеров страховых, а не через всяких аферистов, вымогающих вклейки фото. Страховой вообще все равно, ей нужен лишь платеж и вин код, на который подвязать договор
14 листопада 2023, 22:42
Это называется самоуправство,

Пхах, ну що чого Данілич смішний.

Монобанк як раз і є тим самим партнером страхових який до того ж раніше за інших став продавати так звані поліси Міні-каско.

Ні, не все одно. Страховій потрібен документ для підтвердження особи з якою заключається договір. На будь якому сайті, а тим більш в офісі страхової в тебе спитають паспорт, або інший документ яким ти зможешь засвідчити свою особу.
15 листопада 2023, 9:18
Незважай.
Схоже тільки що ми дізнались, що Даніліч ніколи в житті не мав справ зі страховкою.
Бо перестав би писати, що «страховій байдуже», після першого ж реквесту надати паспорт застрахованої особи разом з полісом.
Хоча я не виключаю проблем з духовним здоровʼям на тлі бажання помститись монобанку
20 листопада 2023, 16:53
Пойди сдай экзамен и получи хоть водительское удостоверение, я таким самокатчикам ’и моноколесникам сразу сигналю, чтоб чухали с дороги подальше направо от машины
20 листопада 2023, 18:20
Зараз ти підтвердив що сам купив права за сало
14 листопада 2023, 21:49
Питання вже вирішено Монобанком без проблем. Дякую всім.
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
18 листопада 2023, 15:49
Ты первый кто додумался самостоятельно вклеить фото в паспорт

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Крапля дьогтю в цистерну меду…