k06046671 23 жовтня 2023, 13:11
Увага! БАНК- Шахрй! Я є клієнтом МОНОБАНКУ. ОБУРЕНА! Без мого відома та моєї згоди, через оформлення- без моєї згоди — підкреслюю — онлайн заяви
№ 20.30.0007413467 від 11.09.2023р. на розстрочку 25 000,00 (загальна сума погашення 28800,00) — шахрайським способом відправлені кредитні(мною не оформлені) гроші в невідомому напрямку! Випадково помітила рух на рартці, якою не користувалася з 07.09.2023р.(т.я.використала всі кошти). Передзвонила до банку, сказали, що зайшла сума незначна, якщо не очікували, треба почекати, хтось прислав гроші, можливо помилково. І тут- 16.10.23 — мінус на картці-3600,00.Дзвоню до оператора:« Так зняли суму погашення розстрочки» — -Якої розстрочки? Я не просила кредиту!"
-«Ні. Ви оформили розстрочку на 8 платежів по 3600,00-загальна сума 28800,00»
Добрі люди! Сьогодні — під час війни- коли потрібно згуртовуватись, та триматись єдино, невже ще є ті- хто гріє руки на людському горю та негаразді! ШАХРАЇ!!! Не розумію!
А головне- монобанк- завжди на зв’язку з клієнтами-невже повідомити про заяву, дозвіл про кредитну ліні.- не можно сповістити по телефону, вайберу, телеграм? смс? Всі промовчали.тепер я маю головний біль.ГАНЬБА!
Прошу звернути увагу на таке безвідповідальне ставлення до клієнтів та шахрайські дії зі сторони МОНОБАНКУ!
Я звернулась до поліції, отримала витяг з ЄДРР, звернулась до кібер поліції, до монобанку. Я не буду мовчати. Я передпенсійного віку, отримую мінімальну заробітну плату, а ще я патріот України і не хочу, щоб в таку ситуацію потрапив хоч будь хто з наших громадян.
Прошу прчитати мій лист. Не будьте байдужі. Прошу уваги та допомоги.Хочу виявити шахраїв та закрити питання щодо цієї шахрайської розстрочки.Дякую.
З повагою, Клара Алєщенко
monobank
monobankua 23 жовтня 2023, 13:58
Ситуація однозначно не приємна
На жаль, повідомити всі ці можливості немає, щоб сформувати повне розуміння того, що сталося. У такій ситуації ми порушимо банківську таємницю, що є неприпустимим.

Для уникнення таких ситуацій ми рекомендуємо клієнтам не передавати дані навіть знайомим/друзям, не зберігати паролі та дані картки у нотатках та записках. Не вводити дані картки на сумнівних ресурсах, не переходити за фейковими та фішинговими посиланнями.
Також звертаємо увагу, що співробітники банку ніколи не дзвонять і не запитують персональні дані, такі як: ПІН-код, пароль зі смс, CVV-код, термін дії картки.

У свою чергу, розслідування випадків шахрайства, а також розшук і затримання злочинців законодавчо перебувають поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк, у свою чергу, завжди готовий надати їм будь-яке необхідне сприяння.
Банк сприятиме такому розшуку в рамках чинного законодавства.

23 жовтня 2023, 13:29
Скоріш за все дані Вашої картки якимось чином у чужі руки попали. З мобільним не було проблем в останній час, якогось блокування СІМ картки і т.д. ?
23 жовтня 2023, 17:00
«Однак, інформація, що описана у відгуку, не повною мірою описує все що робилося та відбулося.»

То есть автор отзыва описал ситуацию совсем не так к5ак было на самом деле.
Блин, заходишь на сайт почитать отзывы и почерпнуть какую то полезную информацию, а на деле авторы отзывов через одного перекручивают и искажают информацию и хотят выставить себя всего «в белом» а банк «негодяем»

П. С. Автор, я не отношусь к поклонникам Моно, но и мне интересно узнать — а что же вы утаили в отзыве, что «перекрутили» в подаче информации ?
Это нужно хотя бы для людей, что бы они не попадали в подобные ситуации
23 жовтня 2023, 22:51
Рассрочки на такую сумму не оформить без доступа к вашему смартфону. Скорее всего кто-то то взял ваш смартфон и оформил рассрочку так как как приложене монобанка могут поставить в эмулятор только очень продвинутые спецы + клон вашей сим карты это не будут делать чтобы оформить рассрочку на вас на такую сумму. И да, банковские приложения не могут работать одновременно на двух устройствах — срабатывает безопасность и банк звонит вам чтобы уточнить что это вы или не вы авторизировались с нового устройства. Попробуйте вспомнить не пропадала ли мобильная связь, очень странно не вёл смартфон. Всё остальное сможет помочь только киберполиция
23 жовтня 2023, 22:54
Если вас пытались взломать или дубль сим то вы бы 100% были заблокированы и разблокировка только через колл центр или видеозвонок. Ищите кто из близких кто имел доступ к вашему смартфону и знал ваш пин код сделал это
Oleksii Ch
Oleksii Ch
23 жовтня 2023, 23:12
Та то Гороховський особисто оформив на пенсіонерку кредит на 28.8 тисяч.
Система так зроблена, що він особисто має доступ до будь-якого телефону клієнта банку.
В молодих та гарних качає з труби нюдси, на старих та вже не дуже — оформлює кредити.
Дня не може прожити без обману!!!
Rich12345
Rich12345
25 жовтня 2023, 12:13
Объясняю. Тоже самое и на привате. Сами сотрудники вруют ваши деньги. Те, кто сидит в главном офисе у них есть все данные и все пароли и т. д. Советую не пользоваться подобными банками. Они будут всеравно поглощены другими олигархами…=)
25 жовтня 2023, 13:08
Не аргумент. По такой логике НИКАКИМИ банками пользоваться нельзя потому, что у них есть все ваши данные
25 жовтня 2023, 15:03
Ні паролів ні ПІН кодів у співробітників банку немає.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Шахрайство! Обережно! Без жодного повідомлення зі сторони банку! Без мойого відома! Без моеї згоди видали розстрочку на мою карту!