yumaxg 22 серпня 2023, 14:06
Була необхідність переказати велику суму коштів на рахунок іншої приватної особи. Створивши платіж 3 серпня 2023 року і отримавши лист від фінмоніторингу був абсолютно спокійний, що ця перевірка швиденько закінчиться, адже документи всі в порядку. Є документи як походження коштів, так і того куди вони направляються.
За три чотири дні після декількох, дивних, уточнень документів, ми узгодили із банком, що документів достатньо для перевірки :). Очікування, що перевірка, щось перевіряє розвіялися на день другий.
Спроби писати на підтримку банку закінчилися відмовками, що банк має право блокувати БУДЬ-ЯКІ платежі, якщо вони здадуться підозрілими на срок до 60 днів (згідно 4.3.23 пункту правил роботи банку) і тим що перевірка проводиться.
Раз в тиждень, я пишу лист на фінмоніториг банку, чи потрібно надати ще якісь документи і, що я готовий із свого боку повністю посприяти, щоб пришвидшити перевірку. На що отримую лист
>>> Доброго дня! На поточний момент питання знаходиться в роботі, як тільки для вас з’явиться інформація, ми вам повідомимо.

Жодних коментарів і інформації, чому перевірка триває так довго ітд., я не отримав. (неможливо отримати навіть інформацію, скільки в середньому триває схожа перевірка :))

Це перша така серйозна із Монобанком, надіюся це не хтось пішов у відпуску і чекають на нього.
monobank
22 серпня 2023, 14:55
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації

yaonya
yaonya
22 серпня 2023, 14:12
Велика сума — це скільки?
Три літри
Три літри
22 серпня 2023, 16:05
Та взагалі не важно бо розмір суми не впливає на швидкість фінмону. Тим більш що автор сам пише що сума велика, тобто він не скаржиться що фінмон тормознув переказ 1000 гривень.
monobankua
monobankua
22 серпня 2023, 17:29
Приносимо вибачення, що перевірка затягнулась
Попросили колег якомога швидше провести перевірку та надати вам зворотний зв’язок
MaxShad137
MaxShad137
22 серпня 2023, 22:55
Я вже місяць чекаю їх відповіді) єдине чим мене годують, це очікуйте і тд, так що не раджу користуватись цим банком
Danilich
Danilich
25 серпня 2023, 16:11
Изучите внимательно сайт вашего «банка» — там указана лицензия левого банка, отсутсвует физический адрес и отделения называются «точками выдачи». И в реестре НБУ https://bank.gov.ua/ua/supervision/institutions можете прекрасно убедиться что там нету банка «монобанк». Теперь дальше думайте куда вы положили свои средства. Такие проекты жестко зарегулированы в других странах типа UK, Польша, но не в нашей стране, где из-за несовершенного законодательства можно запускать подобные проекты без стандартов удаленного обслуживания клиентов, а потом их можно месяцами вертеть на болту с замороженными по ошибке деньгами
SergeyNina
SergeyNina
23 серпня 2023, 1:12
По времени — вас ставят в очередь и как дойдёт очередь. Как-то так. Только просить ускорить проверку вручную поможет

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Банк заблокував переказ між приватними особами на велику суму і гроші вже майже ТРИ тижні заблоковані