Вкрали мої кошти!

1990Iryna1990 4 серпня 2023, 13:08
01.08.2023 з 01−00 не могла поповнити депозит. Я в своєму застосунку уводила поповнення через іншу карту, ввожу дані карти чоловіка також суму і мені пише що помилка сталася. І так до вечера. Звернулася в службу підтримки 0 19−53 що в мене виникає помилка.
Мені сказали зробити іншим способом «Можете надати чоловікові реквізити депозиту, щоб він спробував поповнити за реквізитами»
В 22−40 я зробила оплату з додатку МОНОБАНКУ, кошти списали, операція успішна! дані для платежу вказані вірні!
Кошти зразу не зайшли! «Ваш платіж був відправлений не в операційний час, тобто після 22:30, тому банком він буде проведений о 1:30.»

Сьогодні 04.08.2023 кошти так і не прийшли!
У нас двоє маленьких дітей, чоловік працює один! Для нашої сім'ї це дуже великі кошти. Економимо на всьому що можна щоб була можливість покласти на депозит!
Рахунок у квитанції співпадає з тим рахунком що в мене в додатку. Операція проходила не міжбанками! А між монобанком та монобанком! Оплата пройшла успішно. Чоловік звертався у службу підтримки, кошти зайшли квитанція вірна. Нюансів немає. Кошти до мене не дійшли. Ви отримали кошти та поклали їх в інший банк на депозит. І це вже йде фінансова махінація!
3 дні пройшло! Де чітка відповідь куди пропали гроші? Чому вони не заходять на депозит???
monobank
monobankua 4 серпня 2023, 15:30
Вибачте, будь ласка, за цю ситуацію.
Колеги склали запит за вашим зверненням.
Питання було роботі, ми додатково передали запит на прискорення, на поточний момент сума зарахована
Полезный комментарий
1990Iryna1990 4 серпня 2023, 15:50
Кошти зайшли. Дякую

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
4 серпня 2023, 13:42
В чем прикол давить на жалость? Если нет денег, то обычно на депозит их не кладут
4 серпня 2023, 15:45
Яка жалість? Я як всі нормальні батьки думаю про майбутнє дітей! Тут нічого поганого немає!
Три літри
Три літри
4 серпня 2023, 14:26
Ви отримали кошти та поклали їх в інший банк на депозит. І це вже йде фінансова махінація!

що за маячню ви верзете?

гроші застрягли на транзитному рахунку

У нас двоє маленьких дітей, чоловік працює один! Для нашої сім'ї це дуже великі кошти.

виж їх самі відправили на депозит

Де чітка відповідь куди пропали гроші? Чому вони не заходять на депозит???

так питайте в службі підтримки, напряму
бо тут вам теж відповість служба підтримки, але с затримкою
4 серпня 2023, 15:47
У служби підтримки стандартні відповіді! А люди які працюють у банку прекрасно знають як все робиться!
4 серпня 2023, 15:50
Корисний коментар
Кошти зайшли. Дякую
yaonya
yaonya
5 серпня 2023, 0:23
А яка була сума? Бо теж хочу з картки чоловіка закинути гроші на депозит і тепер побоююсь за такий крок.
SergeyNina
SergeyNina
5 серпня 2023, 0:30
Просто провели вручную, молодцы минфин и суппорт вы решаете проблемы

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903