Самый отвратительный банк.

Beowulf 14 червня 2023, 8:14
Итак, начну с регистрации счета ФОП. Полдня. Сказали ждать смс. Смс не пришла. Позвонил — сказали заново проходить идентификацию. Начал проходить, у девочки Катерины пропал звук. Психанул. Пришла смс, но сказали, что она уже не нужна, включили удаленно. Сразу нельзя так было сделать? Дальше, сказали если заказать карточку по новой почте, придёт именная. Пришла — обманули. Но самое главное — на карточке, на одной стороне — номер, дата и cvv. Вы совсем там тронулись мозгами? Как я ей расплачиваться буду? В супермаркете камеры над каждой кассой. Любой охранник ставит запись видео на стоп, увеличивает, и заказывает по этим данным что хочет. Одно слово — кретины. Принимаю один перевод и закрываю счет. И больше дела не имею. И всем скажу, что это самый идиотский банк.
monobank
14 червня 2023, 11:26
Приносимо вибачення за негативний досвід при зверненні до підтримки. Ми завжди намагаємося надавати тільки якісний сервіс.
Обов'язково перевіримо всі діалоги з колегами та проведемо роботу над помилками.
Для додаткової безпеки даних вашої карти ви можете встановити в додатку монобанк динамічний CVV код або проводити оплати лицьовою стороною картки.

Три літри
Три літри
14 червня 2023, 8:52
Но самое главное — на карточке, на одной стороне — номер, дата и cvv. Вы совсем там тронулись мозгами? Как я ей расплачиваться буду?

А у чому проблема?

В супермаркете камеры над каждой кассой.

Користуйся смартфоном, якщо тебе турбує що хтось зможе подивитись на зворотній бік твоєї карти.
До того ж Монобанк чи не єдиний банк в Україні який дозволяє використовувати динамічний CVV що дозволяє взагалі не перейматись тим що хтось десь побачить зворотний бік твоєї картки і орліним зором прочитає цей код.

И всем скажу, что это самый идиотский банк.

Твій відгук не тягне на самий ідіотський, тут бували і більш ідіотські претензії ніж дорекання банку що він переніс усю чутливу інформацію на зворотній бік карти (дополі поширений підхід у сучасних банків).
14 червня 2023, 11:00
Автор, у вас може з гормонами проблеми?
Така істерика на рівному місці.

Щодо веріфікації - один раз можна потерпіти, різне буває. Зато не треба йти у відділення та сидіти з бабцями в черзі.

Біла іменна. Чорна наскільки я знаю — виключно ні. Якщо не так, нехай хтось виправить.

Якщо всі дані на одні стороні - можна платити іншою.
Я на чорних картках одразу здираю надрукований CVV взагалі.
Також варто увімкнути в застосунку динамічний або встановити власний CVV.

Щодо закриття рахунку — скатертиною доріжка. Можете навіть вступити в клуб Дніліча (новий голова клубу, після того як Льоша Герасименко заморився писати маячню) та писати маячню під кожним відгуком про Моно. Це зараз в тренді.
kingcity
kingcity
14 червня 2023, 19:11
Oleksii Ch

«Біла іменна.Чорна наскільки я знаю — виключно ні» — може хіба в останній час щось змінилось і перестали видавати іменні чорні. Раніше можна було замовити чорну іменну . У мене є і чорна і біла — обі іменні.
14 червня 2023, 21:33
Дякую.
Чесно кажучі, не було ніколи потреби в іменній картці, якщо її можна за хвилину отримати з конверту.
14 червня 2023, 11:27
Таким как автор надо пожизненый запрет в ведении предпринимательской деятельности.
14 червня 2023, 13:20
Фоп открывать в этом псевдобанке большая ошибка, потом поймете почему.
куча банков вас с руками затащит, лишь бы у них фоп открыли, открытие занимает час времени из-за постановки счетов на учет в налоговой, в остальное время можно посидеть на диване или прийти позже.
про «бабці в черзі» это бред, в нормальных отделениях есть отдельные менеджеры для бизнеса и даже выделенное помещение с комнатами, и там бабок просто нет и можно согласовать время визита к менеджеру.
Абанк и приват открывают сразу в онлайне счета для фоп если вы уже их клиент
14 червня 2023, 14:07
Якщо вже брати ФОП-рахунок для дійсного клієнта, в в моно також моментально це робиться. Сам робив так. І нікуди не треба йти та чекати на паперову роботу.
Ти хоч читай відгук — автор незадоволений, що йому в процесі руки не цілували та неуважний та має очікування, що не співпадають з реальністю.
14 червня 2023, 14:18
Уже несколько лет ФОП открыт — проблем вообще нет.
14 червня 2023, 14:21
Аналогічно. Згадую про нього раз на місяць поточно, і два рази кожен третій місяць: щоб перевести прибутки на картку та сплатити квартальні податки.
14 червня 2023, 15:45
Знаем мы таких мистеров и подход «у меня все работает» с вашими 1−2 входящими транзакциями за месяц. Вот ты попробуй свой фоп с нагрузкой как в ашане, посмотрет будет «все работает» или все ляжет через 10 минут
14 червня 2023, 16:04
Смешались мухи и котлеты?
ФОП с нагрузкой как в ашане? Это про схемы оптимизации налогов, когда на каждой кассе терминал под отдельный ФОП?
14 червня 2023, 21:29
Не тільки на касі, а ще й склад розділений між 5 фопами. Бачів таке в Запоріжжі, ганьба на паличкі.
14 червня 2023, 21:32
А яка технічно різниця між одним-двома та купою надходжень в контексті поточної роботи ФОП-рахунку фіз.особи підприємця наприклад 3 групи?
Про ФОП з Ашану було смішно…
Beowulf
Beowulf
6 липня 2023, 13:53
Прочитав коментарі. Один радить динамічний cvv, інший — розраховуватися смартфоном, третій — витратити час, це нічого страшного. Ще й мій комент називає ідіотським. М-так. Співробітники монобанку, ви позбавлені фантазії та мізків. Простіше поміняти тільки одне — сам банк. І все. І жодних проблем. І ве ці комменти — в топку, як воплі невігласів.
7 липня 2023, 11:22
Самое верное решение, я так сделал в этом мутном мфо без адресов и банковской лицензии, и пользуюсь услугами других банков без сети ботов и где сотрудники не прячутся за ширмами

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank