Блокування картки

I1234567 9 травня 2023, 17:05
Сьогодні вранці отримала лист, що заблоковано картку. Коли написала в підтримку, то почали кидати постанову КМУ та те що було впровадження от вони і заблокували. Коли почала доводити що впровадження закрите, надала фото з ДІЇ де вказано.Перевірила в виконавчій службі все закрито. Але монобанк аргументує що вони базу не оновлюють і я маю особисто звязуватись з виконавчою службою щоб саме лист дійшов до їхнього банку. Цікавий факт що сума яка в проваджені і яка заблокована в банкінгу вказана різна.Напевно 1000грн зникла за 3 роки закриття. В чому проблема вони сказать не можуть вже цілий день. Після з консультації з юристом та працівником виконавчої служби отримала відповідь.що дії не законні та мають порушення прав, бо те нащо вони посилаються закрито. Цілий день чую що пару хвилин на консультацію, або те що постанова від 06.05 КМУ. А чому заблокували та що робити нуль. Коли надаєш всю інформацію то мовчать. За 5 років з банком такого ще не було, навіть в Приватбанкі могли якось аргументувати чи допомогти в вирішенні. Тут просто тиша та порада читати КМУ
monobank
monobankua 9 травня 2023, 18:59
Нам дуже шкода, що ви зазнали таких негативних емоцій. Банк зобов'язаний дотримуватись законодавчих норм і реагувати на них.
У зв'язку з набуттям чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень та рішень інших органів під час дії воєнного стану», банк вимушений встановити арешти на рахунки клієнтів, відповідно до рішення виконавчої служби.
Якщо ми не отримували від виконавчої служби запиту про зняття обмеження, ми не маємо можливості зняти арешт без рішення виконавця.
Бачимо колеги склали запит за вашим зверненням, та надамо вам відповідь, як отримаємо нову інформацію

jakiro
jakiro
9 травня 2023, 17:59
Користуйтесь кешем. Банки надто багато собі дозволяють в Україні. Тримайте там до 13000 грн і все, чисто для АТБ якщо хочеться
9 травня 2023, 19:14
Действующие исполнительные производства можно найти тут https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors

свяжитесь с исполнителем, обычно в течении для после уплаты все разблокируют и все делается в автоматическом режиме.
I1234567
I1234567
9 травня 2023, 19:20
Тобто Ваш шкода,що так вийшло.Але що робити Ви не знаєте?! Вірно?
Тобто я маю особисто звертатись до виконавчої служби щоб надіслали Вам листа. І лише після цього,Ви можливо вирішите питання? Вам не здається що банк має перевіряти інформацію на актуальність даних,та має бути оновлена база? А найголовніше розбіжність у сумі які Ви блокуєте? Це карна справа
Я ваш клієнт,я не повина виконувати Вашу роботу.
Клієнтоорінтованість у Вас стає «кращою і кращою»
Я хочу почути за цей день хоть від когось які мої дії та Ваші як банка у цій ситуації. А то Ваші шаблоні фрази я вивчу вже
9 травня 2023, 19:22
Ты плохо догоняеш, если был сбой коммуникации между службой и банком.
То тут вина на исполнительной службе — но на нее только вы лично повлиять можешь. Банку пинки раздавать бесполезно, банк ни чего в данном случае сделать не может, потому-что не в праве!

Такие законы Украины!

Так что пинай на исполнительную служку.

Тоже самое и в законах про нотариат, черного нотариуса нельзя привлечь к ответу за участии в мошеннических действиях.

Потому что это Украина!
Alla Nasheda
Alla Nasheda
10 травня 2023, 1:30
Доброго дня. Дуже сумно, що сталася така сама ситуація. Нажаль банк заблокував рахунок в зв’язку з старим виконавчим впровадженням, яке було закрито ще рік тому. Дуже шкода, що банк позиціонує себе як діджиталізований. Адже наразі в країні ж вільним доступ до реєстру боржників та діючих ВП, а також судових рішень. Мені не шкода 250 гривень на рахунках. Та євровий рахунок шкода. Не маю більше бажання користування вашими послугами. Хоча раніше була дуже задоволена.
10 травня 2023, 6:37
Смотрите мои сообщения выше. Такие законы этой страны.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank