Rosttt1005 15 квітня 2023, 14:09
Відділення за адресою: Київ, пр-т Миколи Бажана, 26
Виникла неприємна ситуація, яка обурює та змушує звернутись в правоохоронні органи. Сплачував комунальні послуги (опалення) через додаток Монобанку. Отримувач — Єврореконструкція. Платежі було здійснено 24 грудня 2022 року 1600 грн та 30 січня 2023 року 1060 грн. Нещодавно помітив, що особовий рахунок не співпадає з тим, що в квитанції. Так як загальна сума в квитанції, яка надходить мені від компанії не зменшувалась, а тільки збільшується. Основна проблема полягає в тому, що додатком мені автоматично підтягує чужий особовий рахунок, але моє прізвище, ім'я та по батькові. Без можливості вибору та введення потрібного рахунку. Чому так? Чому я не маю можливості обрати мій особовий рахунок? Та мої кошти надійшли на рахунок іншого користувача. Оператори роблять з клієнта дурня бо, мовляв, в них є можливість вибору. Після надання відео ситуація залишилась без змін. Звернення зафіксовано, передано в комунальну підприємство. Але гарантії повернення коштів мені ніхто не дає. Кошти були зараховані на особовий рахунок компанії Куа Валприм. Ще це за шахрайська схема?! Та чому я далі бачу чужий особовий рахунок в себе в додатку?
monobank
monobankua 15 квітня 2023, 16:41
Шкода, що сталась така ситуація.
Згідно з наданої інформації бачимо, що шаблон було додано самостійно у застосунку, через пошук компанії.
Якщо знайти компанію у застосунку через пошук (головний екран — інші платежі — комунальний платіж — пошук за назвою або ЄДРПОУ/IBAN ), то при додаванні шаблону потрібно було вказати тип послуги та ввести самостійно особовий рахунок.
При цьому за замовчуванням ПІБ будуть власника картки моно у застосунку, де створюється шаблон, та їх можна змінити.
При повторній оплаті за доданим шаблоном, застосунок вже не питає повторно особовий рахунок.
Якщо доданий шаблон неактуальний його можна видалити та зробити новий с коректним особовим рахунком.
Також коректний шаблон можна створити через папку з адресою (головний екран — інші платежі — папка з адресою — додати компанію — пошук за назвою або ЄДРПОУ/IBAN)
Додатково колеги склали запит, щоб допомогти в вирішенні питання з компанію.
Зв'яжуться з вами як буде додаткова інформація

dollaryen
dollaryen
15 квітня 2023, 14:50
Интересно, а проверить назначение платежа и личный счёт на экране перед кнопкой «оплатить» что не позволило? ровно как и проверить зачисление на счёт в коммунальном предприятии не спустя 4 месяца.
Нашёл контакты компании «Куа Валприм» за 10 секунд, свяжитесь с ними, объясните ситуацию, может пойдут на встречу и вернут, всяко быстрее, чем ждать пока с ними свяжутся коммунальщики с тем же вопросом
Oleksii Ch
Oleksii Ch
15 квітня 2023, 16:48
Цікаво, як та компанія проводила по бухгалтерії ті надходження…

Те, що написав представник банку — чиста правда. Я сам вперше коли створював платіжний шаблон для оплати за сигналізацію в Харкові - відправив гроші на село до дідуся. Але чомусь не називав банк шахраями через свою власну помилку.

Банк може взяти дані про компанії з відкритиї реєстрів, може підтягнути ваші ПІБ, але за номери абонентських рахунків, різні там айбени, тощо, клієнт має піклуватись сам.
kingcity
kingcity
15 квітня 2023, 19:41
І чого б не звірити всі реквізити, перед тим як зберігати шаблон… А редагувати номер особового рахунку при створенні шаблону можна.
SergeyNina
SergeyNina
15 квітня 2023, 21:37
Вам нужно связаться с куа валприм или куда ушли ваши деньги и попросить их или вернуть или правильно оплатить ваше отопление. Только вы оплачивали очень странно, желательно сверяться вручную что оплачиваете
Danilich
Danilich
16 квітня 2023, 15:39
Наверное раньше платили за квартиру в Комфорт-Тауне в КУА, а шаблон платежа каким-то образом подятнулся для Еврореконструкции. Скорее всего надо писать письменное заявление в КУА на возврат платежа, вообще перед принятием платежа должно выскакивать подтверждение с перечнем всего (ибан, назначение…), раньше моно не показывал, хз как щас

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Шахрайство зі сторони Монобанку при проведенні платежів та не бажання вирішити питання