Люблю покупать в рассрочку

Артем Сабуров 1 квітня 2023, 16:27
Повысьте мне лимит на 35к. Ну десять это вообще ничто, на них не прибарахлишься. Я писал в поддержку на вайбер, странно, что в самом приложении нет чата, ответили, что надо открыть депо.
Посмотрите суммы, которые проходят и сделайте мне 35к на оплату частями.
monobank
1 квітня 2023, 16:53
Написали вам в особистому повідомленні, для уточнення інформації

1 квітня 2023, 16:40
Если у тебя сейчас не хватает денег прибарахлится то что ты будешь делать когда у тебя будет столько же денег как сейчас и вдобавок долг перед банком в 35 тысяч? Продаш почку?
1 квітня 2023, 21:57
Напише новий відгук, що негідник-банк не дає реструктуризацію
1 квітня 2023, 22:53
В мене одного знов перестали працювати плюсики?
2 квітня 2023, 12:45
Очень удобно покупать всякое барахло в рассрочку и депозитными рассчитываться. Хотелось бы до 80 планку,но это вряд ли.
3 квітня 2023, 11:34
У людей бувало и 100, причому в старих грошах. Зараз це вже десь 150.
3 квітня 2023, 10:54
Виталя, тебе какое дело, что автор будет делать-его тело-его дело…Моно заработает же при этом.
По твоей логике-кредиты от моно надо убрать, чтобы клиенты не продавали почки и т. д.

Автор, если можете, отпишитесь по итогу запроса.
3 квітня 2023, 11:35
Анрюша, тобі яка справа до моєї логіки, тим більш коли вона вигадана тобою?
спробуй вигадати свою власну
3 квітня 2023, 12:13
Тому що вона забруднює норм. коментарі та займає місце у стрічці.
Якщо зудять пальці-пиши сам відгук та коментуй написане…

моєї логіки, тим більш коли вона вигадана тобою?- тобто ти ії не маеш взагалі чи замість неї потік свідомості?

В мене одного знов перестали працювати плюсики?- зроби про це відгук.
3 квітня 2023, 12:33
Образився? Бігом додому! Санітарам подякуй за допомогу-)

Віталя, те, що майже кожен відгук зас*раеш своїмі коментами, то з точки зору псіхіатрії це ще зрозуміло…Але навіщо у коменті до відгуку Не виплачують гроші! пропускати рядки та робити збільшений міжрядковий інтервал, бо щоб зрозумити це ніяких 3л не досить…
Чи то є бажання показати свою величність та ого-го який IQ?

22 марта 2023, 09:58# Заробляння коштів на зборах для військових під час війни
З 91 коментарів твоїх 22-це 24%. Почни з себе, «чемпіоне»!
3 квітня 2023, 12:36
Заїло платівку?
3 квітня 2023, 13:07
Свій злив зарахуй собі на рахунок-)
3 квітня 2023, 13:12
Молодець, іноді можеш відходити від заізжених шаблонів. Але креатив так собі.
3 квітня 2023, 13:25
Усеж не твій бруд під відгуками та коментами.
10 червня 2023, 13:56
Повысили до 12.фуфел жлобский,а не банк
1 квітня 2023, 17:53
Я вот тоже согласна. У меня тоже ОЧ простаивает из-за этого. Всё, что столько стоит я и так купить могу, а если бы ОЧ была больше в раза 2−3, то постоянно пользовалась и ОЧ и рассрочками. Телефон нормальный не купить за эту сумму, быт. технику дорогую. А миксеры/блендеры это и так есть.
1 квітня 2023, 21:05
А нормальний телефон це який?
Он в Алло за 80 тисяч iPhone 14 pro max 1Tb на сім платежів лапкою.
Невже не вистачає ані грошей, ані розсрочки?
Під відгуком про преміальні сервіси на картках понти кидала, а насправді Проня Прокопівна без копійки за душею.
1 квітня 2023, 21:46
Рассрочки не хватает на дорогие покупки, как я и сказала, смысла от таких сумм нет.

А ты что, обиженка, задела тебя где-то что ли в комментах?
1 квітня 2023, 21:54
Ні не зачепила, але зайвого набазікала, корчила з себе дуже важливу персону.
А по факту немає грошей ні оплатити, ні ліміт отримати.
Як кажуть, весна показала, хто де хм… мадам =)
1 квітня 2023, 22:15
Дедуль, или проспись ради бога. Твоя пассивная агрессия говорит о том, что задела где-то и даже не заметила. Какие-то жалкие потуги чем-то задеть в ответ, давай я тебя обрадую: денег нет/ни копейки/что же делать ай-яй-яй. Всё. Теперь возрадуйся, только не засирай комменты не по теме ;)
1 квітня 2023, 19:55
И в чем проблема покупать за свои
«суммы, которые проходят»…
1 квітня 2023, 21:56
Люди навіть не розуміють, як пощастило тим, в кого на початок війни не було кредитів та інших банківських продуктів, де взяв чуже, а віддавати треба своє
1 квітня 2023, 22:55
Мабуть багато людей проходить через ситуацію коли пустяковий здавалось би борг дуже важко віддати. Але чи всі здатні зробити висновки?
5 квітня 2023, 16:46
Мені в 2010 вистачило розуму зробити висновки з неповернутого вчасно кредитного ліміту на 3200 гривень. Бездумно витратив на чергову оплату оренди житла + недорогий ровер, а потім повернув коли вже банк плюнув за запропонував сплатити суцільний дисконт. Так і лишилася та хрінь в КІ. Але моно після відкриття ФОПу та початку стабільних надходжень таки додав жирний сумарний ліміт.
Кредитний ліміт та розсрочки непогано допомогли завантажитись доларами з пейпалу, поки лазівка була. Я тоді всі оперативні витрати перекладав на моно, а власні гроші прогнав через пейпал. Фактично повний двомісячний прибуток витягнув під подушку тоді. А потім воно все непомітно виплатилося — кредитка одразу під кінець грейсу, покупки за розкладом платежів і т.д.
3 квітня 2023, 15:17
У мене на початок війни була відкрита оплата частинами в одному банку (не Моно). Закрив по графіку та й усе, навіть кред.канікулами не користувався, хоч банк їх пропонував. У чому моє щастя — не розумію…
3 квітня 2023, 16:10
Велика частина людей не вміє планувати витрати. Не мають фінансовою подушки, резерва під кредити, аварійного запаса.

В ситуації коли людина раптово втрачає работу, а на початку вторгнення це зачипило багатьох, людина залишається з великим боргом без доходів і без запаса грошей. От саме таким пощастило якщо вони не мали ані кредиту, ані оплат частинами. Хоча не факт що вони це зрозуміли. Кому не пощастило ті писали тут відгуки з ниттям «в мене немає грошей, як ви смієте вимагати повернення боргів під час війни».
3 квітня 2023, 16:47
Згідний. Плюсую. Проосто людям, які планувати свої витрати не вміють і про фін. «подушку» не дбають, не варто взагалі якимись банківськими продуктами користуватись. Ну максимум — зарплатна картка і то сугубо дебетна, без кред.ліміту.
5 квітня 2023, 7:54
Моно банк тогда сдуется, если перестанет выдавать мало обеспеченному народу кредиты. Заработать можно только обокрав бедных.
5 квітня 2023, 10:54
Мова не йде про багатих і бідних, а про тих, хто вміє думати і планувати свої фінанси і тих, хто тратить гроші «безбашенно». Можна мати невеликі доходи, але вести їх облік і грамотно розподіляти, а можна мати мішок бабла і все про#*ати і залишитись ні з чим, ще й з боргами.
5 квітня 2023, 16:37
Уяви, якщо була б одна оплата частинами, потім ще друга — свіженька, за пару днів до війни. А прибутки йок: чи бізнес здох, чи роботодавець не має грошей винаймати та платити далі. Кредитка трохи прогодує, але потім зʼїдять кредитори, та ще й умови за межами грейсу — людожерські.
І тоді прийде розуміння, що без боргів було так легко та щасливо жити.
10 червня 2023, 17:46
Kingcity

Ваше счастье в том,
что живёте во Львове…

Ваша квартира цела и невредима,
ваш бизнес продолжает приносить доход — поэтому у вас нет проблем
с погашением ранее взятых
кредитов и рассрочек.
Но не всем повезло жить
и вести бизнес во Львове…
10 червня 2023, 19:05
Qwerty999

Запасні варіанти і «подушку безпеки» потрібно мати завжди. Про імовірність війни багато говорилось і відповідно багато людей підготувалось — створили «запас міцності», змогди перевести в інші регіони бізнес, виробництво і т.д.
Ну, а хто безвідповідально відноситься до своїх фінансів і зобов`язань — тому і проживання у Львові не допоможе.

Ну, а якщо у когось під час війни бажання просто «прибарахлиться» виникає, ще й у кредит — це важкий випадок…
10 червня 2023, 19:39
«змогди перевести в інші регіони бізнес, виробництво і т.д.»

Не все бизнесы можно физически перевести в другой регион,
например, здание гостиницы или ТРЦ вы даже при всём своём
желании не переместите ни на метр, а не то что в другой регион.
Это же касается и некоторых производств, например,
литейные производства или изготовителя турбин «Турбоатом»
нереально просто взять и перевезти в любой регион Украины.

Да и с «подушками безопасности» не всё так просто.
Сегодня она есть, а после очередного ракетного
обстрела её уже может и не быть…
10 червня 2023, 19:52
Ну, вберегти паспорти, трохи зеленої готівки, картки та смартфон не так складно. Я під час тривог у Львові на підземний паркінг ходив виключно з тривожною валізкою та з кішкою в переносці.
10 червня 2023, 20:21
Oleksii Ch
«під час тривог у Львові на підземний паркінг ходив виключно з тривожною валізкою»

Подлётное время мордернизированных балистических ракет
С-300 к Харькову, запущенных из пригорода Белгорода,
максимум 30−40 секунд.
Сначала слышны взрывы от первых прилётов,
а только потом включается сигнал воздушной тревоги.
Поэтому не стоит мерять всех и вся львовскими мерками…
10 червня 2023, 20:35
Мені вистачіло 4 дні в Харкові на початку війни, щоб зрозуміти, що треба забезпечіти собі максимальний підльотний час.
Доречі, С-300 хіба балістична?
10 червня 2023, 20:52
«Доречі, С-300 хіба балістична?»

Если за более чем 470 дней войны так и не разобрались,
какими ракетами убивают украинцев — вооспользуйтесь
гуглом или википедией.
10 червня 2023, 22:40

Oleksii Ch
вже відповів вам, мені мало що залишається додати. Звичайно, не кожен бізнес перенесеш в інший регіон, це вже від виду бізнесу залежить. Але мінімальну «подушку безпеки» забезпечити можна — тримати картки і трохи готівки під рукою завжди можна. Можна завчасно орендувати банківську скриньку у іншому регіоні і тримати частину цінностей там. Та й інші варіанти придумати можна, було б бажання.

Минулого року (в серпні) стикався по бізнесу з одними переселенцями з Харкова — люди так підготувались, що не те що самі без сторонньої допомоги обходились, а цілком могли би й іншим допомогти при бажанні.
11 червня 2023, 0:10
Ну ти ляпнув, а мені в гугл? Добре, обтікай:

С-300 не є балістичною, а є керованою та призначена для ураженя в тому числі балістричних цілей.

Балістична ракета летить по балістичній, тобто некерованій траєкторії. Напрямок та швидкість забезпечується завдяки активній частині з двигуном, який потім вичерпує ресурс та вимикається, або взагалі зкидається як відпрацьований ступінь.
11 червня 2023, 0:36
Oleksii Ch

С-300 — це не ракета, це ЗРК (зенітно-ракетний комплекс).
З нього можна різні типи ракет запускати, деякі можуть летіти по балістичній траєкторії:

11 червня 2023, 1:34
Не знаю, що ви там хотіли довести, лінка бита
Ось та саме вікіпедія, куди той неврівноважений відправив читати:

Серед типів ракет доя С-300 немає жодної повністю некерованої.
А балістична ракета — це фактично великий снаряд з власним двигуном для набору швидкості.

Я не вірю, що русня спеціально робить балістичні ракети під С-300, бо з пусковими системами в них проблем немає, а от ефективних ракет менше за бажане.

Іскандер — балістична ракета, наприклад.
11 червня 2023, 1:57
Вибачте, в мене теж лінка бита
Ось жива https://ru.wikipedia.org/wiki/С-300#Ракеты
11 червня 2023, 2:10
Перепрошую за неробоче посилання, це я криво скопіював.
Зараз має працювати.

Зверніть увагу на інформацію про ракети 5В55, які можуть запускатись з С-300 по балістичній траєкторії.

Також ці ракети згадуються тут:

11 червня 2023, 9:35
kingcity

Жодна з модіфікацій 5В55 не є балістичною. Всі вони керовані із підсвіткою радаром. І жодна не має дальності притаманній балістичним ракетам. Балістика починається від 250 км для малої дальності, а 5В55 — від 47 до 150. І то, 150 км це єдина модифікація 5В55У.

За останнім лінком, що ви навели пишуть так:
Серед наявних варіантів — балістичні ракети для ОТРК «Искандер», або інші балістичні ракети, а також зенітні ракети для ЗРК С-300/400.

Тобто тут не називають ракети для ЗРК С-300/400 — балістичними

P. S.: Нахіба воно мені треба це все…
11 червня 2023, 10:18
Oleksii Ch

«Нахіба воно мені треба це все…» — аналогічно, згідний. Дискусія з цього питання не має сенсу, та й не має стосунку до теми відгуку. Завершуєм.
11 червня 2023, 10:37

Если вам оно не надо,
то зачем задавать вопросы…

Хотите оспорить заявления главы ХОГА
Синегубова — попробуйте …
Инфа о последних прилетах,
где упоминается именно С-300…

или
11 червня 2023, 11:29

До чого тут це? Я не заперечую, що пускають з С-300. Я заперечую, що боєприпаси до С-300 то балістика. А про балістику саме ти ляпнув
11 червня 2023, 12:04
С-300 — зенитно-ракетный комплекс (ЗРК), создавался
для поражения воздушных целей ракетами «земля-воздух»,
и в таком случае нужны и радары обнаружения и радары «подсветки».
Харьков и область обстреливают модернизированными
ракетами «земля-земля», которые запускают из ЗРК
С-300 и эти ракеты летят по балистической траектории.

Максимальная дальность до 150 км.
11 червня 2023, 12:23

Будь який предмет може летіти по балістичній траекторії завдяки силі тяжіння та прискоренню вільного падіння. Навіть те лайно що тут накидають на вентилятор.

Зенітна ракета не є балістичною, в жодній модифікації, бо в них призначення інше. До 150 км літає лише одна модифікація, яка теж залишається керованою.

Я бачу, серед баатьох інших тем, логіка та фізика пройшли повз вас
21 червня 2023, 15:09
Та проснись ты уже, последний год используют комплекс с-300 для атак баллистическими ракетами.
10 червня 2023, 13:57
Психологический момент.
1 квітня 2023, 23:26
Потому что проект нищий, поэтому и денег нет всем давать в кредит. Впервую очередь заинтересованы давать кредит под 42% годовых не вложился в грейс период — безработным, алкоголикам, люмпенам ивзял рассрочку (не ОЧ) под дурные %
У меня в привате кр.лимит в 100К и ОЧ 70К вам в вашем шмоно и не снилось такое.
в свое время было открыто 5 ОЧ, еле успевал вовремя закинуть бабло на карту, чтоб не попасть на комиссию в 4%
1 квітня 2023, 23:41
Денег нет, но одновременно с этим якобы даются кредиты алкоголикам с намеком что они не вернут. Логика монохейтеров где-то на уровне логики русских нацистов.
SergeyNina
SergeyNina
2 квітня 2023, 2:03
Безработные и алкоголики/люмпены могут получить кредитный лимит максимум пару тысяч гривен. Банк сильно учитывает место работы при предоставлении кредитного лимита.
2 квітня 2023, 10:26
Даже пару тысяч по 44% годовых выдать интереснее, чем в 10 раз большую сумму чуваку, который гасит их в течении грейс-периода или оплаты частями где магазин отдает банку 7.1% от стоимости товара для ОЧ в 6 месяцев https://privatbank.ua/business/oplata-chastyami
2 квітня 2023, 13:16
Чуваки, гасящие кредитные лимиты в грейс-период приносят комиссионные доходы и не одному банку:
— эквайринг;
— interchange.
2 квітня 2023, 14:31
До слова ці гроші можуть протягом місяця відпрацювати у декількох клієнтів.
2 квітня 2023, 18:49
Я безработный алкоголик, но у меня в Монобанке был общий лимит 30000 грн., а в Альфа-банке 389000 грн.
2 квітня 2023, 18:57
Ну так потратьте хотя-бы 374 532 гривны кредитного лимита Альфы
да купите в Привате 10 тысяч баксов на конвертационный депозит…

Хоть какая-то польза будет от кредитного лимита Альфы…
2 квітня 2023, 21:23
Я закрыл счета в Альфе.