Нікому не пораджу даний банк !

Solyn 28 березня 2023, 23:15
Зайшов сьогодні до банку, але мені сказали звернутися до підтримки, де мені і повідомили від, про те, що припиняють зі мною співпрацю і відмовляють у подальшому обслуговуванні.

Я є клієнтом цього банку не перший рік, і за весь час прекрасно співпрацював з моно (справно платив за кредитом, «лівих» грошей ніколи не надходило на карту, не крутив бінанс). У підтримці не надали, ніякої конкретики і причини блокування рахунку не назвали.

Читаючи подібного роду відгуки, зрозумів, що така ситуація часто трапляється з клієнтами цього банку. Але все одно, залишається не зрозумілим, яка тому причина і що ніяк не можна вплинути/оскаржити рішення банку. Хоча в інших установах співробітники йдуть на контакт і просять хоча б надати довідку про доходи, або пояснити звідки ті чи інші фінанси до того, як «викинути» з банку.

Тут же, на мій жаль, немає клієнтоорієнтованості. Плюс до того ж, блокування монобанку може спричинити наслідки в інших банках і на кредитну історію загалом, що дуже неприємно.
Нікому не пораджу даний банк, та будемо вирішувати цю ситуацію через соц сети
monobank
monobankua 29 березня 2023, 16:49
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел.
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку.
Якщо банк змінить рішення – ми вам обов'язково повідомимо.

Три літри
Три літри
29 березня 2023, 0:40
Одне те що ти два рази розмістив один і той самий відгук вказує на те що банк зробив правильно.

Повністю ідентийний відгук під другим ім'ям
Solyn
Solyn
29 березня 2023, 8:39
Ні, я інша людина , і це мій відгук про банк . Не потрібно вигороджувати банк , так як він дійсно не правий , і без причин блокує клієнтів !
Anrey12
Anrey12
29 березня 2023, 14:18
Ви з li1payne ментальні близнюки?
Нарешті комент 3л має сенс-)
Danilich
Danilich
29 березня 2023, 10:20
Зайшов сьогодні до банку
а это вообще не банк, а отдельный финтех проект, созданный на украденные деньги из привата и работающий под вывеской Универсала.
Введите моно или «mono» в реестре банков НБУ https://bank.gov.ua/ua/supervision/institutions — такого банка там нет
Katyap
Katyap
12 квітня 2023, 22:30
Ідентична ситуація! Нагадує якийсь лохотрон. По-перше, така ситуація дуже впливає на емоційний психологічний стан людини, ходжу думаю цілий день, чим я гірша від інших клієнтів, коли все чисто і прозоро (один нюанс, банк розірвав зі мною договір, коли я змінила телефон на новий та перенесла акаунт туди). Хоч самі консультанти під копірку розказують заїжджений текст, що це до ситуації не має ніякого відношення. А я думаю, дуже навіть має. Це свідчить або про фінансові махінації з боку самого банку, або проблеми зі системою безпеки банку. Сумнівну репутацію може заробити банк. По крайній мірі мої знайомі вже добровільно покинули моно після моєї історії. Бо десь є правда «не може бути все занадто ідеально.
Oleksii Ch
Oleksii Ch
13 квітня 2023, 6:42
Яка зухвала брехня про телефон та про уявних людей.
І фінал в стилі «Секретних матеріалів» =)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Нікому не пораджу даний банк !