Не приходят деньги с космолот Пишут что выплачено, но денег на монобанк нету

Sashasashs 20 березня 2023, 22:49
Вывел деньги с космолота на монобанк, в космолоте пишут что вывод успешен, а на монобанке нету, уже прошло 5 дней
monobank
monobankua 21 березня 2023, 14:06
Спочатку ми бачимо лише сповіщення про те, що банк, який обслуговує торгову точку, планує провести зарахування на картку
Коли вже банк проводить фактичну відправку коштів нам через платіжну систему VISA/MasterCard, сума зараховується на вашу картку
Як правило це займає не більше 3-4 календарних днів, але в деяких випадках терміни можуть збільшитися
На поточний момент бачимо, що питання вже вирішене

21 березня 2023, 8:29
Еще один с анабиоза выпал и только сейчас узнал, что все операции с казино, .букмекерскими конторами и прочими подобными заведениями теперь вне закона и подлежат блокировке .

Автор , аууууу. Вы в каких облаках витали, что до сих пор этого не знаете?
21 березня 2023, 11:18
Так спитай в космолота «де гроші?»

І податок сплати.
KotletaDollarov
KotletaDollarov
21 березня 2023, 15:26
Казино выступает налоговым агентом и обязано удержать налоги с выплаченных средств. Учи матчасть прежде чем нести чушь
21 березня 2023, 16:30
Зобов‘язане — не означає що воно так робить.

WhiteBit та Юнексбанк теж забов‘язані утримувати податок на доход з продажу крипти для карт WeldCard, но ніхто того не робить.

Сам громодянин що отримав дохід так само забов‘язаний сплатити податок. Тож те що космолот цього не зробив — не є алібі для громадянина.
Upsing
Upsing
21 березня 2023, 20:29
При выводе вылазит табличка что берется налог в 19.5%, предлагаете еще раз оплатить налог что бы уж наверняка ?)
22 березня 2023, 7:45
Де вилазить? Куди вилазить? :D
Айбокс банк за що прикрили, невже за те що перераховував податок?
22 березня 2023, 16:23
При выводе из сайта имеется в виду. можешь для проверки аккаунт гостя создать проверить)
21 березня 2023, 13:43
Все мсс поблокировали которые позволяли выводить деньги без уплаты налога… так что надейся,жди и выплатят лет через 50))
aliwka3
aliwka3
21 березня 2023, 14:29
В наше время люди больше верят поддержке казино чем банка.
21 березня 2023, 16:33
Покуда есть на свете дураки,
Обманом жить нам, стало быть, с руки.
21 березня 2023, 23:19
Тощо підтримка казино каже правду, якщо вони відправили переказ, то це вже банк морозиться його зараховувати
21 березня 2023, 17:35
Я хренею с этих лудоманов

22 березня 2023, 7:02
А що ти думав, в країні повно людей досить лінивих, щоб не мати регулярного прибутку та достатньо тупих, щоб сподіватися азартими іграми вирішити фінансові проблеми. Якщо вони вірять в можливість розбагатіти на лохотронах, то готові вірити, що негідник-банк заблокував та утримує їхні скарби.

23 березня 2023, 9:08
На кожному сайті з казино у описі чітко зазначено, що гра повертає гравцю приблизно 92−96% від його депозиту, але завжде є ймовірність, що можна виграти більше ніж було поставлено грошей. Також є можливисть змагатися в турнирах або грати з лайв дилером, так що це не лохотрон і остаточне рішення грати чи ні приймається гравцем
23 березня 2023, 11:56
Приблизно є ймовірність, що клієнт онлайн онлайн-казино — не *** . Най буде так.
Навіть якщо враховувати 92−96% як обʼєктивний шанс виграшу, статистично клієнт на тривалому проміжку часу все одно про*обує в результаті.
Лохи бачать, що очікування досить високе, але не розуміють, що з вірогідністю 92-96 прошльопують саме власні гроші, а казино з аналогічними шансами лише повертає їм депозит.
23 березня 2023, 16:29
Крім 92−96% rtp у більшості новачків є ще можливість отримати фріспіни та різні бонуси за змагання у турнірах. Є ще також кешбек якщо ти рубишся в обрані ігри або програв деяку суму.
І якщо гравець не « лox » то він зупиниться після виграшу або грає з лайв-дилером у покер або ще краще на ставки на спорт.
Ти просто ні разу не зривав джекпот у слотах та не відчував коли програв купу грошей а отримав ще більше
23 березня 2023, 18:18
Дід Верба, все ваши рассуждения — это рассуждения наркомана — лудомана, пытающегося оправдать свою зависимость. С кем из них не общался — все именно такой же бред как и вы рассказывают. А по факту, что-то не останавливаются после выигрыша , а продолжают играть и потом несут закладывать последние трусы для продолжения игры

Ну или это просто скрытая дешевая пропаганда азартных игр и Космолота от вас
23 березня 2023, 22:05
У мене немає залежності і я не є лудоманом) І тим паче, не реклама Космолота, це мутне лайно, якому мало довіряю. Я грав у ліцензовані казино, але не в Україні. Там дуже сувора сертифікація та нагляд з боку державних органів. Кожна гра проходить сертифікація окремою групою аттестаторів, після чого її допускають на сайт для гравців. Це аналогічно як з алкоголем, хто бухає і не може зупинитися щоб завтра теж бухнути, а хто знає міру і завжди зупиняється
23 березня 2023, 20:41
Ти такий смішний. Ті почуття гострі через розуміння матеріальної розплати за невдачу. Кожний гравець живе з відчуттям дзьоба смаженого півня біля дупи. І саме тому вам здається, що виграш то кайф.

І слава богу, що я не маю таких відчуттів. Зате перепробував купу адреналінових хоббі та маю достатньо, щоб не витрачати своє життя на очікування примарної вдачі. Справжня вдача — результат планування та гарної підготовки, а не джекпоту в тій маячні.
23 березня 2023, 22:11
Це не маячня, а гра на розум та кмітливисть. Так результат слотів, рулетки та віртуальних ігор генерується на стороні провайдера, але ли можеж пограти у покер або баккару з лайв дилером, гарною дівчиною, яка розкладує перед тобою карти з колоди, яка перед цим рандомно тасується шаффл машиною.
Нормальне казино тобі ще подарить фріспіни на перший депозит, щоб ти нічого не витрачав та зробив першу сотню круток безкоштовно і нічого не витрачая, потім можеш забрати свій депозит назад
23 березня 2023, 22:36
Вибач, я гербую з наркоманами спілкуватись. Нехай щастить.
Андрюха Луганський
Андрюха Луганський
22 березня 2023, 9:12
— чуєш, космолот, я тобі гроші давав?
— давав.
— я всі гроші просрав?
— ні, не всі.
— я виплату грошей обратно заказав?
— заказав.
— і де гроші?
— які гроші?
Лолик Лолок
Лолик Лолок
5 квітня 2023, 21:07
Вывел деньги с космолота на монобанк, в космолоте пишут что вывод успешен, а на монобанке нет, прошло 3 дня
9 квітня 2023, 15:48
Дай хлопцям з монобанку пограти теж на твої гроші, ти пограв, тепер дай іншим) коли вони відіграють депозит з твоїх грошенят, тоді їх і отримаєш

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Не приходят деньги с космолот Пишут что выплачено, но денег на монобанк нету