Котик всьо?

Sl13 13 листопада 2022, 14:06
Користуюсь послугами банку вже кілька років. Так бувають збої, як і в решті банків. Як на мене головне для банку — надійність і довіра кліентів та інших банків. Але схоже, що моно не може виконувати нормально свої зобов’язання перед клієнтами та іншими банками. Раніше, для того щоб зняти деп у валюті — ти мав замовити готівку і вони її доставляли у свої відділеня та у відділення банку партнера А-банк. А зараз не можливо замовити валюту у відділення А-банку, щоб зняти депозит, потрібно звертатися у їх відділення, яких 2−3 по Україні і жодного у м. Хмельницькому, але знімати деп по 100−200 узалежненості від того скільки є в касі а-банку і скільки вони захочуть видати. Це взагалі не варіант для великих депозитів. Бігати в а-банк клянчачи гроші з депозиту від моно. Про нав’язування послуг — при відкритті вал. депозиту, вони одразу ставлять пролонгацію, хоч ти про це не просив. Увага пролонгація, а ж на весь строк початкового депозиту, а не лише на місяць. Будьте дуже обережні, і уважні і пам’ятайте, що треба зняти ту галочку, про пролонгацію. Я зняв, а моя дружина — ні. Ось будемо чекати ще 3 міс. До кого мені звернутися з банку, що продати їм відро з дірками, яке мені не потрібне, як і ця пролонгація на 3 місяці??? НБУ надає можливість придбати у нього вал. готівку, наскільки мені відомо. Так у чому проблема? Хотів би отримати пояснення, коли вони знову відновлять замовлення грошей у А-банк, чи відкриють своє відділення у м.Хмельницький? Чи варто кидати цього котика у море і йти в інший банк?
monobank
monobankua 13 листопада 2022, 16:12
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні

quiikki
quiikki
14 листопада 2022, 11:43
Відділення Абанку у м. Хмельницький: вул. Соборна, 15 вул. Зарічанська, 11-А вул. Тернопільська, 7а вул. Степана Бандери, 2/1А вул. Кам‘янецька, 122 Звертаєтесь до будь-якого відділення, формуєте код для виплати в межах 100 тис. грн. екв. і отримуєте кошти з депозиту Моно.
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
15 листопада 2022, 8:09
Та давно пора якщо ви ще не зрозуміли що це недобанк

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank