Кредитні ліміти, Оплата частинами

KaterynaSh 31 жовтня 2022, 9:57
Мої відносин з моно тягнуться ще з перших років роботи цього банку. Раніше всім рекомендувала цей банк оскільки він був супер зручним та лояльним, зараз починаю шкодувати…
До початку війни у мене були доступні доволі значні суми на оплату частинами та кредитними коштами, але десь в середині літа я вирішила їх закрити оскільки витратила картку. Наразі я відновила картку і вирішила знову відкрити собі ліміти і купити техніку, але моно мені відмовив, навіть не дивлячись на відкритий депозит у цьому банку, на офіційну зарплату та відсутність жодних прострочень по платежам.
monobank
31 жовтня 2022, 12:46
Розуміємо, що ви розраховували на ліміт
Банк приймає рішення на підставі детального аналізу всієї доступної про клієнта інформації
Це не остаточне рішення, і в майбутньому ліміт може бути встановлений

31 жовтня 2022, 10:56
31 жовтня, а люди досі не знають що в країні війна

Що вбити десятки тисяч людей, зруйновані тисячи будинків, міліони втратили роботу, а відповідно і дохід, а відповідно більша частина з них будучи фінансово безграмотними не платять по боргах і все це відбивається на спроможності банків кредитувати.

Щиро заздрю цій необізнанності.
4 листопада 2022, 10:12
А то нічого що вони кидають і тих клієнтів які і під час війни вчасно погашали використані кошти?Одним словом недобанк
4 листопада 2022, 10:16
Наведіть якийсь приклад кидалова. Я користуюсь Моно з лютого 2018, мене ще ні разу не кинули. Ліміти дають не так охоче, як хотілось би — це так. Взагалі якась система видачі лімітів незрозуміла і нелогічна, як на мою думку. Але це їхнє право.
Anrey12
Anrey12
31 жовтня 2022, 11:07
Якщо почали шкодувати з банку, то що заважає забрати депо та перейти у другій банк.
Fantomas2020
Fantomas2020
31 жовтня 2022, 14:26
ПриватБанк даже во время войны предлагает приличный кредитный лимит на карту. Также кредит на карту предлагают Sportbank, Банк Власний Рахунок (Банк «Восток»). Альфа-Банк по карте Cameleon значительно снизил кредитный лимит с 30000 грн. При этом при задолженности свыше 20 грн. Альфа-Банк снимает 100 грн. за обслуживание долга.
31 жовтня 2022, 17:31
Банк Власний Рахунок

ничего не предлагает, ваще

31 жовтня 2022, 19:19
Я маю їхню картку. Отримав ще до початку війни, кредитний ліміт був відразу. З початком війни ліміт обнулили, потім відновили, але у вдвічі меншому розмірі. Кілька тижнів тому подав через додаток заявку на збільшення ліміту — збільшили, зараз у мене розмір ліміту такий самий, як був на початку.
31 жовтня 2022, 21:04
Відкрив влітку, не пропонують ніц нічого. Не то щоб мені воно треба, але це до включення БВР до банків які легко кредитують.
31 жовтня 2022, 21:07
У них своя «заумна» модель розрахунку :)
31 жовтня 2022, 19:22
Чесно кажучи, якась «заумна» у Моно система розрахунку кред.лімітів. Не всім, у кого були ліміти, відновили, а декому, навпаки, дали у розмірі більшому, ніж до початку війни.
Хоча право банку, звичайно.
KotletaDollarov
KotletaDollarov
1 листопада 2022, 19:58
Прописка и место работы играет роль, много предприятий и городов внесены в списки, по которым кредитный лимит не дают
4 листопада 2022, 10:00
Включіть мізки коли банк забирає ліміти та невчасно повертає дипозити то у нього великі проблеми,набрали 6 лямыв дурників а що рбить з ними не знають, тому шукайте альернативу, я не рекомендую цей недобанк теж така ситуація була, вибив ліміт і то не через службу підтримки бо там якісь роботокотики тупенькі працюють, так через місяць мені без пояснень зовсім заблокували доступ до додатку і до карти по ходу, без пояснень, не перевіряв бо картка валялась нею не користувався і потребували повернути кошти які знаходяться в пільговому періоді, ну то я через пару днів закинув ті кошти і послав їх подалі, вони ніяких зобовьязань не мають перед клієнтами виходить, а від кліентів щось требують, та ы догововір такий в односторонньому порядку нехай в дупу собі засунуть, тыльки в двухсторонньому тепер щоб тебе не могли так кинуть, а ні то і не звязуватися з такими шарашкиними канторами взагалі

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Кредитні ліміти, Оплата частинами