Затримки с зарахуванням кощтів на карту Монобанка

Nata23111958 29 серпня 2022, 17:46
Я являюсь клієнтом Монобанку декілька років. Я жодного разу не порушувала фінансової дісціпліни, незважаючи на війну! Однак тільки зараз стикнулася з незрозумілою проблемою, а саме: 25 серпня 2022 року в м. Ірпінь на мою карту були перераховані кошти номіналом 500 та 1000 грн в рахунок погашення кредитної заборгованності через IBOX. Сума не маленька. Але cтаном на 15:00 29 серпня кошти на мій рахунок не потрапили. Оператор гарячої лінії Монобанку пояснила, що гроші номіналом 500 та 1000 грн проходять перевірку в компаніі IBOX і тільки тоді, якщо купюри не фальшиві, то моя сума буде зарахована на мій рахунок. Перевірка може займати час від 3-х днів і більше. А тим часом відсотки на всю суму нараховуються, адже погашення не враховується! У мене питання: хто дозволив таке беззаконня? Якщо у Монобанка такі не надійні партнери, як компанія IBOX, яка не може встановити обладнання для перевірки купюр, то можливо Монобанку треба налагодити партнерські стосунки з иншими операторами? Або запропонуйте клієнтам інший надійний спосіб поповнення карток! Чи, можливо це проста і надійна шахрайська схема і Монобанк в «долі» з IBOX? Як приклад: Приватбанк зараховує кошти, прийняті через термінали миттєво! Чому я повинна нервувати і сплачувати зайві відсотки за кредитом? Кому війна -а кому мати рідна? Я вважаю, що з такою проблемою стикнулася не лише я, а й багато інших людей.
monobank
monobankua 29 серпня 2022, 20:21
На жаль, можуть виникати затримки у зарахуванні поповнень через термінали Ibox до інкасації терміналу. Як правило, такі платежі зараховуються протягом двох годин, але максимальний термін — до 3 робочих днів без урахування дня поповнення.
Це зумовлено тим, що почалися масові випадки поповнення терміналів самообслуговування iBox та інших термінальних мереж 500 та 1 000 гривневими купюрами, виведеними із обігу у сховищі Ощадбанку у Херсоні.
Колеги з Ibox намагаються максимально швидко вирішити це питання із затримкою зарахувань.
Як тільки сума надійде до банку, буде одразу зарахована на вашу картку

29 серпня 2022, 18:07
«Якщо у Монобанка такі не надійні партнери, як компанія IBOX»

Можливо у Монобанка є такой і такі ненадійні кліенти,
що поповнюють свої банківські картки виведенними
з обігу купюрами, котрі вкрадені в готівковому сховищі
окупованного Херсону та завезені на підконтрольну Україні
територію не дуже честними бізнесменами…

29 серпня 2022, 19:30
Nata23111958

Большая статья на эту тему — рекомендую прочитать трижды…

29 серпня 2022, 20:23
Это проблемы исключительно айбокса, уже неделю они не могут образумить свои недотерминалы. Приватовские терминалы давно 500 принимают без проблем
29 серпня 2022, 20:35
Ну так пополняйте БПК через приватовские терминалы,
если очень срочно надо…
30 серпня 2022, 8:25
Это проблемы исключительно айбокса

Это проблемы абсолютно всех платежных терминалов.
Приватбанк вообще перестал принимать купюры номиналом 500 гривен, в то время как айбокс это продолжает делать, но требуется дополнительное время на проверку.
30 серпня 2022, 15:48
Что ты за чушь несешь, я позавчера пополнял привад 500ми, терминал заглотил все бумажки и бабло на карте через секунду появилось
30 серпня 2022, 16:57
я позавчера пополнял привад 500

не может к позавчера Приватбанк наконец-то что-то придумал, наприме стал проводить такую же тщательную инкассацию полученных купюр как это делает айбокс

а вот всего лишь чуть более недели назад терминалы Приватбанка вообще не принимали купюры номиналом 500 и 1000 гривен.

И надо быть очень-очень ограниченным человеком чтобы не заметить эту новость. Что впрочем характерно для такого фрукта как ты.

и бабло на карте через секунду появилось

Ну так ты же клиент Привата, и если ты скормил ему херсонские купюры с дырками — банк просто сообщит об этом в полицию и спишет начисленные деньги с твоего счёта. Айбокс так сделать не может: он клиентов Монобанка не знает.
3 вересня 2022, 9:44
Я совал 500 без всяких дырок и все работает кроме айбокса
3 вересня 2022, 10:43
Читать умеешь? Неделю назад Приват вообще не принимал пятисотки. И это не мои слова, это слова клиента Привата который был очень зол на банк.
Jokets
Jokets
29 серпня 2022, 21:25
А автор вообще вкурсе интересно о новостях про купюры 500 и 1000 номинала? Или вы один из тех кто хотел сбагрить такую 500ку, но не прокатило?
29 серпня 2022, 23:06
Непристойна відповідь банку на моє звернення! Негодиться поважній фінансовій установі друкувати відписки. Значить фінансова установа зовсім не поважна! Як що банк дозволяє собі співпрацювати з безвідповідальними партнерами, то це мінус в репутацію банку. Пропоную клієнтам Монобанку добре подумати перед тим, як користуватися послугами вказаного банку! Адже описана мною проблема не єдина в роботі банку. Зачастили претензії клієнтів до Монобанку!
30 серпня 2022, 8:23
Астрологи объявили месяц экспертов по платежным терминалам.

Новости не читаем. О том как работает механика и электроника распознавания купюр знать не знаем. Но по-шариковски даём советы что делать и даём оценки работе терминалов.

30 серпня 2022, 10:08
У Ibox тепер перед поповненням на екрані з`являється попередження — можлива затримка зарахування коштів до 3-х днів при поповненні 500- і 1000-гривневими купюрами. Гроші потрібні терміново — поміняйте купюри на дрібніші. Я вчора поповнював свою картку Моно — спеціально взяв для цього 200-гривневі купюри. Єдина незручність — процес поповнення більше часу займає.
30 серпня 2022, 10:47
Наши люди не ищут лёгких путей…

Я же, как всегда, пошёл другим путем…

К концу месяца решил докупить валюту под депозит в А-банке, купить в Укргазбанке и погасить долги по кредитке в Монобанке, а на руках одни пятисотки.
Вчера внёс через кассу А-банка более 80 тысяч гривен, а затем отправил на укргаз
р2р-переводом 51 тыс, р2р-переводом погасил долг по кредитке Монобанка, а на остаток докупить валюту под депозит в А-банке.
В кассу А-банка очереди не было, а все остальные манипуляции с переводом денег и открытием депозита заняли у меня не более 10 минут.
С Укргазбанком вчера случился облом, поэтому открыл валютный депозит сегодня.
Курс 37,1189
С первого сентября опять появиться возможность потратить гривну на валютные депозиты.
30 серпня 2022, 11:57
В кассу А-банка очереди не было, а все остальные манипуляции с переводом денег и открытием депозита заняли у меня не более 10 минут.

Они ж уже запустили продажу валюты онлайн, там и курса много лучше чем в кассе.
Открыл себе тоже зеленку — най буде.
31 серпня 2022, 15:01
Валюту продают с 9:00 до 16:45
После 17:00 пишут,
что не судьба…
31 серпня 2022, 15:05
Во-во — оно самое, все тропинками и т.п…
30 серпня 2022, 11:38
Тоже столкнулась с этой проблемой. В пятницу закрывала лимит по кредитке и вносила купюры по 1000 грн, но зачислили через пару часов буквально. Очень неудобно теперь, раньше можно было хоть 31-го вечером всё внести, чтобы не выходить из льготного, теперь нужно за неделю вносить остатки по карте и ещё и переживать. День пополнения не считается и ещё выходные не считаются. Очень неудобно теперь. Буду теперь ходить в А-банк.
30 серпня 2022, 12:00
Буду теперь ходить в А-банк.

Пополнить карту Монобанка можно кучей разных способов. В том числе через платежные терминалы. И проблемы с 500-ками будут в большинстве из них

Пополнение же через в такой ситуации кассу будет быстрее и надежнее, и кассы есть не только в А-банке.

К слову: когда вчера открывал зеленку в А-банке то среди прочей маркетинговой информации сотрудница банка сказала мне что карту можно пополнить (барабанная дробь) в терминале айбокса.
30 серпня 2022, 12:56
Так і є. А-Банківські картки також можна поповняти в I-box без комісії. Тільки процес від цього не прискориться, якщо поповнювати 500-ками і 1000-ками. :)
31 серпня 2022, 5:21
1000грн банкноты давняя проблема — благо у меня терминалы в магазине расположены и там кассиры на встречу идут обычно — правда кейс был 1 раз.
31 серпня 2022, 7:20
А яка проблема була, якщо не секрет ? Я хоч і не часто, але 1000-ками деколи теж картки через термінали поповнюю. Поки що не було якихось проблем у порівнянні з іншими купюрами — ні у iBox, ні у EasyPay.
31 серпня 2022, 15:03
Не хотел купюру нового образца кушать) не любят 1000грн банкноты.
30 серпня 2022, 13:35
Если пополнять через кассу А-банка, то логично, что зачисление будет быстрее, чем ждать 3 дня плюс выходные, а айбоксе.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Затримки с зарахуванням кощтів на карту Монобанка