Самоуправство Моно

Заблокували карту після поповнення особистими коштами.
Перед поповненням я зв’язався з оператором і уточнив чи є якісь обмеження від банку на поповнення і розрахунок карткою монобанку. На що отримав відповідь, Що ніяких обмежень в поповненні і подальшому розрахунку картою Немає!!!
Але як тільки я поповнив карту, то отримав дзвінок від банку про блокування карти і треба довідки про походження коштів. І оператор заявив що банк має право блокування карти навіть при руху коштів у розмірі від 1ї гривні.
Не довіряйте своїх кровних цим шахраям.
monobank
12 травня 2022, 12:12
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому за вимогами НБУ банки перевіряють абсолютно всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам
Звертаємо вашу увагу, що ваші рахунки не обмежено, ми лише попросили вас надати документи які підтверджують дохід

12 травня 2022, 2:16
ЗУ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів,
одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму
та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»

ніхто ще не відміняв…

12 травня 2022, 4:18
Так может это вы как раз мошенник ? Читайте закон и фин мониторинге, а потом нойте клоун
zig4free
zig4free
12 травня 2022, 6:53
Было ли пополнение или все-таки «пополнение»? Я вот без проблем пополняю счета близким в монобанке, и не разу не интересовался в ограничениях (просто доход официальный)
А тут сразу заблокировали пополнение? При чем автор отзыва почему-то был заинтересован в вопросе об ограничении пополнения!? Что крайне странно для честного пользователя.
Danilich
Danilich
12 травня 2022, 15:57
То что в поддержке там сидят кнопкодавы, неправду вам сказали. пополнить и пользоваться картой можете, но на усмотрение банка, может разрешат и 1 год пользоваться, и 1 минуту, а потом полная блокировка
12 травня 2022, 16:03
А что не правда? Лимита по сути такового нету ибо любая сума, может попасть под фин мониторинг на усмотрения банка
Три літри
Три літри
13 травня 2022, 10:08
А где тут мошеничество?

Любой банк, а не только Монобанк, имеет право блокировать операции и запрашивать источники происхождения денег.
14 травня 2022, 4:29
Та забей, это же обычный клоун который пишет везде где попало слово мошенничество, не зная это сути.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank