SergeyVinn 1 квітня 2022, 9:33
Банк мародер! Повернули ті 10000 тисяч і з них же списують вже другий місяць відсотки, тим самим заганяючи в ще більший борг! Банк мародер! Доходів нуль! Маю кредит ще в Альфі, ніяких процентів не начисляють, взагалі нічого! А ці раді старатись! До військового стану, не мав ні яких проблем та просрочок!
monobank
monobankua 3 квітня 2022, 21:02
Ми орієнтуємося на рекомендації НБУ, продовжуючи виконувати зобов'язання перед клієнтами. Мінімальний платіж можна вносити по можливості, ми не нараховуємо штрафи та підвищені відсотки, якщо мінімальний платіж не внесений. Ви зможете сплатити заборгованість, коли у вас з'явиться така можливість. Також це не впливає на кредитну історію.
Виходячи з даних на сайтах банків, стандартна процентна ставка застосовується у всіх комерційних банках України. Ми надаємо такі ж канікули, як і решта недержавних банків

1 квітня 2022, 9:42
Соглашусь, что Монобанк — это банк-мародёр реально, по сравнению с многими топ-банками.

Даже там где начисляют ещё проценты — условия несколько улучшились, либо некоторые банки отсрочили или не начисляют проценты.
WKBAPKA
WKBAPKA
1 квітня 2022, 16:55
даже Альфа не начисляет … я крайне удивлен… мародеры, прикрывается заботой о вкладчиках
1 квітня 2022, 17:14
Спасибо за поддержку. Да, тоже удивился что Альфа как-то сменил политику и перестал списывать, не могу сказать временно ли (может с отсрочкой), но точно не будет такого мародёрства как у Моно где за все списания начисляется ещё и % на списанные в минус деньги.

Курс валют в monobank

EUR 43.6 44.2008

Курс валют в monobank

EUR 43.6 44.2008
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Mono банк банк мародер!!! Заберіть у них ліцензування! І анулюйте борги всім людям