Банк нав’язує послуги

2181 19 вересня 2021, 20:49
Ознайомившись на сайті monobank.ua із пропонованими банківськими продуктами, вирішив замовити дебету БІЛУ КАРТУ МОНОБАНК.
Згідно роз’яснень на сайті для замовлення даної карти мені потрібно було встановити на свій телефон застосунок МОНОБАНК, що я і зробив. Проте, застосунок пристосований для оформлення виключно кредитної ЧОРНОЇ КАРТИ МОНОБАНК.
Подзвонивши на гарячу лінію Універсалбанку я просив допомогти мені вирішити питання із наданням мені БІЛОЇ КАРТИ. Однак консультант банку відмовив мені у вирішенні мого питання, мотивувавши відмову тим, що БІЛА КАРТКА видається клієнтам лише після оформлення та видачі кредитної ЧОРНОЇ КАРТИ, яка свідчитиме про кредитну угоду. На мої заперечення, що мені не потрібна кредитна ЧОРНА КАРТА, натомість потрібна дебетна БІЛА КАРТА, консультант відповів, що політикою банка це не передбачено, оскільки банк зацікавлений видавати кредити.
Отже, маємо ситуацію, коли банк нав’язує ті свої послуги клієнту, які йому непотрібні.
Проте Національний Банк України надав роз’яснення банкам, що не можна нав’язувати клієнтам послуги, які вони не замовляють.
Таким чином Універсалбанк порушує права споживачів фінансових послуг, оскільки умовою отримання дебетної БІЛОЇ КАРТИ, є факт оформлення кредитної ЧОРНОЇ КАРТИ, яка підтверджує укладання із банком кредитної угоди, попри волю клієнта не мати кредитних відносин із банком.
monobank
monobankua 20 вересня 2021, 17:24
monobank пропонує клієнтам кредитні карти з лімітом до 100 000 грн.
Чорна карта є основною.
Користуватися чорною картою дуже вигідно, ви можете подати в додатку заявку на отримання кредитного ліміту і користуватися коштами банку на найвигідніших умовах або можете використовувати чорну карту як дебетову.
Після оформлення основної картки (чорної) клієнт отримує можливість користуватися іншими продуктами банку, наприклад, відкривати депозити, банки, оформити додаткові карти (білу, валютні, дитячі), ФОП та ін.

aliwka3
aliwka3
19 вересня 2021, 21:35
Ну такого бреда я еще не читал) Навязывание это то, когда вам силой что-то пытаются впарить, ту же черную карту, без вашего согласия. Если она вам не нужна, а банк иначе не может открыть белую, так не открывайте никакую. Я вас наверное удивлю, но вы не сможете ни депозит открыть, ни коммуналку заплатить, ни осаго купить без черной карты моно😱😱😱 Может вам еще депозит выплатить ничего туда не вкладывая? А то называют что депозит сначала нужно пополнить!
19 вересня 2021, 22:05
У банка нет принципиальных ограничений открыть только белую карту… проблема больше историческо-номенклатурная…
Монобанк изначально выпускал только черную кредитно-дебетную карту, к сожалению что-бы что-то поменять нужно пройти долгий бюрократический путь…

По сути банк не навязывает… а просто тормозит…
Django789
Django789
19 вересня 2021, 22:20
Автор, возможно, для вас это будет новостью, но никто не обязан выполнять ваши прихоти. Банк предлагает вам услугу при определеных условиях согласно договору, который вы можете не принимать. Тем более вы еще не стали их клиентом. Ну не подходит вам это, ну обратитесь в другой банк. Никогда не понимал таких людей, зачем так унижаться и требовать то, что банк не обязан делать. К тому же, и кредитный лимит и лимит рассрочки легко убирается в 0 в приложении. Создали проблему ни с чего!
19 вересня 2021, 22:33
У автора отзыва нормальные хотелки. но притензии ненормальные.

Давно пора дать возможность выбирать какую карту открывать первой в моне.
20 вересня 2021, 10:24
Автор, зробіть простіше — відкрийте чорну карту і поставте на ній кредитний ліміт «0». Якщо Вам його дадуть, звичайно, що не факт. Буде та сама дебетна карта. Чи для Вас колір карти має принципове значення?
23 вересня 2021, 15:20
Відповідь Монобанк лише підтверджує факт нав’язування послуг Універсалбанком.
Щодо інших коментарів на підтримку позиції Монобанку у видачі кредитної ЧОРНОЇ карти, яка підтверджує укладання із банком кредитної угоди, то побажання усім тим дописувачам опинитися у суді по справі про стягнення з вас шалених коштів, отриманих від Монобанку, як кредит на вашу улюблену ЧОРНУ карту.
Саме у суді ви будете доводити де та у якому застосунку ставили «0» та які кошти використовували під час оплати своїх покупок. Запевняю вас, це дуже пізнавально та витратно буде для вас, особливо для тих, в кого є нерухомість чи автомобіль.
23 вересня 2021, 15:26
Маю і нерухомість і автомобіль. Монобанком користуюсь з лютого 2018р. Нинішній кред. ліміт 41 000 +40 000 (торг.операції + розстрочки). Ні претензій ніхто не пред`являє, ні у суд не тягне.
23 вересня 2021, 21:24
Голвка бобо совсем? Это что пот дулом пистолета заставляют бежать и срочно тратить кредитные средства? При желании можно самостоятельно обнулить лимит.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank