Документы для подтверждения средств

Apatrid 22 липня 2021, 18:49
С банком никаких проблем никогда не было. Пару раз приходило уведомлении о заморозке фин мониторингом, но спустя 5 минут деньги зачислялись. Вот интересно, если я оф. не работаю, но торгую всяким разным и у меня попросят документы подтверждающие происхождение средств?)) Что мне за «документы» собственно показывать?)) Вообще не понимаю. Может есть компетентные люди, был бы вам благодарен за разъяснение. Спасибо.
monobank
monobankua 22 липня 2021, 19:43
Банк проверяет абсолютно все платежи, которые зачисляются на счета нашим Клиентам.
Если у вас запросят документы в будущем, то список будет индивидуальным и будет указан в письме, которое вы получите на электронную почту.
Мінфін
Відповідь адміністратора
25 липня 2021, 10:20
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 25.07.2021).

Oleg Pirogov
Oleg Pirogov
22 липня 2021, 18:54
Банк на почту отправит список необходимых документов. Исходя из этого списка вы и поймете, что Вы не сможете предоставить.
22 липня 2021, 20:40
Это запрос от Монобанка с перечнем документов: «Просимо вас надати додаткову інформацію стосовно операцій: за поточний місяць Ми й самі не любимо зайву бюрократію, але за законом повинні це зробити. Надішліть нам протягом 5 днів, у відповідь на це повідомлення якийсь документ щодо даних операцій, а також документ щодо походження коштів. Це може бути один із таких документів (хоча перелік не є вичерпним): — довідка про доходи за місцем роботи або за місцем отримання соціальних виплат. Цю довідку ви можете отримати у свого бухгалтера; — виписки банків і договори, якщо ви отримали дохід за виконання робіт, послуг тощо; — документ, який би показав, що ви продали будь-яке майно (рухоме, нерухоме, авторські права тощо), або договір дарування; — документи про отримання страхової суми, дивідендів, спадщини, виграшу в лотерею; — кредитні договори, договори позики, в яких ви є позичальником; — довідка банку про наявність депозитів у минулому (за останні 3 роки); — декларація про доходи з відміткою податкової. Після отримання документів, ми встановимо індивідуальний ліміт на надходження коштів.»
22 липня 2021, 20:09
Оформились би ФОПом і торгували б собі на здоров`я. І головняка не було би — ні з банками, ні з податковою.

А так — це незаконна підприємницька діяльність. Будете і далі приймати на карту платежі за «всякое разное» — банк заблокує карту, може і в подальшому обслуговуванні відмовити.
А надалі — можете і на штраф у 85 тис. грн. нарватись

22 липня 2021, 20:36
Пока у налоговой нет данных по счетам физлиц — это чистой воды пугалка. Относительно регистрации ФОП да нужно, но зависит от оборота. Тут банк быстрее закроет счет чем налоговая выпишет штраф.
22 липня 2021, 20:46
Поки що «пугалка», але за якийсь час може стати реальністю, варто про це пам`ятати. Якщо займатись торгівлею на постійній основі - реєструватись потрібно. А використовувати карту фіз.особи для підприємницької діяльності - заборонено. Тому закриття карти — це найменше, що може статись. Далі - як повезе… Зареєструватись ФОПом і відкрити карту ФОПа- всі головняки відпадають, і з банком, і з податковою. І легальне походження коштів завжди можна буде показати.
22 липня 2021, 20:56
Я с вами не спорю. Просто сказал что есть условия, при которых нет смысла открывать ФОП, но надо быть готовым к вопросам со стороны банка. Но если бизнес позволяет, то конечно легче работать через ФОП. А риски налоговой есть всегда не зависимо зарегистрированы вы или нет.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Документы для подтверждения средств