Кредитний ліміт 0, але зайшов в овердрафт

Dmytro571 17 червня 2021, 0:46
Пишу, щоб почути адекватну відповідь на питання. У лютому 2021 оформив підписку на платній платформі для прослуховування музики, перші три дні були безкоштовно, далі-ясна річ, платно. Починаючи з лютого місяця, ця платформа дає запит на зняття коштів з карти, але всі операції не успішні, так як весь час відображається код відмови- недостатньо коштів. І ось сьогодні 16.06.2021, рівно в 21.44 знову поступає запит на списання, але відмова, недостатньо коштів (залишок власних коштів 0.70 грн), ясне діло, знову відмова. Рівно через одну годину, об 22.44, повторний запит, на списання цих же коштів, від тієї ж платформи, і вуаля, операція-успішна, хоча залишок власних коштів той же самий 70 коп. Кредитний ліміт по цій карті ніколи не встановлювався, і тому він 0. У мене списали дані кошти з карти від цієї ж платформи і я зайшов овердрафт. Як таке можливо? КЛ немає, він нуль, і я ще повинен погасити заборгованість по кредиту. Так, я підтверджую свою підписку, але не розумію чому списали кошти з рахунок кредитного ліміту, якого я не мав??? І чому саме сьогодні, умовно на 26 спробу, дана операція успішна (попередні операції відмовлялись, через недостатню коштів, а сьогодні вони пройшли, хоча коштів як не і не було?) Чому я в мінусі по овердрафту, тоді як Кл погоджений — 0? На тех. підтримку телефонували, не можуть надати чіткої відповіді.
monobank
17 червня 2021, 15:04
Розуміємо, що ситуація неприємна
Банк може надати вам овердрафт на підставі Закону України «Про споживче кредитування», який передбачає таку сутність як овердрафт, що за своєю суттю є перевищенням суми операції, проведеної за рахунком, над сумою встановленого кредитного ліміту, і не є прогнозованим за розміром і часом виникнення Детальніше інформація прописана в статті 3

Ми рекомендуємо відв'язати картку на самому ресурсі або у мобільному додатку моно. Щоб відв'язати карту від ресурсу, необхідно зайти в меню «Інші платежі» на головній сторінці, далі вибрати у верхньому рядку папку «Онлайн платежі», потім вибрати необхідний ресурс і натиснути «Видалити токен»

Jokets
Jokets
17 червня 2021, 2:46
Потому что вам впадло было отключить подписку которой не пользуетесь. Будет вам уроком на будущее
OkeyDoki
OkeyDoki
17 червня 2021, 8:25
Открой договор ДКБО и прочитай что такое оведрафт и как он может загнать в минус дебетовую карту.

И ах да. Че лень подписку было отключить гений). Надо было еще тариф ввести за попытку снять с карты денег которых нет в размере 3 грн. Тогда бы он точно отключил бы сразу).
Toxa David
Toxa David
17 червня 2021, 9:54
«сьогодні вони пройшли, хоча коштів як не і не було?» — сьогодні зірки на небі зійшлись і ви виграли приз.
Сколько веревочке ни виться, а конец будет.
D L
D L
17 червня 2021, 11:30
Ну вы даете. Знать, где именно висит подписка, ничего при этом не делать… По правилам платежной системы карту можно загнать в минус, шутить с этими подписками не стоит. Операторы, наверное, не могли объяснить, почему именно сегодня, а не раньше списали в овердрафт.

Ладно бы еще отзыв был «Я пенсионер, не помню, чтобы что-то нажимал и подписывался, а оно списывает, не понимаю, что происходит». И то даже для случаев, когда за подписку списывает неизвестно кто, Моно придумал управление онлайн подписками. А вы будто эксперимент проводили. Поэтому, отнеситесь к этому как к эксперименту.

P. S. Если будете в самолете вдруг рассчитываться картой, а сразу по прилету быстренько ее «обнулите», тоже не удивляйтесь, что ее загонят в минус.
Італій .
Італій .
17 червня 2021, 15:07
Кредитная линия по карте — это всего лишь один из видов разрешенного овердрафта. Бывает и неразрешенный, например очень часто он возникает в ситуации когда карту пополняют переводмо с карты другого банка и тут же тратят эти деньги.
krv77
krv77
18 червня 2021, 15:46
Ну тут немного другой вопрос возник, насколько я понял…
Почему платеж не проходил до этого?
corsww
corsww
18 червня 2021, 21:45
Овердрафт это гениальное изобретение мошенников для обворовывания людей слабо разбирающихся в финансах. Этим не гнушаются ни один банк. Людей таких миллионы, но крысят на них так что суммы доходов от этого семизначные.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Кредитний ліміт 0, але зайшов в овердрафт