моно здає позиції по якості

Вадим Кирильчук 23 квітня 2021, 19:01
Вітаю! Сьогодні отримав на білу карту переказ 9400 і одразу треба було переказати його далі. Однак через неуважність переказав з чорної карти цю ж суму. Буквально за декілька секунд зрозумів, що сталося, так як знялася комісія в сумі 305 грн (частина ще власних коштів була на чорній картці). Одразу зернувся в службу підтримки, однак сказали, що все — сам накосячив — плати.
Я Моно почав користуватися через те, що там такі елементарні питання вирішувалися на користь клієнта. І навіть зараз часто читаю оди про те, як банк вирішив проблему аналогічну проблему. В моєму випаду цього не сталося.
Я чудово розумію, що дана ситуація цілком мій косяк, однак і банк себе позиціонує як такий, що завжди прийде на допомогу. А в такій пустяковій ситуації не захотів допомогти. Ну що ж, зроблю висновки для себе і як основним банком точно користуватися не буду. Як запасний нехай буде. Ще дочекатися терміну закінчення депозитів і вивести звідси кошти.
І надалі буду щоденні опуси від Олега Гороховського, яка в них класна служба підтримки, коли вирішують простенькі задачки. А по суті для мене він абсолютно нічим не відрізнився від інших банків в даній ситуації. Заробили 300 грн на нічому — молодці!
monobank
monobankua 24 квітня 2021, 15:52
Нам шкода, що склалася така ситуація.
Передали дані колегам, розглянемо цей випадок в індивідуальному порядку.
Фахівець зв'яжеться з вами як буде інформація
Ще також ми передали ваше звернення в службу підтримки на перевірку якості проведення діалогу
Полезный комментарий
Вадим Кирильчук 26 квітня 2021, 13:42
Дякую, все ок

23 квітня 2021, 21:46
Накосячил — а виноват банк. А кто ж ещё?
23 квітня 2021, 21:50
Питання пару секунд. іншим банк допомагає, мені не захотів (
23 квітня 2021, 21:52
Его право не идти на поводу у клиентов работая себе в убыток.
23 квітня 2021, 21:56
Тут для банка збитку не було — через пустяк я втратив 300 грн, а банк їх заробив звичайно. якби не було помилки — він не заробив би, але на таких дурницях і заробляють…
Володимир ІТ
Володимир ІТ
24 квітня 2021, 2:58
Клиентоориентированность — это лояльное отношение к клиенту, являющееся инициативой именно продавца, в данном случае — банка. Требовать от него особого отношения к своей ситуации просто очень эгоистично и нагло. И тем более обижаться, если не получилось.

Рассмотрите эти 300 грн как относительно небольшую плату за вашу же ошибку и в будущем вы уж точно будете внимательней теперь.

Самое смешное, что скорее всего из-за этого отзыва вам вернут эту комиссию, но на будущее будьте проще и учитесь признавать ошибки и плату за них. В жизни это очень полезный навык.
24 квітня 2021, 14:44
Как элегантно автор манипулирует ситуацией и отзывом, что бы банк вернул комиссии- браво)
Люди которые принимают решение уйти, просто берут и уходят без слов так сказать. С вашего отзыва видно, что вы ошиблись и сами понимаете, НО не понятно почему решили будто банк обязан вернуть платеж. Когда же отказали, вы с пышными фанфарами на сайте отзыв составляете, как уйдете и закроете все счета и депозиты тоже- вывод с этого лишь манипуляция/ шантаж банка
24 квітня 2021, 14:45
Может банку тогда всем вообще отменять переводы?
26 квітня 2021, 13:42
Корисний коментар
Дякую, все ок
proshurik
proshurik
26 квітня 2021, 21:24
Проблема смотрю решена. Я как-то месяц назад жене случайно с чёрной будучи в кредите 900грн отправил, хотя планировал с белой карты это сделать. Может и самому поныть и поклянчить, авось вернут комиссию.
26 квітня 2021, 21:27
Срочно пиши гневный отзыв и требуй вернуть комиссию. У Вадима получилось судя по всему.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / моно здає позиції по якості