Проблеми з картою мого чоловіка

marina171 10 березня 2021, 17:23
Ми одночасно зробили собі карточки пів року тому. В мене все пройшло ок, а от в чоловіка виникли проблеми. Через те, що у паспорті не було вклеєно фото на 2ій сторінці, він не зміг завершити авторизацію у додатку. Через це додаток «викидав» його і всі ці пів року він не міг зайти в додаток. Карточка лежала просто у гаманці, користуватись нею він не міг та й ми про неї забули. Так от, буквально кілька днів тому нам приходить лист він банку про те, що на нас висить кредитна заборгованість. У листі вказано, що був суд, хоча нам не приходив лист про суд, і що нам потрібно заплатити цю суму, бо в іншому випадку у нас заберуть майно!
Ви уявіть нашу злість!
Карта не використовувалась, ми навіть у додаток не могли зайти. Дзвонимо на гарячу лінію, а нам кажуть, що карточкою користувались!
Як?! Як нею можна було користуватись, якщо вона не була до кінця зареєстрована?!
Так ще в листі вказано, що чоловік на суд не з’явився! Він навіть не отримав ніякої інформації про це!

Ми мусили виплатити цю заборгованість і заблокували карту. А як чоловік запитав чи можна її перевипустити, то у відповідь ми почули, що банк не хоче з нами співпрацювати.
Тому, будьте обережні, перш ніж зв’язуватись з монобанком!
monobank
10 березня 2021, 19:01
У випадку, якщо картка вже була отримана та активована, то вхід у додаток є можливість здійснити і без актуалізації паспорту
Для уточнення інформації, написали вам у особистому повідомленні

10 березня 2021, 17:33
Какая-то гениально-сказочная история. Суд, ещё и за менее чем полгода. За задоженность которой просто не могло быть поскольку для того чтобы была задолженность надо не просто активировать карту, а и получить от банка кредитный лимит, а это само по себе под большим вопросом раз изначально клиент имеет просроченный паспорт.
10 березня 2021, 17:50
«Через те, що у паспорті не було вклеєно фото на 2ій сторінці, він не зміг завершити авторизацію у додатку.»

Паспорт без вклеенной фотографии при наступлении 25-ти и 45-ти летнего возраста считается недействительным.
10 березня 2021, 17:55
===Ми мусили виплатити цю заборгованість і заблокували карту.

У тебя ус отклеился: ты рассказываешь что карточка не была активирована — что тогда ты блокировала?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Проблеми з картою мого чоловіка