некорисні функції

Yevgenko 1 лютого 2021, 22:53
Неприємно писати прикрі слова, але це наслідок від розчарування, який хочеться донести до власників банку. За 4 місяці повноцінного користування карткою зацінив її в повній мірі і як представник молоді і як голова невеличкої сім"ї; навіть подумував повністю розпрощатися з Приватом і перевести зарплатню на Моно, паралельно відкривши депозит. Але ось перший день лютого приніс ДУЖЕ неприємний сюрприз, після якого я зрозумів, що мої особисті потреби та побажання Монобанком не враховуються і річ зовсім не в знижені відсотку на власні кошти з 7 до 5%, це прихмурило, але всього на пів-годинки. Річ у категоріях кешбеку. Замість регулярно мною користуємих категорій мені на вибір запропонували обмежену (6) кількість категорій товарів та послуг, якими я не користуюсь взагалі. А в цей час у Приватбанку нещодавно закінчилась чудова акція на користування кредитними грошима з кешбеком 5% на ВСІ види товарів у магазинах України. І тепер я думаю, хто від таких умов надання категорій кешбеку виграє — я, який не буде проводити транзакції через Монобанк, тому що мені не цікаві запропоновані категорії та їх обмежена кількість, чи Монобанк, картою якого я не буду проводити транзакції, тому що можуть виникнути варіанти привабливіше від інших банків. Дуже сподіваюсь, що Монобанк, простий у використанні, доступний у всіх сферах діяльності та просто симпатичний своїм підходом до клієнтури всеж-таки перегляне свою політику щодо обрання клієнтом категорій кешбеку. Ну немає у мене хатніх тварин, не купляю я паперові книги, побутова техніка вся працює, МакДак не їм, кафешки зараз карантинних часів, а що там у розвагах я взагалі не розумію, подивитися можна тільки після протискання. Ставатимемо краще разом.
monobank
2 лютого 2021, 9:34
Розуміємо, що ви бажаєте накопичувати кешбек в одних і тих самих категоріях
При цьому, хотіли б звернути вашу увагу, що у нас є 14 банківських категорій, кожен місяць (1 числа) для всіх клієнтів надається 6 категорій з яких ви можете вибрати 2. Категорії з місяця в місяць можуть змінюватися, і ви зможете кожен раз вибирати для себе найбільш привабливі
Уже в наступному місяці може бути доступна категорія, що цікавить вас
Також, ви кожен місяць можете обрати необмежену кількість партнерських категорій, кількість яких лише буде зростати в майбутньому

1 лютого 2021, 23:19
От цікаво, а які категорії кешбеку Ви б хотіли бачити?
1 лютого 2021, 23:30
А ті, які були минулого місяця. І позаминулого. І поза-позаминулого теж)). Якщо вже зовсім відверто, то стосовно сфери авто та автообслуговування. Ці категорії були у доступі на вибір попередні місяці а зараз просто щезли. І представник банку у телеграм-каналі дуже доступно та прозоро роз«яснив мені, що банк сам вирішує в яких категоріях надавати кешбек. Тобто, перекладаючи на просту мову — «хлопче, забагато їздиш. Краще купи хом»яка, з"їж бургер та почитай книжечку». Справа у тому, що… а з чого раптом такий розворот? Кещбеком банк стимулює протікання грошей саме через нього, а не через його конкурентів, тобто вигідно і мені і банку.
2 лютого 2021, 8:35
=== Якщо вже зовсім відверто, то стосовно сфери авто та автообслуговування.

купи страховку и пользуйся категорией весь год
2 лютого 2021, 11:47
При чому тут страховка? (яка у мене є). Я про категорії кешбеку, кешбек за оплату послуг по авто картою Монобанку.
2 лютого 2021, 14:13
Мається на увазі, якщо купити страховку на авто через Монобанк, то буде доступна категорія кешбеку «Авто» протягом 12 місяців.
2 лютого 2021, 18:39
О, дякую за підказку. Буду наполягати у своїй страховій на оплаті картою.
2 лютого 2021, 20:14
В страховій оплачувати картою — то не спрацює. Потрібно в самому додатку купити.
krv77
krv77
2 лютого 2021, 8:16
Долго пользуюсь картой. Делаю 95% покупок в категории «Продукты». Еще ни разу не было месяца, когда эта категория была исключена из предоставленного выбора.
Возможно — случайность…
2 лютого 2021, 11:45
Судячи з відповіді банку вище — буде такий місяць.
2 лютого 2021, 14:04
Та вже був раз :) Але Моно отримали від клієнтів конкретний фідбек і передумали знімати «продукти» з пропозицій. Продукти - найбільш затребувана категорія — 40% покупок по ній. А в автокатегорії - в 10 разів менше.
2 лютого 2021, 18:35
Ага, тобто прецедент був :) Тільки у іншій категорії :)
2 лютого 2021, 8:36
===Ну немає у мене хатніх тварин, не купляю я паперові книги, побутова техніка вся працює

А у меня есть домашнее животное и я рад видеть в очередной раз данную категорию с приятным бонусом.
2 лютого 2021, 18:34
Прекрасно, рад за Вас.
2 лютого 2021, 13:17
«За 4 місяці повноцінного користування карткою», — все, теперь банк должен подстраиваться под каждую хотелку нового клиента? Один жене каждый месяц цветы покупает, другой ярый книголюб, третий активный автомобилист, я уже не говорю о любителях домашних животных и тех, кому приходится тратиться на лекарства и что, каждому пожизненный кешбек по желанию? Если вы перед тем как получать карту ознакомились бы с правилами предоставления категорий кешбека, не было бы и этого отзыва. И да, категория «продукты и супермаркеты» у Моно на постоянной основе.
2 лютого 2021, 18:33
А чому б і не підлаштовуватись, якщо дорожиш клієнтурою? Нормальні установи так і роблять. А щодо категорії «Продукти» он людина вище описує — прецедент був аналогічний з технічної точки зору.
2 лютого 2021, 18:46
Никакого пасьянса, вы выбираете сами две категории из 6, мало? согласен, хотелось бы больше, в том же Форварде к выбору предлагается 3 категории, но не надо забывать еще и о партнерских кешбеках, а их там предостаточно.
«насчет категории „Продукты“ читайте», — мне читать не надо, я с банком с декабря 17 года и категория «продукты» отсутствовала 1 месяц за все это время.
Willer
Willer
6 лютого 2021, 23:47
Ребята, есть лайфхак. Кроме Моно банка, есть ещё пару банков, у которых кешбек 1% на все категории. Можно использовать их в паре, для получения кешбека на всё

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank