monobank one love

Viktor646 29 грудня 2020, 0:02
І ще дуже хочу попросити на рахунок цього щоб ви добавили ЕЦП (електронно цифровий підпис) для використання :) переходь на тьомну сторону
monobank
monobankua 29 грудня 2020, 18:37
Глибоко вдячні, що знайшли час і оцінили нашу роботу! Ваша підтримка дуже важлива для нас і мотивує нас працювати ще краще :)

Електронний підпис використовується вами або банком тільки в рамках діючого договору обслуговування (https://www.monobank.ua/terms) і тільки для роботи в мобільному додатку. Поза мобільного додатка використовувати ЕЦП неможливо.
Розуміємо ваше бажання використовувати ЕЦП, на даний момент така можливість, на жаль, відсутня. Як тільки дана функція буде реалізована, ми обов'язково повідомимо.

Італій .
Італій .
29 грудня 2020, 0:48
Заставляет:
* тупость и лень — многие не в состоянии или не хотят прочитать договор или просто разобраться в том как работает банк
* жадность — многие хотят бесплатного обслуживания из небольшого швейного бизнеса, но банк готов предоставлять бесплатный сервис лишь физическим лицам поскольку это компенсируется комиссиями от мерчантов
vreghlam
vreghlam
29 грудня 2020, 11:17
«Вот читаю відгуки і дивуюсь, чи цих людей хтось заставляє таку негативну гадість писати, адже моно мене особисто ніколи не підвів, всі опирації проходили швидко і чітко з поставленою метою, також служба підтримки яка вам допоможе в любий час, і максимально швидко справиться з проблемою.»
Не те що у будьякий час не допоможе. Перша лінія підтримки взагалі тільки поспілкуватися може, і не знає нічого про свій продукт та функціонал))))
Довелося клієнту їм розповідати про функціонал їх продукту (бо вони про нього невірно розповідали) та базові визначення…
А тутешній представник наприклад три тижні не відповідав, «розбираючися_(перечитувавши діалог з двох десятків повідомлень)», до нового відгуку про це.
І це ще зі складними питаннями я не звертався.
А, ще вони постійно брешуть у відповідях, доки аргументовано не ткнеш їх у це носом. Але і тоді не завжди погоджуються… ;)
Більш ніж копійчані операції я б не рекомендував проводити монобанком. :)

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903