Творять, що хочуть!!! Самий жахливий банк навіть не банк а його жалюгідна копія

0967726412 17 грудня 2020, 16:41
У мене карта від MONO… під час карантину на весні були прострочки у зв'язку із серйозними обставинами про які я повідомив банк… Вони сказали, що все розуміють немає нічого страшного і порадили вивести карту з овертрафту і користуватись далі!
Коли я вивів карту з овертрафту мені наклали обмеження на користування кредитними коштами без причин і пояснень!!!
Я звернувся в службу підтримки з вимогами про роз'яснення причин блокування ліміту і був просто шокований відповіддю… дівчина з підтримки сказала, що дослівно «ну а, що Ви хочете це кошти банку він як хоче так і поступає з лімітами» на, що я відповів, що минулого разу коли я до них звертався мені сказали просто вививести карту з овертрафту на, що відповідь працівника банку «консультант який Вам казав стосовно овертрафту не володів всією інформацією і взагалі, що Ви хочете гроші брали платіть» я сказав я не проти але зніміть обмеження з кредитного ліміту пряма мова консультанта «закрийте карту в нуль а потім видно буде»!
Друзі не видітся на цей кеш бек ці копійки це просто замануха відкрити карту цього псевдо банку!!!
Не видітся на ці лозунги від MONO!
Всім хорошого вечора!!!
monobank
monobankua 17 грудня 2020, 22:07
Ми розуміємо, що в умовах, що були навесні цього року, виконувати зобов'язання по кредиту було не найпростішим завданням
І ми не нараховуємо пені і штрафи за невиконані зобов'язання за кредитним лімітом.
При цьому ми рекомендуємо вносити мінімальний платіж, щоб не зіпсувати кредитну історію.
Доступ до ліміту перераховується автоматично. Система враховує більше 1000 параметрів.
Вочевидь, система отримала додаткову інформацію про вас, це і вплинуло на перерахунок суми доступної до використання.
Поточне рішення банку не остаточне і надалі може бути переглянуто

xenium777
xenium777
17 грудня 2020, 17:38
Як без причин? У вас був протермінований по оплаті кредит - ось і причина. Причина більш ніж явна.
RosNaz
RosNaz
17 грудня 2020, 19:22
Згодний з позицією Банку. Навіщо автору відгуку і далі влазити в більший борг?
IgorTemnyi
IgorTemnyi
17 грудня 2020, 20:19
Згоден, але він мабуть сам не розуміє що колись може настати точка неповернення а банк та налогова це як раз саме ті установи які можуть в мить залишити тебе без усього що ти надбав за все життя. Автор відгуку повинен ставити 5 зірочок банку та бути вдячним що наводять на шлях істинний.
Італій .
Італій .
17 грудня 2020, 19:39
Тебе как ненадежному должнику урезали кредитный лимит и это достаточное основание чтобы давать советы о том что не стоит открывать счёт в Монобанке?
krv77
krv77
18 грудня 2020, 9:08
ну а, що Ви хочете це кошти банку він як хоче так і поступає з лімітами
В принципе — добавлять нечего.
При этом как минимум десяток-два из этих «1000» параметров очень явные, важные, и главное — логичные.

Курс валют в monobank

USD 40 40.4498

Курс валют в monobank

USD 40 40.4498
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Творять, що хочуть!!! Самий жахливий банк навіть не банк а його жалюгідна копія