Функціонал та служба підтримки.

vreghlam 9 грудня 2020, 8:37
На цей час Монобанк ще не вміє нормально оперувати з забороною «подвійної конвертації». А налаштування в застосунку такі, що самі співробітники не знають на що воно впливає! :)
Пару годин один співробітник запевняв що подвійну конвертацію у мене вимкнуто. Після додаткових питань в чаті взяв таймаут, і через пів дня інший співробітник (напевно) відповів що попередній помилявся, подвійну конвертацію вимкнути неможливо. І все що вони можуть запропонувати для вирішення це написати що їм шкода, та оформити «побажання» щоб подивилися «якщо буде така змога і доцільність, воно буде реалізовано.»
monobank
monobankua 9 грудня 2020, 10:50
Нам дуже шкода, що у вас виникли такі емоції після звернення в підтримку
Дозвольте вам розповісти про конвертацію

Коли ви оплачуєте покупку в валюті, що відрізняється від валюти вашого рахунку, буде відбуватися просто конвертація.
Конвертація буде з Євро / Долар / Рубль / Злотий, безпосередньо відразу в ГРН за курсом монобанк
Якщо операція буде в валюті відмінній від Євро / Долар / Рубль / Злотий, то спочатку з валюти в Долар за курсом платіжної системи.
Потім з Долар в ГРН за курсом монобанк (курс валют завжди відображається в Додатку, у вкладці Ще)

Якщо офіційно компанія зареєстрована за кордоном і при оплаті за послуги кошти переводяться на закордонний рахунок, а при оплаті вам висвічується сума в ГРН, то через те, що рахунок компанії іноземний, то відбувається ПОДВІЙНА КОНВЕРТАЦІЯ валюти. ГРН-ВАЛЮТА-ГРН
Саме тому фактично списана сума за послуги буде відрізнятися (в меншу або в більшу сторону — залежить від курсу), ніж вам показала система спочатку.
За замовчуванням в додатку відключено DCC при оплаті картою на суму до 100 доларів.
Це означає, що якщо сума покупки менше 100 доларів — оплата пройде при вимкненому тумблері DCC — без будь-яких переплат (комісію за різницю курсів ми беремо на себе). Можна самостійно в налаштуваннях відключити або включити подвійну конвертацію. На головній сторінці-свап вліво-налаштувати подвійну конвертацію

Для детальної перевірки даних за вашим зверненням написали вам в особисті повідомлення

9 грудня 2020, 12:29
А чи не могли б ви розповісти про це операторам своєї довідкової служби?
Саме тому і виникало питання.
Сплачено доларову покупку з доларової картки на ebay через paypal.
Списано з картки більше за рахунок конвертацій.
Все де можна було заборонити подвійну конвертацію у монобанку - заборонено.
Оператори кажуть що лише можуть вибачитися та поспівчувати.
Треба це додати скріншотами? )))
9 грудня 2020, 19:04
10 грудня 2020, 12:16
«Цікава ситуація. Можливо, є якісь підводні камені на стороні PayPal ? Давно не робив покупок на ebay і не користувався PayPal, але наскільки я пам`ятаю, там у настройках теж є опція включення-виключення подвійної конвертації.»
Тепер я вас поконсультую )))))
Кнопки вже немає. Видалили.
Річ у тому, що монобанк мав би непроводити операції з подвійною конвертацією як всі це роблять за змовченням.
Навіть перемикач зробили у застосунку.
Але як воно насправді працює Я пояснюю підтримці монобанку. (а не вони мені). Доречі, працює логічно. Але лише частково....
Так от. Подвійну конвертацію по деяких картках можна вимкнути, а по деяких не можна. Просто непередбачено :)
А моно каже тут що вони це все компенсують. Насправді все сплачує клієнт. А в чаті підтримки кажуть що можуть тільки поспівчувати та оформити побажання на додатковий функціонал(якщо це схвалять).
10 грудня 2020, 13:34
Дякую  за консультацію. : )
«Подвійну конвертацію по деяких картках можна вимкнути, а по деяких не можна» - якщо можна, детальніше.
По яких картках можна, а по яких ні ?
10 грудня 2020, 15:27
«По яких картках можна, а по яких ні ?»
По тих картках де є перемикач - можна.  По тих де немає - ні. (логічно)))) )
Підтримка в чатіку стверджувала що дія перемикача розповсюджується на всі картки. Потім що оплата доларової покупки з доларової картки через гривню це не подвійна конвертація. Потім декілька годин подумали, і черговий співробітник сказав що все так, не вимикається, їм шкода, але нічим зарадити більше не можуть.
10 грудня 2020, 16:19
Зрозуміло. Я подвійну конвертацію відключив, як тільки першу картку отримав. Потім проблем не було, кілька разів робив проплати з доларової карти на AliExpress -  все було нормально, сума списувалась та, що була виставлена на сайті.
За інформацію дякую, варто мати до уваги.
10 грудня 2020, 13:37
Dcc в пайпале можно отключить (как минимум это рекомендация мастер кард и такой функционал должен быть у всех мерчантов) «всі роблят», как я знаю пумб, приват, уксиб берет дсс комисию и ничего не блокирует (проверено по убер, гугл пей, стим, эпик).
10 грудня 2020, 15:39
«как я знаю пумб, приват, уксиб берет дсс комисию и ничего не блокирует»
Я просто додам посилання на сайт одного з банків. Там можна про це подивитися.
Останні пару років приват мені проводив з подвійною конвертацією тільки платежі, де я свідомо дозволив це. Ані реальні покупки за кордоном, ані інтернет не проводило без дозволу на подвійну конвертацію.
10 грудня 2020, 15:53
«Dcc в пайпале можно отключить (как минимум это рекомендация мастер кард и такой функционал должен быть у всех мерчантов)»
Забув відповісти.
Рекомендація не вимога.
Єдиний шлях до цього написати в підтримку з проханням змінити валюту вашої картки (останні чотири цифри додавати треба) на вказану вами. Час відповіді орієнтовно доба. Кожної, якщо знадобиться уточнення.Якщо знаєте простіший шлях поділіться. Раніше можна було прямо з їх інтерфейсу картки або покупки обирати валюту.
"Dear ..., when you add a credit card to your PayPal account, it is automatically registered as denominated in your local currency .... . This is our standard procedure, as your card issuer does not inform us what the actual currency is.

To update the currency we use to charge your credit card, please reply to this email with the following information:

*   The last four digits of the credit card affected.
*   The currency you want to use for your credit card."
22 грудня 2020, 20:50
В пайпале можно выбирать в любой момент dcc или нет. писать никому не нужно.
22 грудня 2020, 20:54
Меняется валюта без обращения в супорт. причём в любой момент перед оплатой. там в пайпале всегда пишет если будет конверт.
23 грудня 2020, 16:30
«Меняется валюта без обращения в супорт. причём в любой момент перед оплатой. там в пайпале всегда пишет если будет конверт.»
На якому саме єтапі: Ми ж говоримо про україньский акаунт, та картку? Бо може для якихось країн лишили інакше.
Можна скріншот свіжий з вашої спроби оплати де написано що зніматиме бакси але можна перемкнути?
Бо я раніше теж часто використовува перемикання. І коли воно було нормальне у властивостях картки. І коли воно стало тільки при оплаті. І коли змінювати його можна було лише за спеціальним посиланням на зміну у властивостях)))
А десь рік тому довідався що ці можливості остаточно приховали.
Якщо дійсно знаєте як це робити, розповідайте будь ласка у подробицях. Краще зі скріншотами :)
26 грудня 2020, 23:33
Укр пайпал. просто поклацайте настройки о карте. скрины делать лень. также при оплате, если будет конверт пайпалом там будет две суммы, если навести на сумму и кликнуть должно перекинуть в настройки карты конвертации (где настраивается поведение по умолчанию).

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Функціонал та служба підтримки.