Обман при нарахуванні кешбеку

Дима Зенкин 4 грудня 2020, 11:08
Добрий день усім))
Хочу повідомити про неприємну ситуацію яка сьогодні трапилась. Я є клієнтом Монобанка та користуюсь його послугами. У мене є чорна кредитна картка та біла дебетова картка. На початку цього місяця у додатку вибрав категорію кешбека «Таксі», за умовами на цей місяць кешбек складає 10% від оплати послуг по цій категорії. Сьогодні, оплатив таксі за ВЛАСНІ КОШТИ ЯКІ ЗБЕРІГАЮТЬСЯ НА БІЛІЙ ДЕБЕТОВІЙ КАРТЦІ я в додатку побачив що кешбек по цій транзакції складає всього 1% а не 10%. Тобто я нібито оплатив таксі за кредитні кошти з чорної картки, АЛЕ Я ОПЛАТИВ ТАКСІ З БІЛОЇ КАРТКИ ЗА ВЛАСНІ КОШТИ. Я звернувся за роз’ясненням до служби підтримки де оператор Олександр повідомив мені, що якщо на момент оплати на кредитній картці є заборгованість за покупки кешбек буде нараховуватись по ставці 1% не враховуючи якою карткою розраховуєшься. По кредитній картці у мене відсутня прострочена заборгованість та взагалі ще діє пільговий період. Я повідомив олександру що при оплаті не використовував кредитні кошти і що у додатку при обранні кешбеку зазначено що підвищений кешбек застосовується якщо використовується кредитний ліміт. ТАК Я ДЛЯ ТОГО І ВІДКРИВ БІЛУ КАРТКУ ЩОБ НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ КРЕДИТНІ КОШТИ ПРО РОЗРАХУНКАХ!!!
Ще Олександр повідомив що інформація про це міститься у розділі «ЧАСТІ ПИТАННЯ» але якщо чесно я не знайшов їх там, мабуть вони «максимально зручно» розташовані та мабуть якимось дрібним шрифтом.
Таким чином Монобанк на власний розсуд приймає рішення якими коштами клієнт проводить оплату власними чи кредитними.
monobank
4 грудня 2020, 12:26
Добрий день
Дійсно, якщо в момент оплати на кредитній картці є заборгованість, за покупки по категоріям буде нараховуватися 1% кешбека незалежно від того кредитною карткою ви оплачуєте чи дебетною
Про це вказано в умовах та правилах банку: ІІІ. Програма лояльності, Стаття 1. Загальні умови Програми лояльності, пункт 3

«2. Коефіцієнт Бонусу може бути звичайним та підвищеним:
(і) звичайний — застосовується, якщо на момент здійснення операції баланс
Клієнта на будь-якій Основній картці monobank | Universal Bank в грн меньше 0,
тобто використано Кредитний ліміт.
(іі) підвищений — застосовується, якщо на момент здійснення операції, баланс
Клієнта на будь-якій Основній картці monobank | Universal Bank в грн більше 0,
тобто не використано Кредитного ліміту.»

У мобільному додатку можна переглянути в «Поширені запитання» — «Біла картка» — «Чи буде накопичуватися кешбек за витратами з дебетної картки» (останнє питання у списку)

4 грудня 2020, 11:21
Если у клиента есть хоть одна копейка расходования кредитных средств по кредитной карте — кешбэк по всем картам будет начисляться по минимальной ставке — это прописано крупным шрифтом в правилах Монобанка и FAQ.

Если клиент плохо ознакомился с правилами предоставления банковских услуг конкретным банком
или не правильно интерпретировал прочитанное — это не повод обвинять банк…

Данный отзыв не заслуживает того, чтобы влиять на рейтинг Монобанка — безграмотность
клиентов не должна быть проблемой Монобанка…
Володимир ІТ
Володимир ІТ
4 грудня 2020, 12:04
Автор, не важно что ты в льготном периоде. Это только значит что банк не будет брать с тебя процент если ты вернешь его деньги в оговоренный срок.
Если ты полуешься деньгами банка, то будь добр расчитывать на минимальный кешбек. А то так любой клиент может открыть виртуальную белую карту, перекинуть туда деньги с лимита даже с 4% комиссией и получать повышенный кешбек. Вот что-бы таких хитро-опых не было и сделали такое правило.
Дима Зенкин
Дима Зенкин
4 грудня 2020, 12:51
На Монобанк я и не собираюсь влиять, влияйте сами на себя в свое удовольствие.
4 грудня 2020, 20:07
Не розумію претензій автора. Умови щодо нарахування кешбеку пропаисані у Моно чітко і прозоро. Те, що автор витлумачив їх на свій лад - його проблема.
JareJare
JareJare
7 грудня 2020, 9:23
Цюкця не цитатель.
9 грудня 2020, 9:14
Умови прописані чесно? — так!
Прозоро?-НІ!
В застосунку вказано що біла картка, як приклад, для відокремлення кредитних від особистих коштів.
А фраза «Підвищений кешбек, якщо не використовується кредитний ліміт» Може трактуватися як завгодно, бо з недосказаністю.як то кажуть«текст немного па*** написан»
9 грудня 2020, 9:40
« фраза «Підвищений кешбек, якщо не використовується кредитний ліміт» Може трактуватися як завгодно» — вона може трактуватися лише однозначно. Кредитний ліміт є лише на основній (чорній() карті. Якщо на момент покупки є заборгованість по ній — отже підвищеного кешбеку не буде. Якісь інші трактування хіба лише політ фантазії клієнта може намалювати. Але це лише фантазії.

А взагалі, якщо щось незрозуміло чи здається неоднозначним — то варто звернутись у підтримку і ніяких колізій виникати не буде.
9 грудня 2020, 12:20
«вона може трактуватися лише однозначно. Кредитний ліміт є лише на основній (чорній() карті. Якщо на момент покупки є заборгованість по ній — отже підвищеного кешбеку не буде.»
БГГГ. банк написав, що гроші білої картки відокремлені від чорної, на якій є можливість овердрафту.
А при оплаті білою, кредитний ліміт не використано.
Більш того, баланс власних та кредитних коштів може бути з великим перебільшенням власних. Є якісь дійсно поважні причини знижувати кешбек?
9 грудня 2020, 12:33
vreghlam

БГГ и прочие нечленораздельные звуки в качестве реакции
говорят только о неумении понимать прочитанное
и признавать такие факты публично.

Как правильно тут пишут - если сами не можете однозначно определится со смыслом прочитанного - обратитесь за консультацией к специалистам банка либо прочитайте ответы на часто задаваемые вопросы в разделе FAQ.
9 грудня 2020, 12:39
Ага, саме так, але лише у чиїхось уявах.
Справа в тому, що особисто мене (не)нарахування це і інше НЕ стосується. У мене немає з цим проблем.
Як і з розумінням, що недомовленості можуть трактуватися не так як планувалося. І якщо МОНО колись захоче щоб їх почали нормально і без помилок розуміти без додаткових звернень за роз'ясненнями, то нехай вчаться нормально висловлювати свої думки.
Ну а за ними може й ви почнете розуміти трохи більше, ніж перше що спало на думку, та про яке вам написали що це єдино вірне розуміння недосказаного ;)
9 грудня 2020, 14:07
«ви почнете розуміти трохи більше, ніж перше що спало на думку» - я думаю, що власне Вам варто трохи стримати політ своєї фантазії  і розуміти сказане таким, як воно є.

Умови та тарифи Монобанк, розділ 3, стаття 1, пункт 3:

Коефіцієнт Бонусу може бути звичайним та підвищеним:
(I) звичайний - застосовується, якщо на момент здійснення операції баланс Клієнта на будь-якій Основній картці monobank | Universal Bank в грн меньше 0, тобто використано Кредитний ліміт.
(II) підвищений - застосовується, якщо на момент здійснення операції, баланс Клієнта на будь-якій Основній картці monobank | Universal Bank в грн більше 0, тобто не використано Кредитного ліміту. Коефіцієнт категорії доступний для перегляду в Мобільному додатку як у виписці так і в меню Програми лояльності.

9 грудня 2020, 14:48
«Куди вже зрозуміліше ? Якщо на якійсь з гривневих карток залишок менше 0 - відсоток звичайний. 0 або більше -підвищений. Крапка. Якщо навіть це не зрозуміло - тоді, як кажуть, «медицина тут безсила...»»
Так ваше «пояснення» ж відрізняється від описаного в правилах. Пропущено про _основну_ картку. Точніше замінено на _гривневу_...
І це ви кажете що краще за інших розумієте що там написано? :)
А ще від монобанку ось така відповідь-роз'яснення у застосунку.
"Чи буде накопичуватися кешбек за
витратами з дебетної картки?

Витрати, які ви робите з Білої картки, також
будуть враховуватися при накопиченні
кешбеку.
Звертаємо увагу, що якщо в момент оплати
на кредитній картці є заборгованість, за
покупки по категоріям буде нараховуватися
195 кешбеку незалежно від того кредитною
карткою ви оплачуєте чи дебетною.
Незалежно є на кредитній картці
заборгованість чи ні, за покупки за
партнерськими категоріями буде
нараховуватися єдиний відсоток кешбеку."
Який в біса єдиний відсоток кешбеку?
Це один? Це середній? Що це в біса з їх точки зору?
9 грудня 2020, 18:39

Повторю сказане вище - якщо щось незрозуміло, то звертайтесь у підтримку. Або напишіть представнику банку тут, на Мінфіні. Або у спільноту  monobank community у ФБ. Консультаційне бюро kingcity закривається. Принаймні у цій темі.
10 грудня 2020, 10:27
«Єдиний - один і той же як для покупок в рахунок кредитних коштів, так і для здійснених за власні кошти. Його розмір вказується при виборі категорії.»
Так, тут визнаю, був неправий ))))
Дякую ;)
10 грудня 2020, 12:32

Искренне раз за вас.
Вам хватило одних суток, чтобы разобраться
в этом непростом вопросе.

Это важное достижение форума Минфина...
10 грудня 2020, 13:35
Визнати власну неправоту - це теж поступок.  Плюсую  + 15.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Обман при нарахуванні кешбеку