Зарплата на картку монобанка?

Pashtet451 11 вересня 2020, 7:41
Негативний досвід переведення отримання зарплати на картку від монобанк.
Для отримання зарплатні у держустановах картку потрібно підключити до зарплатного проекту за кодом ЄДРПОУ. Але монобанк не може підключити картку до зарплатного проекту, хоча інші банки роблять це без проблем. Крім того, для нарахування зарплати бухгалтеру потрібно надати номер мого особистого рахунку, але в тій «виписці-заяві» що надає банк для бухгалтерії вказується номер рахунку банку, а не мій особистий. Далі банк через спеціальні теги, які вони наводять, у цій заяві повинен зрозуміти, що це приходить моя зарплата і вже потім направляє її на мою картку, нажаль як завжди є «але». Не всі бухгалтерські програми працюють з ціми «тегами», а ще просто фізично неможливо вписати однаковий номер рахунку для декількох співробітників, бо вилітає помилка, а по іншому банк не може розпізнате, що це приходить зарплатня.
Прикро, але отримати зарплатню на картку монобанку поки що неможливо. Хоча в інших банках з цим проблем немає.
monobank
14 вересня 2020, 10:55
У нас дуже багато клієнтів вже отримує зарплату на наші картки.
Для цього не обов'язково мати зарплатний проект та щось підключати на нашому боці.
Проаналізували ситуацію та надіслали вам в особистому повідомленні інструкцію, для бухгалтера.

11 вересня 2020, 11:59
То что тут перечислено — это всё недостатки программ бухгалтерии, а не банка.

При ссылках на другие банки надо указывать другие банки. А то выглядит так будто «котловой» счёт использует один лишь Монобанк, а остальные 70 банков нет.
Pashtet451
Pashtet451
11 вересня 2020, 12:35
Абсолютно согласен, но они выпускают продукт, который должен работать для всех. В противном случае клиентоориентированность у них стремится к нулю, т.к. это задача банка подстраиваться под рынок и тем самым получать новых клиентов. Конкретно, у Привата нет проблем с этим, хотя по другим вопросам он меня не устраивает. Могу уточнить куда ещё получают сотрудники, ну а толку?
ivandanilich
ivandanilich
11 вересня 2020, 13:03
Банк тоже виноват, что подсовывает транзитный 2924 счет для зарплат. почему-то для выплат с фопа они дают 2620, а не транзитный
11 вересня 2020, 13:28
Подозреваю что если перечислить зарплату на 2620 то она тоже успешно зачислится.
Zhmunya
Zhmunya
11 вересня 2020, 14:41
Но не факт, что снять ее можно будет без комиссии. Скорее всего транзит сделан именно для целей учета таких поступлений для выдачи без комиссии.
smad2005
smad2005
11 вересня 2020, 16:04
Если будет идти с счета юр лица (или фопа) будет считается как зп. (с сохранением текста назначения) + не меньше минималки сумма

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Зарплата на картку монобанка?