Не відкривайте рахунок ФОП

Ruslancc 25 липня 2020, 11:06
Мав необережність відкрити р/р ФОП в недобанку монобанк.
Перед тим мав опит з банком «приватбанк». Я не знаю, що мене дьоргнулось перейти на монобанк, якби я знав, що це *** , а не банк, то ні коли б це не зробив.
І так Тепер ближче до суті, В п’ятницю підписую Договір і домовляюсь з замовником, щоб він зробив в цей ж день оплату, так як терміни виконання своїх обов’язків на понеділок ( поставка металоконструкцій). Порахувавши, що за вихідні закінчимо виготовлення і в понеділок здамо. Клієнт відправив кошти ще о 10:00 ранку суму 200тис. на закупку матеріалів, а кошти так і не зачислились. Звертаючись в тех.підтрику мені відповідають, що ні чим допомогти не можуть потрібно чекати 1-3 РОБОЧИХ ДНІ. Попереду вихідні, а в понеділок я вже мав здати металоконструкції, бо клієнту дуже горить. Маючи опит з приват банком, де кошти зараховуються в день оплати, я даже не міг подумати, що таке статись може. Прийдеться платити штрафні санкції за що вдячний монобанк.
Монобанк ви — отстой, сервіс ваший- *** , Ви нічого зробити для своїх клієнтів не можете.
Чекаю зарахування коштів і закриваю всі свої карти.
monobank
25 липня 2020, 12:21
Розуміємо, що сталася неприємна ситуація.
Платежі по реквізитам проходять лише в операційний час по системі електронних платежів.
Якщо вказані правильні реквізити і кошти надходять до банку, то вони одразу зараховуються вам на рахунок.
Банк міг не здійснити вчора платіж, регламент — до 3 робочих днів.
Для уточнення інформації, написали вам у повідомленні.

zig4free
zig4free
25 липня 2020, 16:54
Надо трясти клиента на счет каким образом он делал перевод.
Есть шанс, что перевод заказчика завис в его же банке.
Обычно такие переводы идут через СЭП НБУ и проводятся в течении часа.

Еще есть такое понятие как ДАТА ВАЛЮТУВАННЯ

ДАТА ВАЛЮТУВАННЯ– зазначена платником у розрахунковому документі або в документі на переказ готівки дата, починаючи з якої кошти, переказані платником отримувачу, переходять у власність отримувача. До настання дати валютування сума переказу обліковується в обслуговуючих отримувача банку або в установі – учасників платіжної системи.
Порядок застосування дати валютування для банків установлюється нормативно-правовими актами Національного банку України.
Різновидами Д.к. є зарплатна, студентська та пенсійна картки.
Італій .
Італій .
25 липня 2020, 19:24

Так это стандартно для банковских переводов, это не проблема именно Монобанка, в любом украинском банке может повториться эта ситуация. И потому в пятницу во второй половине отправка срочных платежей проблематична — дойдет платеж или нет зависит от очень многих факторов.

Маючи опит з приват банком, де кошти зараховуються в день оплати

В Монобанке платежы также обычно зачисляют в день перевода. Но это не строгое правило, может быть и иная ситуация. Причем хочу подчеркнуть что прохождение платежа зависит от обеих банков: и банка отправителя, и банка получателя (в данном случае Монобанка). Потому автоматом винить именно Монобанк — безосновательно.
Ruslan19950603
Ruslan19950603
26 липня 2020, 0:00
О, віталька тут як тут. Ти так і не відповів потскріншотам. Звинувачувати можеш безпідставно. А за свої слова не відповідаєш
26 липня 2020, 1:41
Если перевод с привата на приват, ественно он может быстро пройти. А так при отправке с привата в пятницу, они только в понедельник могут прийти (приват выставляет дату валютирования понедельник 8 утра). Хотя при отправке серед СЭП нбу приходит на моно почти мгновенно  от 15 минут до часа. (но в инструкции СЭП нбу тоже указано 3 дня).

попросите квитанцию у отправителя с указанной датой валютирования, если там стоит понедельник, то нет оснований на вас вешать штраф.

как я понимаю, если бы банк сразу отобразил деньги на балансе до поступления, он по сути выписал бы вам овердрафт и стянул бы комиссию за пользование овердрафтом, у пумба такие приколы были.
26 липня 2020, 1:51
Для полноты картины забыл добавить, что банк обязан начать выполнять перевод только под конец операционого дня, так как отправитель имеет право его отменить до конца операционого дня. у привата конец операционого дня пятницы это воскресенье. Если отправитель не указал дату валютирования или не использовал СЭП нбу (обе опции могут быть платные), то чья тут вина за несвоевременная доставку
Anrey12
Anrey12
27 липня 2020, 9:59
Платежки с отметкой банка недостаточно? Гарантийное письмо и/или договор отсутствует?

Прийдеться платити штрафні санкції- что мешает отгрузить клиенту в срок или клиент ненадежный?
Ганна Ганна
Ганна Ганна
18 квітня 2023, 10:30
Цікаво, як вирішили питання. Клієнт переплатив штрафи? Чи Банк пішов на зустріч? Взагалі це халепа

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903