Фин Мониторинг 2 раз на те же грабли

Ukrainelike 7 липня 2020, 12:06
Попал на проверку второй раз за полтора месяца
Я работаю трейдером финансовых рынков в Форекс компаниях Amarkets, Alpari, Pepperstone с последними работою через PayPal(Я резидент Италии). Чтоб получить деньги с PayPal в Украине нужно использовать посредников. Я предоставил банку выписку с торгового счета с прибылью 882$ за этот месяц(01-07.07), предоставил выписку за последних 4 месяца с прибылью 2800+-(И это только один брокер). Предоставил выписку с другого банка. Предоставил им объявления посредника.
Что интересно я им это предоставлял и в первый раз, то есть они об этом уже по факту в курсе… Но нужно же потянуть время… затянуть процесс. Особенно веселит что на черную — зачислим без проблем, а вот на белую — невозможно… И еще то что меня заставляют написать заявления о якобы «ошибочном зачислении» на белую карту!!!

ЭТО КАК? НА Белую карту деньги незаконные??? А вот на черную все норм??? Это как??? Офигительный фин мон
monobank
7 липня 2020, 13:37
Давайте проверим ситуацию по вашему счету на текущий момент, написали вам в личные сообщения.

7 липня 2020, 13:23
Странные ты вопросы задаешь. :D
Anrey12
Anrey12
7 липня 2020, 15:40
Резидент Италии должен платить ндфл в Украине?
7 липня 2020, 15:53
Чувак также является резидентом Украины.
ROPEDE
ROPEDE
7 липня 2020, 16:43
Поняття «резидент» та умови набуття платником податку статусу резидента України встановлено пп. 14.1.213 ПКУ, зокрема, фізична особа – резидент – це фізична особа, яка має місце проживання в Україні.

У разі якщо фізична особа має місце проживання також в іноземній державі, вона вважається резидентом, якщо така особа має місце постійного проживання в Україні; якщо особа має місце постійного проживання також в іноземній державі, вона вважається резидентом, якщо має більш тісні особисті чи економічні зв'язки (центр життєвих інтересів) в Україні. У разі якщо державу, в якій фізична особа має центр життєвих інтересів, не можна визначити, або якщо фізична особа не має місця постійного проживання у жодній з держав, вона вважається резидентом, якщо перебуває в Україні не менше 183 днів (включаючи день приїзду та від'їзду) протягом періоду або періодів податкового року.
Достатньою (але не виключною) умовою визначення місця знаходження центру життєвих інтересів фізичної особи є місце постійного проживання членів її сім'ї або її реєстрації як суб'єкта підприємницької діяльності.
Якщо неможливо визначити резидентський статус фізичної особи, використовуючи попередні положення цього підпункту, фізична особа вважається резидентом, якщо вона є громадянином України.
Достатньою підставою для визначення особи резидентом є самостійне визначення нею основного місця проживання на території України у порядку, встановленому цим Кодексом, або її реєстрація як самозайнятої особи.
7 липня 2020, 18:49
Вот именно.
Исходя из того что у автора темы есть карта монобанка — он является резидентом Украины.
Без прописки банки не выдают кредитки.
8 липня 2020, 2:43
А может гражданином? налог платится там где человек больше живёт
7 липня 2020, 22:38
Я плачу налог в другой юрисдикции с которой с Украиной заключен договор об избежании двойного налогообложения.
ivandanilich
ivandanilich
7 липня 2020, 14:26
В обязанности банка не входит уплата НДФЛ
7 липня 2020, 14:27
Банки обязаны выявлять, блокировать и докладывать компетентным государственным органам, в частности Государственной Службе финансового мониторинга, о всех операциях, подлежащих контролю.

Думаю в банке не идиоты работают, и как я догадались, что у клиента проблемы с уплатой налогов (НДФЛ).
7 липня 2020, 18:15
1076 гк
7 липня 2020, 18:50
Удачи
7 липня 2020, 18:59
По вашему мнению закон о финмониторинге идиоты принимали?
8 липня 2020, 2:46
Нет такого закона о фин мониторинге
8 липня 2020, 12:08
8 липня 2020, 17:31
Это закон о фин мониторинге? какая связь с 1076 гк

Цей Закон спрямований на захист прав та законних інтересів громадян, суспільства і держави, забезпечення національної безпеки шляхом визначення правового механізму запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення (далі — запобігання та протидія).
7 липня 2020, 22:46
1)Деньги отпустили в течение 3 часов + 2)Установили лимит 10000 грн(при том что я предоставил доказательство зароботка 800$ в неделю) что мной воспринято как шутка не больше... 3)Налог платится в другой юрисдикции с которой заключён договор об избежании двойного налогообложения.(доход меньше 2млн евро) 4)На чёрную зачислим, на белую нет ибо ни имеют понятного происхождения - Все что вам нужно знать)

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Фин Мониторинг 2 раз на те же грабли