Шахрайські дії Монобанку.

Елена Грязнова 21 травня 2020, 16:47
У мене є карта Монобанку. З 21.03.2020 року почалися незрозумілі списання коштів у розмірі 495 грн. і навіть не відображалося у моєму додатку Монобанк на телефоні. Про шахрайське списання коштів мені стало відомо лише 21.04.2020 року, коли це нарешті відобразилося у додатку. Я звернулася до менеджерів Монобанку, мені відповів Сергій, який написав, що списання здійснюються через регулярний платіж додатку Гугл Градієнт без підтвердження у самому додатку банку. До самого додатку я не прив'язувала картку Монобанку, вона підтягувалася автоматично, без мого дозволу. Я видалила з телефона додаток Гугл градієнт, звернулася зі скаргою до Гугл Градієнта, але 21.05.2020 року знову здійснилося списання коштів у сумі 495,00 грн без мого підтвердження. Я зателефонувала на гарячу лінію Монобанку і мені допомогли лише тим, що без мого дозволу заблокували мені мою карту. Монобанк в моєму випадку робить все без дозволу клієнта — підвязує кредитну карту до інтернет — сервісу, блокує карту без дозволу клієнта, але тільки не допомагає йому. Напевно у цьому банку не чули слова клінторієнтовність. Без мого дозволу і підтвердження у додатку було списано 1485 грн.
monobank
21 травня 2020, 16:51
Розуміємо, що сталася неприємна ситуація.
Ми автоматично не підв'язуємо картки до сервісів.
Для детальної перевірки інформації, написали вам в особистому повідомленні.

21 травня 2020, 19:33
При чем здесь мошейничество и Монобанк?
Банк выполнил требования платежной системы, а данные вашей карты волшебным образом стали известны приложению на вашем телефоне, которое и списывало средства согласно оформленной вами подписки — жалуйтесь в Гугл Градиэнт, если вы не оформляли подписку.
OkeyDoki
OkeyDoki
21 травня 2020, 23:25
О неплохой ответ. Грамотно и понятно. Молодец. Кстаты там ботам говорят премия будет. Как думаешь сколько процентов коллега?))
22 травня 2020, 6:29
Без малейшего понятия о ваших коллегах - у них и спросите.
Італій .
Італій .
23 травня 2020, 6:53
Монобанк даже если бы захотел — не смог бы подписать карту клиента на подписку в приложении. Потому что эта процедура делается не банком, а карточной платежной системой. Банк во всей этой процедуре лишь авторизует запрос пришедший от платежной системы и инициированный самим приложением.

Последующие списания делаются на основании первой авторизации: от платежной системы банку приходит запрос и он его удовлетворяет, потому что по правилам платежной системы он и не может сделать иначе.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903