МОНОБАНК БЕЗПІДСТАВНО БЛОКУЄ КОШТИ (питання вирішено 20.04.20)

Маю картку МОНО близько пів року. Кредитів не брав. За цей час загальний рух коштів до 10 тис.гривень. (заблокували Інтернет банкінг точно не можу глянути).
Останні три місяці руху взагалі не було. Залишок 2 грн.
Сьогодні 17/04/2020р. вирішив скористатись ( мався оренду проплатити та єсв), поповнив картку через термінал МОНОБАНК (майже без черги і 0 комісія ) на 7200грн. Банк на почту прислав лист — Шановний клієнт поповнюйте картку також в банках партнерах і т.д. Кошти на рахунку, сучасні- інтернет банкінг все бачу.
Спробував зробити переказ, а нічого не виходить ліміт не дозволяє.
Набираю оператора, від каже -Зараз розберемось. Бере тричі «Почекайте» і видає- Ми не можемо продовжити ваше обслуговування в нашому банку ,( і в зуби) на основі накопиченої інформації з різних джерел, тому Ви не можете робити проплати. УПС. ДОбре, кажу верніть кошти і я сам розірву з Вами відносини. Чому не попередили про своє рішення, чому не заблокували картку? щоб я не міг поповнити. МОНО: — А давайте в вайбер.
Заходжу в вайбер пишуть, те саме.
Як забрати гроші? Моно: Пишіть заяву і скиньте фото на ел.адресу(текст заяви запропонували ). Скидаю.
Скільки чекати? Моно: З досвіду 1-3 дні.
Круто.
Минуло 2 години. Заблокували інтернет банкінг, з якогось дива. Що на рахунку не бачу. ПОки пишу взагалі інтернет банкінг на телефоні обновився і я для нього «Новий клієнт».
Заходжу на свою почту прийшов лист від АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК», підписаний з повагою Монобанк, про розірвання ділових відносин з 27 квітня 2020року, ст.10 Закону України «Про запобігання… (відмивання )доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фін.розповсюд. зброї масового знищення», далі пропозиція звернутись в банк для закриття рахунку до 27/04/2020р., і одразу прописана процедура, що у випадку не звернення кошти зарахують на транзитний рах., де вони будуть обліковуватись до звернення.

До чого все це пишу — «Шановні клієнти» не працюйте, а хто там — тікайте з Онлайн банк МОНОБАНК, працюють на власний розсуд, заблокували кошти, а ти сиди і думай віддадуть чи ні, нервів просто нема за власні кошти, і де цей банк, до кого звертатись, якщо через суд, на жаль не з нашими банками…
Не думайте, що я останній кому так «пощастить », а в тім дивітся на Ваш розсуд.

Остання подія: Прийняли мій лист в обробку.

Такий день п'ятниця перед Великоднем.
monobank
monobankua 17 квітня 2020, 18:39
Вибачте нам, будь ласка, за цю ситуацію. Ми завжди намагаємося надавати тільки якісний сервіс. Хочемо проаналізувати ваші діалоги зі співробітниками та виправитися. Вже написали вам в особистих повідомленнях.
Полезный комментарий
TERALEX 20 квітня 2020, 15:47
20.04.2020р. о 13.55  залишок коштів з картки МОНО був зарахований на мою картку в іншому банку (картка була вказана в заяві ) . По грошам претензій нема .

Італій .
Італій .
18 квітня 2020, 6:00
Тикайте з банка, ребята с мутными операциями.
GGeasyWay

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / МОНОБАНК БЕЗПІДСТАВНО БЛОКУЄ КОШТИ (питання вирішено 20.04.20)