Швидкість обслуговування 19го століття

Андрей Воронин 18 березня 2020, 16:10
Уявіть собі що в такому сучасному і мега прогресивному банку, щоб отримати квитанцію про оплату з печаткою, потрібно чекати 24 години, 24 години карл! Це повний треш, самий повільний банк в Україні для отримання квитанцій. Працівники у відділенні м. Львів, пр-т Шевченка 27, навіть не знають яка процедура для цієї операції, один каже одне, інший інше, третій який типу знає зараз на обіді і буде через 45хв, ніякої допомоги по суті, тільки купа змарнованого часу!

А підтримка Monobank не може внятно сказати як подати скаргу, для цього потрібно було 4 рази ставити запитання, у вас там спец відбір?
monobank
18 березня 2020, 20:13
Приносимо вибачення за цю ситуацію. Дійсно, у відділеннях співробітники не знають про наші внутрішні процедури. В разі, якщо клієнту потрібна довідка терміново, ми робимо все можливе, щоб якомога швидше зробити довідку та надіслати її зручним для вас способом. Перевірили діалоги зі співробітниками підтримки та провели роботу, щоб більше така ситуація не виникала.

Італій .
Італій .
18 березня 2020, 19:35
Це повний треш, самий повільний банк в Україні для отримання квитанцій.

А зачем они нужны, квитанции эти? И какой банк выдает их быстрее?
Андрей Воронин
Андрей Воронин
23 березня 2020, 12:39
Мені потрібна була квитанція для державної організації. Любий інший банк видає квитанцію або ставить печатку на роздрукованій квитанції без таких затримок.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Швидкість обслуговування 19го століття