Кешбек (Питання вирішене 13.01.2020)

Maryna2019 13 січня 2020, 19:49
Зареєструвалася за посиланням друга. Але обіцяного кешбеку не отримала ні я, ні друг. Хоча було вказано, що кешбек прийде, коли я активую картку. Карта давно активована. То як? Чекати кешбек чи марно?
А також, коли реєструвалася ввела свій номер Київстар — написало, що цей номер вже використовується, хоча такого бути не може. Я на нього точно карту Монобанку не відкривала і номер у мене більше 10 років. Запропонувало натиснути кнопку, щоб мені передзвонили для вияснення ситуації — натиснула, ніхто так і не передзвонив. Зареєстровалася на Лайф, на щастя, він виявився «вільним».
monobank
14 січня 2020, 18:57
Приносимо вибачення за незручності.
Для перевірки інформації зі зворотнім дзвінком, написали вам в особистому повідомленні.
Полезный комментарий
Maryna2019 13 січня 2020, 22:51
Питання закрите. Пишу це, бо не можу видалити «відгук». Дякую за допомогу:)

corsww
corsww
13 січня 2020, 20:06
Чушь людей которые получают карту не для того чтобы пользоваться а чтобы получить кешбек за акцию скучна и не интересна. А тем более чушь про их номера мобилок.
Самое странное, что найти сайт и вывалить людям на голову этот бред соображения хватает. А позвонить в службу поддержки нет. И решить вопрос за минуту две. Хотя этот номер не найти вообще мозга надо не иметь. Из чего я делаю вывод что главная цель таких отзывов просто лгать и клеветать. А это вдвойне скучно.
13 січня 2020, 21:54
Якщо Вас цікавить для чого я її зробила, відповідаю: розплачуватися в транспорті за допомогою пейпас. А кешбек як бонус, на який я, здається, маю повне право, так як виконала всі умови і хочу дізнатися, що не так. У мене є скріншот як доказ того, що на мій номер Київстар уже є реєстрація. Але сюди його(скріншот) прикріпити не можна, тому вважайте це й далі наклепом. Я не люблю спілкуватися по телефону, якщо того не вимагає випадок. В даному випадку мені не «горить», тому можу почекати відповіді. А от у Вас я бачу багато часу, щоб перечитувати коментарі, або як Ви кажете «чушь, бред» та ще й коментувати їх:)
13 січня 2020, 22:06
Времени на звонки нет, на общение в месенжере (три на выбор) нет, а регистрироваться на Минфине предварительно потратив время на его поиск — есть.

Если действительно в приложении Моно произошел какой-то сбой и оно не приняло номер Киевстара — как тех.специалисты Монобанка узнают о проблеме если, цитирую, «Але сюди його(скріншот) прикріпити не можна».
13 січня 2020, 22:07
Перечитайте, будь ласка, ще раз. Я не писала про те, що немає часу на дзвінки:)
13 січня 2020, 22:10
Мадам, за время, проведенное на этом сайте, уже раз пять можно было позвонить или написать в Моно и передать им информацию о проблема, а возможно уже и ответ получить.

У меня на общение редко уходит более пяти минут, даже если «операторы сейчас заняты»
13 січня 2020, 22:12
І я не шукала спеціально Мінфін, я шукала інформацію, яка мене цікавила в першому повідомленні, побачила, що тут люди діляться проблемами, запитують і ж фідбек. Написала. Не очікувала, що це викличе таку реакцію, тому що, здається, все мною написане було не в негативному ключі. А завдяки Вам, Віталій, я дійсно побачила, що у додатку є месенджери на вибір, де можна задати питання, що цікавлять. Каюсь, першим ділом полізла в Гугл, не в додаток.
13 січня 2020, 22:13
Вопросы в другом разделе

Тут отзывы.
13 січня 2020, 22:14
Дякую Вам, чоловіче.
13 січня 2020, 22:51
Корисний коментар
Питання закрите. Пишу це, бо не можу видалити «відгук». Дякую за допомогу:)

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Кешбек (Питання вирішене 13.01.2020)