Ми й самі не любимо зайву бюрократію

jingobongo 26 грудня 2019, 22:02
Користуюсь послугами монобанку вже 2 роки, кредитів не брав, навіть навпаки, користувався активно, багатьом порадив, нещодавно навіть віддав першість в оному опитуванні.Але якось несподівано мою карту блокують… переписка з банком і ось уже більше місяця моя карта заблокована а перевірка все ще триває.Беручи до уваги велику кількість таких випадків і занадто довгий термін їх вирішення можу сміло заявити — ви любите бюрократію.
monobank
monobankua 27 грудня 2019, 18:37
Розуміємо, що ситуація достатньо неприємна, однак Банк перевіряє абсолютно всі платежі, які зараховуються на рахунки нашим Клієнтам. Як тільки надана вами інформація буде перевірена, наші фахівці обов'язково зв'яжуться з вами і нададуть відповідь.

ivandanilich
ivandanilich
26 грудня 2019, 22:53
Там давно уже так, банк только в начале был дружелюбным и отзывчивым, а как набрал массу клиентов, скатился на днище
26 грудня 2019, 23:23
Просто так карту не блокують, очевидно були якісь операції, які потребують пояснення, чи підтвердження походження коштів.
Zhmunya
Zhmunya
27 грудня 2019, 22:46
Не соглашусь. Если была бы ответсвенность банка перед клиентом за неправомерную блокировку карт, то думаю и приват и моно этим бы не злоупотребляли. А так можем только догадываться кто прав или нет.
Закон по финмониторингу не имеет противовесов — он даёт право и н на устанавливает ответственность для банков перед клиентами.
Тот кто писал этот закон явно не думал об этом.
Toxa David
Toxa David
28 грудня 2019, 10:14
Согласен. Закон по финмониторингу - очень хитрый закон, и должен применяться только если есть «обоснованные подозрения». А вот с обоснованием и проблема. Банки себя не отягощают обоснованием и тем более не предьявляют это обоснование клиенту и по поводу или без повода просто блокируют счет прикрываясь законом. Противовес необходим или хотя бы предьявление клиенту четкого обоснования.
28 грудня 2019, 10:41
В тім то і справа, що закон дуже хитрий і у ньому мало конкретики. Ніяких чітких критеріїв «обгрунтованих підозр» закон не дає і фактично будь-яку операцію можна підігнати під поняття «підозрілої». Не думаю, що банк зацікавлений у зайвій бюрократії і навряд чи хоче отримувати негативні відгуки і скарги клієнтів, але напевне не треба Вам нагадувати скільки банків було оштафовано у 2018-19рр. за порушення фінмону.
mary27
mary27
27 грудня 2019, 1:03
''Монобанка'' превратилась в ''монодно''.
Ukrainian99
Ukrainian99
28 грудня 2019, 21:48
Закони всі «хитрі» а от банк не може пояснити свої дії чи бездіяльність... От коли синусоїда успіху візьме напрямок до низу, тоді ці йолопи-менеджери проекту будуть без мила кожному клієнту лізти в дупу, але вже буде пізно.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Ми й самі не любимо зайву бюрократію