Незрозуміла ситуація

Євгеній Кравець 16 жовтня 2019, 18:04
Уже третій місяць користуюсь картою, перевожу на неї всю ЗП майже 18к. Грн і з неї уже розраховуюсь. Але кредитний ліміт не можу відкрити хоча кредитна історія ідеальна усі кредити та розстрочки закривались мною достроково, як пояснили мені знайомі які довше користуються послугами цього банку причина втому що в анкеті я указав що я ВІЙСЬКОВИЙ і усі знайомі які вказували в анкеті належність до різних військових формувань не змогли отримати кредит. А ті хто вказав в анкеті «ліву» професію держслужбовців секретарів, помічників і т.д. кредит отримували одразу а не відписки про 100500 причин розрахування кредитного ліміту для кожного окремо.
Так у мене запитання чому до військових таке ставлення?
monobank
monobankua 16 жовтня 2019, 18:45
Розумію, що ви розраховували на інший результат. Однак розрахунок кредитного ліміту не враховується за одним лише місцем вашої роботи, при його розрахунку наша скорингова модель враховує велику кількість параметрів, які впливають на його надання. Зі свого боку ми рекомендуємо продовжувати користуватися картою, це дозволить нам ближче з вами познайомитися. Також подавати заявки на збільшення кредитного ліміту в додатку, якщо банку знадобиться додаткова інформація про вас, то вам буде запропонована анкета для заповнення, що теж нам допоможе в розрахунку кредитного ліміту.

16 жовтня 2019, 20:40
Ну тут всё просто. Военнослужащим льготы по начислению процентов а это убыток. Не говоря уже… не дай Бог конечно. Нет они вас конечно же уважают и даже лицемерно уронят скупую мужскую слезу в случае гибели. Но денег не дадут.
16 жовтня 2019, 23:00
Причина? По примеру других лиц- все берут кредит а потом резко идут на службу, зная что банк не имеет права начислять вам штраф, проценты. Вопрос что удивительного в том что банк перестраховывает себя же? Ведь он не знает что на уме у клиента
Dаrk Lite
Dаrk Lite
16 жовтня 2019, 23:48
Для этого у них есть своя система -которая определяет лимит...хотя я считаю неправильным выдавать карты без проверки доходов
17 жовтня 2019, 6:31
Ну да точно. Вот автор тоже резко указал в своей анкете что он военнослужащий да?НЕ знают что на уме у клиента? тоже верно. А вдруг тому вздумается погибнуть в бою за страну?Вот это он кинет банк  не правда ли?
Вот что погубит эту страну так это три зверя , жадность, тщеславие и лицемерие.
Потому что баксы баксами, но нужно иметь хотя бы что то похожее на совесть.
17 жовтня 2019, 6:52
Я говорю о другом. Автор сегодня получает кредит, снимает все деньги и на правах военного переходит на льготный кредит, без всех штрафных санкций вот о чем я. Погибнуть за страну- прости автор сам выбрал профессию, его не заставляют служить по контракту. Если же и проходите службу добровольно то не нужно из этого делать геройство- на сегодня это больше способ заработать денег, нежели другие ценности
Італій .
Італій .
17 жовтня 2019, 6:53
Дурная льгота от государства — адекватная реакция бизнеса.

Все так же как с льготным проездом пенсионеров в маршрутках.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank