Просто розвод

21755481 7 листопада 2018, 5:53
Потрібен був кредит, вислав всі документи погодили на 10000грн, шукав відділення не можливо знайти, знайшов карт не було, через день подзвонили сказали що самі принесуть, принесли, на карті 0грн, питаю що за байда, кажуть користуйся як звичайною картою кладки депозит, ну ***, якби був депозит то любий банк за десять хвилин відкривши і карту дав, куди дивиться Мінфін.Ні в якому разі не зв'язується з Монобанком.Хочеш зганяти свій час зразу дзвоніть до нас МОНОБАНК. Оце про них.Дякую.Це для людей які прочитають та відвернутися від них.
monobank
7 листопада 2018, 12:52
Дужше шкода, що у вас склалась така думка :(
Кредитний ліміт розраховується індивідуально для кожного клієнта. Після отримання картки, ви можете ще раз створити заявку та додати документи, які підтверджують ваш дохід. При реєстрації вказується лише попередній розрахунок. А вже після отримання картки банк приймає остаточне рішення.
Сподіваємось, що ми і надалі продовжимо співпрацю.

7 листопада 2018, 10:27
Цікаво, чи 21755481 не має нічого спільного з Manolo? Дуже схожий по тематиці і стилю написання відгук.
21755481, якщо Ви і Manolo — одна особа, то відповіді на ці питання Вам вже дали, якщо ні — почитайте коментарі до його відгуку. До речі, до чого тут Мінфін?
Manolo
Manolo
8 листопада 2018, 7:59
Твій комент нвгадує нашу владу… хто проти той агент кремля… а таких понад 90 відсотків… так і тут… пишутт хвалебні оди свої проплачені люди.Цій компашці треба якось рекламуватмсь.Благо дурнів ще багато у нас які вірять тільки потом плакатись будуть коли залетять
8 листопада 2018, 13:53
По-перше, ми на брудершафт не пили, тому тикати мені не потрібно. По-друге, Ви так і не спромоглися хоч якось аргументувати свої заяви, тому вони і гроша ломаного не варті, це просто пусті викрики. Спонукає Вас до таких «промов» бажання зробити «дрібну пакость» банку, на який Ви образились із-зі невидачі кредиту. А проаналізувати чому це сталось Ви не хочете або не можете.Взагалі правий був 7889 коли порадив мені не тратити час на дискусію з Вами, це марна справа. Тому на все добре, успіхів.
RuslaNiko
RuslaNiko
8 листопада 2018, 7:42
Даже если и не Manolo, то таких очень много которым не открыли кредитный лимит. люди обижаются. а поискать отзывы о продукте перед оформлением карты почему то времени не хватает. ведь очень много инфы что кредитный лимит могут не дать сразу. в конце концов головой подумать и оценить какие данные о тебе в бюро кредитных историй совсем времени нет. если там тебя вообще не знают или на тебе висит задолженность уже просроченная, то какой же может еще лимит
8 листопада 2018, 13:35
На жаль є багато людей, які взагалі неспроможні головою думати і робити якісь логічні висновки. Зате кричати «Ганьба, сволочі… і т.д.» -так у перших рядах.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank