Не можу дистанційно отримати доступ до свого рахунку

Уляна Третяк 28 січня 2022, 15:55
Мені клієнт помилково оплатив за консультацію в Кредобанк. Не знаю чи гроші взагалі прийшли. По телефону з горем вдається витягнути інформацію, що ніби коштів і нема. Зайти в клієнт банк не можу — застарів пароль. Відновити систему не можу, бо треба роздрукувати сертифікат і принести в банк. І це в 2022 році!!! Йти в банк.!!! Друкувати сертифікати!!! Технічна служба підказала встановити додаток. В додатку зареєструватися не можу, бо не приймає мій номер телефону, який не є Фінансовим. К**ва!!! цей телефон поставлений в анкеті клієнта ще в 2020р., але не є фінансовим! То чого тоді менеджер не зробив його фінансовим при першому зверненні клієнта? На гарячій лінії зробити номер телефону фінансовим не мають права. Знову кажуть треба йти у відділення.
Банк не прогресивний, хто звик до оперативності, як у Приваті чи Моно, в цьому банку нічого робити. Вони застряли десь в 2000х.
Кредобанк
Kredobank 31 січня 2022, 16:00
Дякуємо за зворотний зв’язок стосовно дистанційного обслуговування. Повідомляємо, що Ваші зауваження доведено до відома профільних підрозділів банку.
Разом з тим, для відновлення доступу до системи дистанційного обслуговування та/або встановлення фінансового номера телефону Вам дійсно необхідно звернутись у будь-яке відділення АТ «КРЕДОБАНК».

Три літри
Три літри
28 січня 2022, 16:17
Банк прогрессивный, непрогрессивные разве что клиенты у которых реквизиты счёта случайно находятся ихними клиентами.
Уляна Третяк
Уляна Третяк
28 січня 2022, 16:26
Або сам клієнт, який не вміє читати «увага! змінено банківські реквізити»

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку

Головна / Банки України 🏦 / Кредобанк 💰 / Відгуки про Кредобанку 📝 / Не можу дистанційно отримати доступ до свого рахунку