Помилкове повідомлення про несплачену заборгованність

Три літри 29 липня 2021, 10:24
Відкрив рахунок в Ізібанку зимою, невдовзі після офіційного запуску. Спочатку мав картку без кредитного ліміту, весною вирішив що не завадить — банк не відмовив.

В травні в перший раз скористався кредитним лімітом і тоді все наче вийшло добре — у червні з’явилась інформація про те скільки треба сплатити до кінця місяця, погасив цей борг і спокійно користувався карткою далі. Деякий час картка була положительним балансом, але десь 29−30 червня знов пішла в мінус.

Першого липня побачив повідомлення про те що потрібно сплатити мінімальний платіж до 30 липня. Але ж на той самий час мінімальний пратіж вже був сплачений, про що свідчить інформація зі сторінки кредитного ліміту. Тож я не звернув уваги вирішивши що просто розсилка повідомлень була сформована раніше, до того як був перерахований обов’язковий платіж.

Але в середині липня таке повідомлення з’явилось знов. Тоді я вирішив поспілкуватись з підтримкою бо тут щось одне з двох: або застосунок банку невірно відображає мені мою заборгованність, або банк помилково розсилає попередження клієнтам які насправді немають боргів перед банком. Служба підтримки відповіла що заборгованності в мене немає і сплачувати нічого не треба. Ну О К, добре.

Але сьогодні я знов отривам таке повідомлення
І знов на сторінці кредитного ліміту немає ніякого боргу — наступна сплата до кінця серпня, не липня.

Знов поспілкувався зі службою підтримки, знов отримав підтвердження що боргу в мене немає. https://x0.at/gytf.png
Але проблема з повідомленням є.

Не маю бажання ставити експетимент, тож сплачу сьогодні цей нібито борг. Але усім клієнтам мабуть треба бути дуже уважними щоб випадковано не попасти в список боржників, ще й з передачей цієї інформацію до кредитних бюро.

3 серпня 2021, 14:41
Комментарии на странице отзывов не сохраняют переносы строк.

А форматирование возможно исключительно с помощью HTML-тегов добавленных вручную.
izi1expert
izi1expert
5 серпня 2021, 14:32
Спробуйте звернутися до їх служби підтримки, можливо PUSH надійшли помилково, а якщо повідомили, що заборгованість відсутня — відповідно інформація про її наявність не буде передана до бюро
7 серпня 2021, 16:48
Два рази звертався, вони сказали що заборгованості немає.

Курс валют в izibank

Курс валют в izibank

Головна / Банки України 🏦 / izibank 💰 / Відгуки про izibank 📝 / Помилкове повідомлення про несплачену заборгованність