Закриття відділення в м.Пологи

1). Говорять, що закривають лише відділення, але віриться не дуже, оскільки пенсію теж сказали переводити до іншого банку або на пошту, хоча картка для виплати пенсії в Індустріалі дійсна ще півроку, а банкомат в Пологах є. (Або був? Я вже ні в чому не впевнена).
2). Не віддають кошти по Строковим вкладам прикриваючись строком договору. Є величезне побоювання, що до 10-го місяця, коли закінчіться той самий договір ми взагалі кінців не знайдемо і гроші подаруємо невідомо кому. Поки що нам наобіцяли три короби, а замість грошей дали номер телефону, сказавши: дочекайтеся терміну виплати, підійдіть до банкомату, але не того, що встановлений біля банку, а міського, тобто наш місцевий демонтують. (А чи не жде така ж участь 2-й банкомат? Гарантій немає). Зателефонуйте до регіонального відділення і заберете гроші, звичайно, не всі одразу, і тільки в тому випадку, якщо в банкоматі взагалі будуть гроші.
3)Договір пролонгували 2 місяці тому, невже на той час вони ще не знали, що закриваються? Чому не попередили? Чого зараз все проходить в авральному режимі?

Курс валют в Індустріалбанку

USD 39.4 40