alloshka 14 травня 2015, 22:10
В 1 черзі відсотки отримала. В другій черзі в списках немає.
Депозит закінчився 5 січня гривневий, що лежав на місяць і 19 січня валютний, що лежав на півроку. Чи можливо, що суму гривневого приєднали, до валютної, яка мабуть була пролонгована на півроку.?
На гарячу дозвонитися неможливо. Обо нічого не знають, або не беруть трубки.
lerom 14 травня 2015, 12:28
Отримав депо в Укргазбанку, все чітко, сума 120 тис. Позвонив на гарячу лінію записався, прийшов і забрав.
Ольга Шевченко 13 травня 2015, 20:04
Я получила сегодня свой депозит и проценты, с одной стороны радостно а с другой грустно… подсчитала и ахренеть.… потеряла кучу денег… если-бы не положила в этот… банк а держала в банке с крышкой то не потеряла 8.500 $.
vadim0n 13 травня 2015, 16:20
Хтось отримав депозит який закінчився до 21 квітня через Приватбанк?
MahnoSpirit 13 травня 2015, 11:14
Выплату остатка «депо» Кредит Днепр осуществил в назначенный день и время(Запорожье), то есть сегодня.Пришел, увидел, наследил :)

Оформление около 10 минут + ненавязчивая агитация к ним на депозит или кредитку.

Отношения с «Имексом» завершены: «Имекс»—… Деньги вернули «другие люди».

Всем удачи.
velena 12 травня 2015, 14:08
З 12 травня 2015 року «ІМЕКСБАНК» здійснює виплати коштів вкладникам за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився до 21 квітня 2015
mazaj 12 травня 2015, 13:19
Много отделений, карты Виза и Мастеркард.
Высокие проценты по депозитам.
Низкие проценты по кредитам.

По сути — релиз Фонда
www.fg.gov.ua/news/ogoloshennya-pro-zdiysnennya-viplat-vkladnikam-at-imeksbank-za-dogovorami-bankivskogo-vkladu-strok-diyi-yakih-zakinchivsya-do-21-kvitnya-2015-roku-vklyuchno-1267.html

Выплаты продолжаются
Ekaterina1999 11 травня 2015, 22:52
Одесская обл. Банк-Агент Південний, «ИмексБанк» не доплатили % за мес. должны были выплатить 569 грн., в итоге выплатили 330 грн. спросили в отделении Південного, они говорят что не имеют информацию почему так… им только счет пришел на сумму 330 грн., но взяв наш договор и подсчитав % действительно сказали что не совпадает… Что в этом случае делать??
Weltin 11 травня 2015, 18:54
В місті Рівне є лише одне відділення «Банку Михайлівський». Проте, чомусь саме його Фонд Гарантування Вкладів призначив виплачувати кошти вкладників збанкрутілого «Імексбанка». І це в той час, коли в Рівному є досить багато достойніших і потужніших банків! Кому це вигідно?

Відповідь з’явилась, коли я спробував отримати гроші, перераховані Фондом Гарантування Вкладів на моє ім’я в «Банк Михайлівський». У відділенні мені відмовили у виплаті, і попри те, що людей майже не було, сказали зателефонувати в Київ і записатись у чергу. Отож, банк вирішив де-який час безкоштовно покорстуватись чужими грішми. Але йому цього не достатньо, і він вирішив пограбувати мене ще й тим, що примусив мене відкрити не потрібний мені картковий Рахунок, на який він покладе і буде тримати перераховані мені гроші. За відкриття рахунку я мушу заплатити 25 грн. і ще щомісяця банк буде забирати в мене відсотки із моїх грошей за перевищення ним-же встаноленого ліміту «по зняттю готівки з Рахунку». Хіба це не грабунок?

Спочатку думав відкрити депозит в «Банку Михайлівський», проте, вчасно виявив що він мало чим відрізняється від збанкрутілого «Імексбанка» і так само… своїх клієнтів.
vasilisa878 8 травня 2015, 19:52
Проценты по вкладу без проблем получила в привате в течение 10 минут: оформили за пять минут и выдали тут же в кассе. Тело депозита сказали получать во второй очереди, так как закончился срок депозита во время ВА. Где и когда будут выплачивать не сообщают, ждите.
Мінфін
Відповідь адміністратора
12 травня 2015, 16:53
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 12.05.2015).
Dmitro1974 6 травня 2015, 21:48
Отстоял очередь 2.5 часа в УкрСоц, чтобы зарегистрироваться на выдачу средств, которые были на карте, в списках нет меня, если с этими деньгами проблема, а там 2500 грн., то что будет с телом депозита 150 тыс.? Бардак как всегда, посоветовали писать, но не знаю что из этого выйдет…
alloshka 6 травня 2015, 14:20
Зареєструвалася в банку ще в перший день виплат, але банк постійно вже третій раз переносить зустрічі посилаючись на відсутність коштів в касі. В мене всього 13000. Куди звертатися? Що буде коли почнуть виплати по тілу 50 000. Мені будуть рік повертати? Картковий рахунок робити не хочу тому, що в нас в Рівному всього 1 банкомат. Кому вже виплатив цей банк відсотки? І в якому місті?
igorgusev1954 6 травня 2015, 13:30
должны были выдать через приватбанк 2246грн процентов, а выдали всего лишь 1999 и концов не сыскать
zazull2222 5 травня 2015, 23:56
м.Львів термін депозиту завершився 27 01 15р. Карточка-електрон.У списках ПУМБ відсутній.Куди поділись відсотки з карточки, де сам депозит? Працівники Імексбанку м.Львів в.Городоцька працювали повз касу? Маючи на руках три договори до кого звертатись за відповідю? Відповідь гарячої лінії імексу-по індиф.номеру відсутній.
socio2 4 травня 2015, 23:08
У меня была карточка виза для процентов по депозиту, что делать если я ее потерял, кто подскажет? На карточке должно быть около 1000 грн.
didosss 3 травня 2015, 19:48
Являюсь вкладчиком Имексбанка, перед праздниками позвонил на гарячую линию для записи по выплате вклада Имексбанка — назначили дату и время. Только что звонок с номера 0673416290. Девушка представилась сотрудником Имексбанка!!! назвала меня по имени указала дату и время записи и предложила перенести встречу из-за болезни менеджера, к которому была назначена запись, при этом указывает какой-то левый адрес по которому вообще никаких банков нет. На вопрос причем здесь Имексбанк если запись была в Кредит Днепр — невразумительный ответ, но она точно не сотрудник Кредит Днепра. На предложение назвать ФИО-должность — они не предоставляют такой информации.

Решил перезвонить на горячую линию Кредит Днепра (0800507708), ответила опреатор 70520, передал предыдущий разговор. Ответила что она в курсе данной ситуации (видать я не первый!?) и звонят сотрудники Кредит Днепра. Почему предстваляются отрудниками другого банка — непонятно. В разговоре с оператором я не указывал своих данных кто я и по какой записи — но у оператора уже готов ответ — что встречу нужно переносить. Это политика банка отттянуть выплату или выплатой занимается один человек в городе? Не так уж велика сумма возмещения чтобы совершать столько телодвижений.

Получал ли кто выплаты через Кредит Днепр — как прошла процедура?
rainbow162010 2 травня 2015, 12:28
Получили денежки через Укргазбанк без проблем.Всё оформили и выдали через кассу.У нас был социальный счёт.Позвонили на гарячую линию Укргазбанка, проверили реестр и записали на получение денег в удобном мне отделении банка.Теперь отношения с Имэксбанком слава богу закончены))). Всем желаю удачи получить свои денежки!
vadim0n 1 травня 2015, 12:38
Підкажіть, може хто більше розбираэєся в цих питаннях. Депозит закінчився 26 січня, приїхав я в своє відділення, щоб перевести гроші на поточний рахунок, але відділення на той час вже закрили. може бути таке, що імекс автоматично пролонгував мій депозит? у фонді мені сказали почекать кілька днів, може гроші прийдуть… проценти по депо прийшли і зняв…
tata2 30 квітня 2015, 19:43
что делать? и как забрать дипозит если больше 200тыс??
photocv 30 квітня 2015, 16:53
Проценти виплатили, але співробітники банку агента (укргазбанк) ніякої інформації про термін повернення тіла депозита не дали. Не надали інформації про те куди звертатися, в якій формі відносно тіла депозиту…
Головна / Банки України 🏦 / Імексбанк 💰 / Відгуки про Імексбанку 📝