webonline 26 грудня 2023, 17:52
Відділення за адресою: Київ, вул. Саксаганського, 55-А
Следует учитывать, что при оплате товара или услуги долларовой картой в валюте доллар США, банк взимает скрытую комиссию в размере 2−4%. Такая же комиссия взимается при зачислении долларов США на долларовую карту.

При этом в квитанции транзакции банк указывает верную сумму и нулевую комиссию!
Но в приложении, и реально со счета, списывается сумма с учетом комиссии.

Впервые сталкиваюсь со скрытой комиссией при списании и зачислении долларов на долларовую карту.
Банк Глобус считает это нормальной практикой?
Три літри 25 грудня 2023, 13:39
Відділення за адресою: Харків, пр-т Гагаріна, 1
Ще вчора вирішив що сьогодні зранку залагоджу пару справ у двох банках. Вчора ввчерочі запитав у служб підтримки чи будуть працювати відділення нащо отримав підтверджуючу відповідь.

Відразу хочу зазначити що я поважаю право банків закриватись на час повітрянних тривог. Відділення обох банків знаходились неподалік від місць влучання ракет, одне навіть постраждало і всі вікна були закриті OSB-листами. Сьогодні повітряна тривога об’являлась вже три рази, між ними були невеликі перерви.

В першому банку успішно оформив те що хотів — вони працювали навіть під час повітрянних тривог.

А другим був саме Глобус, відділення № 10. Перший раз приїхав незадовго до закінчення першої повітрянної тривоги. Трохи почекав, тривога скінчилась, але відділення залишилось зачіненим. Згодом почалась друга повітряна тривога і я поїхав по своїх справах. Вже після 12 приїхав знов, дочекався закінчення повітрінної тривоги, підійшов до дверей — вони зачінені. В середині перебували співробітники яки бачили мене, але вони абсолютно ніяк не прореагували: ніхто не вийшов і не пояснив чому відділення зачинено.

Коли підходив в перший раз на дверях серед інших папірців висіло оголошення «технічна перерва 30 хвилин». Я першого разу подумав що саме це й є причиною того що відділення зачинено. Але коли приїхав другий раз пройшло вже принаймі дві години тож ні про яку техничнку перерву мовий бути не могло. Повторюсь — ніхто з персоналу не вийшов і не появнив причину того що відділення зачиненно.

Дуже розчарований таким відношенням до клієнтів.

До слова візит до відділення мені змушує зробити сам банк бо без особистого підтвердження особи вони не дають мені можливості (ви не повірите) скористуватися BankID. Все інше працює, я можу відкривати депозити, надсилати гроші, отримувати перекази, платити картою будь де. Але щоб просто авторизуватись на якомусь сайті — маю прийти у відділення та показати паспорт.
PatriotiKua 22 грудня 2023, 19:48
Якось дивно працює кредитний ліміт в плані дат виплат. Спочатку треба було його закривати через 2 тижні після оформлення, тепер через 30 днів. Не дуже зрозумів, як це працює
Olena53 21 грудня 2023, 16:01
Банк відмовив у відкритті рахунку по надданню документів через ГлобусПлюс, хоча кредитний рейтинг хороший. Кредитний ліміт і не був потрібен, привабили умови депозиту і кешбек. Про причину такого рішення підтримка відповіді не надала, відправила до відділення. У віддленні теж не пояснили причину, хоча сказали,
що умов для відмови відкриття рахунку нема і запропонували Ощадну картку, яка не підтримується додатком. Тобто відкрити рахунок можна, але керувати ним через додаток не вийде. Це означає, що неможливо ні перерахувати кошти,
ні поповнити мобільний, ні взагалі побачити баланс саме через додаток.
Просто фізична картка все! Отже, будьте готові, що карти ГлобусПлюс можуть не дати без пояснення причин.
fig vam 20 грудня 2023, 18:14
Відділення за адресою: Київ, вул. Ганни Ахматової, 3
Счет в банке открыт в $. Операция в $. Комиссия банка -0(по договору и выписке). Валюта операции соответствуею валюте счета, дсс нету. Банк списал на 2.5% больше, мотивирую тем, что карта мастеркард и расчеты у них в евро (Почему меня должны волнвать внутренние процедуры и аппетиты банка мне не понятно).
В квитанции этого нигде не видно. Вместо одной операции в выписке совсем другая (почему не +10%?) Чек не соответствует выписке. Банальная кража со счета.
Ruta55 20 грудня 2023, 13:28
Останнім часом дуже пагано працює додаток, треба постійно перезаходити в акаунт, не працює банк айді.
Karina1809 9 грудня 2023, 21:37
Заблокировали деньги.отказываются возвращать.не дают написать заявление на возврат денег.перенаправляют на разных операторов.приезжали в отделение, у итоге по телефону и в отделении говорят разную информацию
Глобус
Банк Глобус 11 грудня 2023, 9:48
Дякуємо за Ваш відгук.

Просимо Вас надати у будь-який зручний для Вас спосіб більш детальну інформацію аби ми могли зробити наші сервіси та послуги кращими.
Мінфін
Відповідь адміністратора
14 грудня 2023, 9:43
Відгук не зарахований (на 14.12.2023).
Користувач не надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку
Даниил Швец 1 грудня 2023, 19:32
1. Решил купить валюту в банке и снять ее что бы не платить процент за обналичивание. Зашел на сайте банка в валютный калькулятор для оформления депозита — увидел возможность размещения депозита на 10 дней. Дополнительно решил в телеграмме (который указан в банке как контактный) уточнить можно ли оформить карту гривневую, с нее сделать обмен валюты на долларовую, оформить депозит на 10 дней и потом без процентов его снять — да, так можно сделать ответили (в скриншотах переписка есть с сотрудником банка). В итоге оказалось что на 10 дней оформить депозит нельзя новый, а это только пролонгация возможная — сотрудник банка меня обманул.

2. Хорошо решил я, собирался покупать телефон в интернет-магазине за рубежем получу 2 % кешбека как банк рекламирует. Не получил потому что по валютным картам кешбек не дается (во всех банках дается, а в этом нет)

3. Но самый «сок» был когда я с долларовой карты провел оплату в долларах и у меня банк «украл» (заморозил) 6 %. на следующий день после оплаты я звоню узнать когда деньги вернутся. Оператор с номером 6028 сначала говорит о том что на следующий деньги мои 6% вернутся, я спрашиваю, дак почему они не вернулись, если вчера была оплата. 20 раз у кого та что-то уточняла — начала рассказывать о какой та курсосвой разницы и т. д. (какая разница с долларового счета оплата в долларах на американском сайте) сама не понимая о каких цифрах идет речь. Не смогла ответить где эту разницу можно увидеть и т. д.

Я не советую иметь какие либо отношения с этим банком потому что за 2 дня в этом банке меня обманули 3 раза и украли мои деньги ссылаясь на какой та мастеркард и отказываясь отвечать на вопросы. Банк мошенников.
Trachukyulia 30 листопада 2023, 22:14
Заблокировали 1 из карт пишу в поддержку не помогли толком
Хочу попросить поддержку глобала разблокировать карту для вывода хотя бы на 2 карту если вашей не выйдет пользоваться так как эти деньги нужны для пропитание п там всего лишь 6000 грн на балансе прошу вас как людей помочь мне по человечески
lionkiller 28 листопада 2023, 14:37
Звичайний лохотрон с овердрафтами та курсами.
MykolaiJne 28 листопада 2023, 11:44
По роботі доводиться інколи робити переказ на Приватбанк, суми зовсім невеличкі, але постійно доводиться чекати 1−2 дні до зарахування!!! я не розумію чому так, адже перекази на всі інші банки надходять майже миттєво! буду міняти банк, бо це не діло. Хоча все решта цілком влаштовує. Шкода ((
gazikyazik 27 листопада 2023, 13:50
Заблокували додаток на 3 день щоб розблокувати потрібно нести документи підтверджуючі доходи
У МОЄМУ МІСТІ НЕМАЄ ВІДДІЛЕНЬ
Це ужас, а не банк гроші не можливо вивести техх підтримка тільки посилає на відділення просто немає слів не хочу більше бути клієнтом банку цього
Хочу щоб повернули мені кошти і закрили всі рахунки в цьому банку
jeykobxc 20 листопада 2023, 17:40
Відділення за адресою: Ужгород, вул. Капушанська, 42
Прошу розглянути пропозицію щодо додавання актуального курсу валют (безготівковий курс в межах 50 000 грн на міс.) на веб сайті банку https://globusbank.com.ua/ з метою перегляду курсу, а також порівняння з іншими банками.
jeykobxc 12 листопада 2023, 17:34
Відділення за адресою: Київ, провул. Куренівський, 19/5
Банк не підходить для операцій тут і зараз. Тобто якщо треба терміново щось зробити і наприклад на гарячій лінії ти чуєш, що не оновилась система, то в вихідний день можливий варіант, що кошти ти бачиш, а використати їх не можеш.
ZloiGenius 8 листопада 2023, 15:37
Поповнював картку Глобусу в терміналі Приватбанку, кошти на рахунок не надійшли. Спочатку на гарячій лінії казали щоб почекала 3 робочі дні, потім щоб зверталась до Приватбанку. В приватбанку кажуть коштів не бачемо. Тепер кінців не знайти. Сумма не така і велика — 200 грн, але все одно шкода. Глобус банк розчаровує(((
ch777 7 листопада 2023, 9:54
Спробував віддалено відкрити картку, зробив фото паспорта, іпн, крутив голову, селфі, яке спрацювало з 5 разу. Заповнював навіщось рівень доходу та свою посаду. Насамкінець банк поліз у мою кредитну історію, хоча жодного підпису під ніяким договором не ставив на відкриття кредиту та верх цього дна було сказано, що треба йти у відділення, щоб підписати договір. Витрачено купу часу, аккаунт так і не зміг відкрити, в кредитній історії є запит від Глобуса, як видалити своє фото паспорта, селфі та документів невідомо. Відкривав картки онлайн в інших банках з дивана не виходячи з дому і такой маячні не бачив. У моєму місті немає відділень глобуса, а до найближчого відділення 300 км. Хлам
Три літри 4 листопада 2023, 11:16
Розповідь буде короткою. В той час як НБУ гордо рапортує про взяття нових технологічних вершин, в той час як цілодобові банківські перекази вже 4 роки працюють цілодобово, в багку Глобус банківськи перекази вночі та не вихідні не опрацьовуються.

З іншого боку хотів би відмітит гарну реалізацію переказів в мобільному застосунку:
* непроведений платіж позначений як такий що перебуває в очікуванні
* після відправки переказу десь пів години на формі перегляду деталей платежу присутня кнопка яка дозволяє скасуватти відправку
Поликлин Поликлинич 1 листопада 2023, 17:33
Проценты по вкладам платят вовремя есть kushbeck всё супер
OlesjaLesja 18 жовтня 2023, 12:38
Пользую картами банка практически с самого его открытия. Условия отличные по картам, сотрудники компетентные и очень приятные.
CTEPAN 12 жовтня 2023, 19:00
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Пирогова, 47-А
Зайшов в відділення банку в Вінниці, запитав чи можу я продати дол. сша. Відповіли що немає гривні. Я запитав чи можу я купити валюту- відповіли що немає. Жах.

Курс валют в Глобус Банку

EUR 42.5 43