Працівники банку брешуть клієнту — щомісяця пропонують 100 тис готівкою

Tutmos90 25 листопада 2021, 10:00
Хотів вирішити за допомогою порталу Мінфін проблему з безкінечним потоком спаму від Форвард-банку (щомісяця пропонують 100 тис грн готівкою). За 2021 рік я звертався вже 6−7 разів з проханням виключити мій номер з цього обзвону.

19 жовтня 2021 тут https://minfin.com.ua/ua/company/forward-bank/review/250018/ працівник банку вчергове нагло збрехав мені: 19 жовтня 2021
Шановний Сергію Валерійовичу! Перепрошуємо за завдані Вам незручності! Ваш контактний номер телефону виключено з комунікації банку. Гарного дня!

Після чого 17 листопада мені знову телефонували з Форвард-банку +380443000106 з унікальною пропозицією отримати кредит готівкою 100 тис. грн.

Ви там адекватні взагалі???
Форвард Банк (Forward Bank)
3 грудня 2021, 18:42
Шановний Сергію Валерійовичу! Від імені банка приношу вибачення за завдані незручності. Мав місце людський фактор. Сподіваюся, ми виправимося і надалі не будемо засмучувати Вас своїми діями. Гарного вечора!

Головна / Банки України 🏦 / Форвард Банк (Forward Bank) 💰 / Відгуки про Форвард Банку 📝 / Працівники банку брешуть клієнту — щомісяця пропонують 100 тис готівкою