Погане ставлення до клієнтів, повний ігнор

Tutmos90 19 жовтня 2021, 11:32
Відділення за адресою: Житомир, вул. Київська, 64
За останній рік мені 5 разів телефонували з Форвардбанку з дивовижною заявою «Вам погодженно кредит готівкою до 100 тис грн». Парарельно я 4 рази протягом року звертався з проханням підвищити кредитний ліміт по картці, з 7 тис грн до 9 тис. Всього на ДВІ (2 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ) НЕ СТО ТИСЯЧ. А ЛИШЕ 2 ТИСЯЧІ. І Форвард банк регулярно мені відмовляє у цьому проханні, та далі пропонує кредит готівкою до 100 грн, стверджуючи, що він вже погодженний мені.

Коли до вас дійде, що клієнти хочуть мати те, що вони просять, а не те, що ви нав’язуєте їм?

Я декілька разів звертався на гарячу лінію з проханням відключити мене від цих мегапропозицій, там сказали що моя заявка прийнята, таких пропозицій більше не буде надходити. Проходить 3 тижні і вчора мені телефонує працівник кредитного центру з Житомира і каже знову, що вам погодженно кредит готівкою, і навіть без страховки. А те, що я прошу замість цього кредиту готівкою підвищити мені кредитний ліміт — це просто ігнорують.

Жахливе ставлення до клієнтів.
Форвард Банк (Forward Bank)
4 листопада 2021, 13:18
Шановний Сергію Валерійовичу! Ваша основна претензія — небажане отримання пропозицій від банку — була прийнята до уваги. Ми виключили Ваш контактний номер телефону з комунікації банку, проте Ви не підтвердили рішення ситуації. Будь ласка, повідомте, які претензії банк має врахувати, щоб Ви були задоволені та вважали питання вирішеним? Дякую.

Forward Bank
Forward Bank
19 жовтня 2021, 14:49
Шановний Сергію Валерійовичу! Перепрошуємо за завдані Вам незручності! Ваш контактний номер телефону виключено з комунікації банку. Гарного дня!
Tutmos90
Tutmos90
25 листопада 2021, 9:53
Як Вам не соромно брехати клієнтам! 17 листопада, після вашого виключення номеру, мені телефонували з Форвард-банку +380443000106 з унікальною пропозицією отримати кредит готівкою 100 тис. грн