Перший банк з яким тка ситуація(

VadimNechytailo 17 грудня 2020, 22:58
Доброго дня, кілька місяців тому ми з дружиною вирішили взяти кредит на холодильник. В магазині техніки розстрочку можна було оформити тільки в банку Форвард. Уже не перший раз беремо кредит на техніку, але в інших банках, тому цього разу ми і не сумнівались і не чекали ніяких неприємностей.
Хоча ми брали техніку в рострочку на 9 міс, банк розділив їх на 24міс, надаючи пільговий період на цих самих 9 міс, типу так виходить як рострочка і ви не сплачуєте відсотки. В договорі розділили сумму кредиту на 24 місяці по 933,86грн. Щоб закрити все за 9 місяців нам потрібно платити 1760грн, міс. Ми і платили цю сумму. В цьому місяці через затримку зарплати ми протермінували 1 день і банк зняв з нас пільговий період, через що ми повинні кожного місяця платити 1760 грн за товар який взяли в рострочку під 0% і ще плюс комісію банку 463,50 коп. Хоча в країні карантин, підписаний закон, що банки не можуть змінювати умови кредитування і нараховувати пеню або штрафи, навіть якщо клієнт прострочив 30 днів.

Італій .
Італій .
17 грудня 2020, 23:33
Так это не штрафы и не пеня. Это суммы предусмотренные как стандартные выплаты по кредитному договору.

К слову сейчас нет карантина, следовательно уже ничто не мешает банкам применять штрафы.