Игорь Мичурин 7 травня 2020, 18:50
Відділення за адресою: Харків, пров. Вірменський, 1/3
Сьогодні, 07.05.2020, у Харківському відділенні № 1 банку «Форвард банк» за адресою м. Харків, пров. Вірменський, 1/3 мені, фізичній особі у віці від 14 до 18 років з неповною дієздатністю (за ст. 32 ЦК України), співробітник банку нахабно та неввічливо відмовив у відкритті карткового рахунку в банку (дебетової картки Коко Кард), пояснивши свої дії тим, що банк не відкриває рахунки особам у віці до 18 років, порушуючи тим самим ст. 32 ЦК України, а саме п. 1) самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією або іншими доходами. На мою спробу дізнатися причину такої відмови співробітник сказав, що начебто ця інформація вказана на їх офіційному сайті, на прохання вказати те місце/посилання, де зазначена ця інформація, співробітник сказав, що не може надати такої інформації, що не дивно, адже такої інформації там зазначено не було, тобто співробітник свідомо ввів мене в оману, а також відмовив мені в обслуговуванні, мотивуючи це тим, що у відділенні присутні інші клієнти, яких треба обслугувати замість мене. Врешті-решт цей співробітник порадив мені звернутися до ПриватБанку, щоб відкрити свій рахунок. Висновки очевидні: співробітник банку порушив моє законне право на розпорядження власними доходами, нахабно та неввічливо поводив себе із неповнолітньою особою.

Італій .
Італій .
12 травня 2020, 19:47
Решение банка не открывать тебе счёт никак не ограничивает твое право распоряжаться своими деньгами.

Головна / Банки України 🏦 / Форвард Банк (Forward Bank) 💰 / Відгуки про Форвард Банку 📝 / Відмова у відкритті дебетової картки, порушення банком «Форвард банк» ст. 32 ЦК України, введення в оману